Reklama

spodní prádlo u chlapců

Martin (Po, 22. 9. 2014 - 13:09)

Martin, a koľko máš dnes,...26 tanga nosim stale, priliehave boxerky a jockstrapy... a som uplne normalny....

martin (Po, 22. 9. 2014 - 12:09)

Mila Baro, ja nosim tanga od...Martin, a koľko máš dnes, ja preferujem voľné slipy a zásadne biele !

Martin (Po, 22. 9. 2014 - 12:09)

To strašné,když má...Mila Baro, ja nosim tanga od 14 tiez a je to vyborne pradlo. Mozno to Zuzana trochu prehana, ale napr mne sa paci mat zarazene tanga v zadku.

Bára (Po, 22. 9. 2014 - 12:09)

Kluk má také náhradní...To strašné,když má chlapec ve 14.letech běžně nosit tanga.A ty požadavky na čistotnost jsou u Zuzky taky přehnané,ten chlapec přichází o to pravé klukovství,alespoň se mi to tak zdá.

Tomáš (Ne, 21. 9. 2014 - 21:09)

Psala jsi,že mu je 14 let,což by tak odpovídalo,ale trápit se tím nemusíš u kluků v tomto věku je to normální.S tím se ti svěřovat nebude.Obřízku jsi mu asi nenechávala udělat,tam je to pak s onannií horší,to moc nejde.

Tomáš (Ne, 21. 9. 2014 - 21:09)

Zuzko pokud má poluci i přes den tak je to jasné,to si ho někde na Wc honí ručkou,samo to nepřijde.Natolik jsi znalá věci,že to musíš vědět.Normálně onanuje a stahuje si předkožku z bambule až vystříkne.

Zuzka (Ne, 21. 9. 2014 - 18:09)

Doma také máme bidet, na...Kluk někdy má poluci i přes den,tak má v tašce náhradní slipy,má je v mikroteňáku v zapnuté kapsičce batohu,vypadnout nemohou.

Ondra29 (pravý) (Ne, 21. 9. 2014 - 15:09)

Vy ste uchylni na pradlo, a...Jak jsi starý?

Ondra29 pravý (Ne, 21. 9. 2014 - 15:09)

Ano, Zuzko, moje máma taky...Mohl bych dotaz?

Patrik/16/ (Ne, 21. 9. 2014 - 15:09)

Kluk má také náhradní...Doma také máme bidet, na baseballu, který chodím 2x týdně hrát, tam taky, ale ve škole ne. Jo, vlhčené ubrousky jsou super, ale někdy stačí blbý prd a je to. Možná tvůj kluk nechodí kakat mimo domov, to se pak hygiena líp udrží. A poluce přes den? To se mi nestává. Já si honím každý den v koupelně a přes den mám klid.

Zuzka (Ne, 21. 9. 2014 - 15:09)

Ano, Zuzko, moje máma taky...Kluk má také náhradní gaťky v batohu do školy,po velké používá bidet-doma -nebo vlhčené ubrousky mimo domov.Bílá tanga jsou večer čistá,náhradní prádlo je pro případ poluce.

jirka (Ne, 21. 9. 2014 - 15:09)

Inu, Jirko, každý máme...Tak to jo. Ja zas miluji aroma me partnerky nez se jde omyt .Skemram o to aby ji mohl cuchat a lizat. Rad nahy aportuji jeji pouzite kalhotky, ponizene ji libam boty, necham si slapat na pindoura a jeji pipinu uctivam. Take si od ni nechavam naplacat a plivat do me pusy. Miluju kdyz me pripusti na kozacku a ja se oni mohu udelat jako pejsek. Je to od ni pro me pocta.

Patrik/16/ (Ne, 21. 9. 2014 - 15:09)

Puberťák páchne slušně...Ano, Zuzko, moje máma taky trvá na prádle pevně v zadku. Tanga jsem ale odmítl. I tak mám problémy. Jelikož mi nestačí na velkou jenom ráno, ale chodím pak i během dne znovu kakat někdy i 2x, musím sebou nosit náhradní prádlo. Protože ne vždycky se to podaří bez poskvrny. Mamka říká, že se tím učím dokonalé čistotě. Navíc trvá jenom na bílém prádle. Ne, že by mi to vadilo, ale je na tom všechno vidět. Já bych radši černý.

Franta Jetel (Ne, 21. 9. 2014 - 14:09)

Chlap , ktery nevi kdy se ma...Inu, Jirko, každý máme nějakou úchylku, i když já jich mám méně než ty. U mne nejde o nedostatek hygieny, ale o záměr. Jinak se spruchuji a deoodoruji denně. Jen si navléknu po koupeli to samé prádlo. Jelikož jsem dominnant, rád přikazuji partnerce, aby vykouřila mé páchnoucí přirození. Ona to respektuje, protože je subinka. Spíš jde o to, abych to netahal "ven", proto mne upozorní na to, že už to je "moc". Jinak čoudit mne musí tak jako tak. Já na rozdíl od tebe jsem na své přirození pyšný. A s tím zápachem je to asi jako když čucháš k botám dominantní romské ženy, což tě vzrušuje. Tak asi takto.

jirka (Ne, 21. 9. 2014 - 14:09)

Aha, proto ženy oslovuješ...Kdyz vydim hezkou zenu, tak presne tohle.si predstavuji. A ne jako jini muzi, co si predstavuji ja by ji hned ojeli.

Franta Jetel (Ne, 21. 9. 2014 - 14:09)

Transvestismus se sklony k...Aha, proto ženy oslovuješ jako Madam.... udělalo by ti dobře být od ní nějak ponížen nebo jí třeba líbat kozačky, jj.

jirka (Ne, 21. 9. 2014 - 14:09)

Puberťák páchne slušně...Chlap , ktery nevi kdy se ma prevleci a ceka na to az ho zena upozorni je jak neandrtalec. Zenam taky nikdo nemusi rikat, kdy se maj prevlec, protoze jste cistotne a ja se take snazim takovy byt. Pradlo si menim denne a po vycurani si spicku penisu utiram toaletakem. Chlapi jen oklepou a zbytek se otre o pradlo a pak ji to zapacha.

Zuzka (Ne, 21. 9. 2014 - 14:09)

To máš recht, transko. Já...Puberťák páchne slušně už během dne,musí používat deodoranty,a kdo musí být upozorněn,že páchne,je čuně.A když máte prádlo pevně v zadku,musíte ho měnit někdy i víckrát denně.

jirka (Ne, 21. 9. 2014 - 13:09)

A jak se nazývá odborně...Transvestismus se sklony k transexualite. Navic jsem subik .

Franta Jetel (Ne, 21. 9. 2014 - 13:09)

Tim dokazujes, ze mam o...A jak se nazývá odborně tvá úchylka ?? Při transexualismu je uvězněna žena v mužském těle, ale fyzicky nemá chuť na chlapy. A to je tvůj případ.

Reklama

Přidat komentář