Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (St, 15. 10. 2014 - 13:10)

já si taky myslím,že tanga...Kamarády ve třídě má,někteří chodí k nám domů,nevím o tom,že by se mu smáli nebo tak něco.A myslím,že vědí,jaké má prádlo,pod elasťáky na tělocvik jsou spoďárky vyrýsované.Jak je klukovi s páskem v zadečku vím dobře,tanga nosím.Franto,ty bokovky jsem koupila přímo pro syna,prodavačka nás ujistila,že jsou unisex,ale kluk je nezkoušel,protože tam nebyl.Nemohla jsem tušit,že budou tak zaříznuté.Ale vážně mu seknou a pro parádu je někdy třeba něco vydržet.

franta (St, 15. 10. 2014 - 11:10)

A navíc ty dámské těsné černé bokovky jsou taky na nic.Vždyt´v nich musí vypadat komicky.To je tak dodrý pro tebe.Přiznej se ,žes je koupila původně pro sebe,ale pak se ti přestaly líbit a tak je musel nosit chudák kluk.

Zuzko (St, 15. 10. 2014 - 11:10)

já si taky myslím,že tanga a bikiny jsou pro teplouše a metrouše.A nedělej si iluze,že když takové prádlo kluk nosí do školy,že se to neproflákne a že spolužáci to nechaj jen tak.Má vůbec nějaké kamarády ve třídě?Nesmějou se mu kvůli prádlu?A uvědomuješ si,jak se cítí kluk s páskem protaženým zadnicí?

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 21:10)

Minimálně polovina...To je tak rozšířený a ubohý názor,že tanga a bikiny jsou pro buzíky,že pak máte co dělat,aby vám to kluk nosil.Mám ještě v paměti ty scény s prvními bikinkami,jak jsem mu je natahovala doslova násilím,protože byl přesvědčen,že je to pro buzeranty,aniž by věděl,co to slovo znamená.

To je blbost (Út, 14. 10. 2014 - 20:10)

Bokovky jsou dámské...Minimálně polovina pánských džín se vyrábí jako bokovky, nic na tom není. Tanga a bikinky jsou pro buzíky a zženštilce, ale bokovky jsou úplně v pohodě.

Ríša (Út, 14. 10. 2014 - 19:10)

Kluk,co nosí tanga,v pohodě...Já jsem teda dámské spodní prádlo nikdy nenosil,ale nosím prádlo které se tomu dámskému dost podobá,a problém s tím nemám.Pánské tanga a nebo bikiny jsou úplně normální spodní prádlo,a není třeba označovat za dámské.Je to vlastně takové prádlo unisex,jen se maličko liší provedením.

franto (Út, 14. 10. 2014 - 19:10)

Kluk,co nosí tanga,v pohodě zvládne i bokovky.Ta Zuzana mu těma kalhotkama dává takovej kopr,že neví,co je chlapský.Jen se divím jeho fotrovi,že to dopustí.

franta (Út, 14. 10. 2014 - 18:10)

Bokovky jsou dámské oblečení,nehodí se pro kluka!

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 18:10)

Abych pravdu řekl ani ty...Ale jo,bokovky klukovi sluší,ale to už není k tématu o spoďárkách.

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 18:10)

Ze Středních Čech. Tam nebydlíme .

Ondra29(pravý) (Út, 14. 10. 2014 - 17:10)

Ano?Koho?A odkud jste vy?Ze Středních Čech.

franta (Út, 14. 10. 2014 - 17:10)

Abych pravdu řekl ani ty bokovky pro kluka se mi nezdaj vhodný.

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 17:10)

Připomínáte Mě totiž...Ano?Koho?A odkud jste vy?

Zuzko (Út, 14. 10. 2014 - 16:10)

jestli myslíš že kluka vychováš koupí prádla k lepšímu omyl, sedni si ním a promluv si o všem pokud to přijme. Jinak Tvé jednání mi příjde jako bys sama sobě něco dokazovala a zvyšovala si své sebevědomí že jsi ho vytrestala ale můžeš ho dostat do stavu méněcennosti.

Ondra29(pravý) (Út, 14. 10. 2014 - 16:10)

Ondra by se chtěl asi setkat...Připomínáte Mě totiž jednu osobu kterou trochu znám.

No proč? (Út, 14. 10. 2014 - 14:10)

Nehodlám ho opečovávat...Ondra by se chtěl asi setkat osobně,dobře děláte,že mu nedáte žádný kontakt,nevíte,co je zač.

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 12:10)

Koukám, že na můj názor...Nehodlám ho opečovávat celý život a nepovím vám odkud jsem.Proč?

Ondra29(pravý) (Út, 14. 10. 2014 - 12:10)

Ano,přesně jak...Koukám, že na můj názor výše nereagujete, čím to je??

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 12:10)

To není zvláštní,když...Ano,přesně jak píšete.Kluk zas není tak dospělý,aby si dělal co chce.A chci,aby měl ze mne respekt.Nedám mu šanci,aby se chytil nějaké špatné party.Puberťáka musíte držet zkrátka,jinak může být zle.

Lenka (Út, 14. 10. 2014 - 11:10)

Vy jste zvláštní žena,...To není zvláštní,když patnáctiletého syna obléká matka.Jistě se svým potomkem chce prezentovat v co nejlepším světle a obléhá ho co nejlíp.A jestli se rozhodla pro tanga nebo bikiny,tak je to jejich věc,je to běžně ke koupi,tak co na tom.

Reklama

Přidat komentář