Reklama

spodní prádlo u chlapců

jirka (Ne, 21. 9. 2014 - 12:09)

Kdo si nemění prádlo...Přesně tak Madam. Vy ženy jste mnohem čistotnější .Některý chlapi jsou fakt čuňata .

Zuzka (Ne, 21. 9. 2014 - 12:09)

U nás je prádlo spíš věcí hygieny,v tangách nebo bikinách se těžko ohřeje,na zimu dávám dlouhé elasťáky nebo punčocháče,ale kalhotky jsou nutné vždy.

Balzac (Ne, 21. 9. 2014 - 11:09)

Ale my muži nejsme žádné...Já nosím spodní prádlo jen tehdy, pokud teploty klesnou pod nulu. Jinak chodím na ostro.

Majka (Ne, 21. 9. 2014 - 11:09)

Asi kluci setri, voda a elektrika je draha.

xy (Ne, 21. 9. 2014 - 11:09)

ja si také pravidelne mnením slipy vždycky 1.1 v danem roce...

Zuzka (Ne, 21. 9. 2014 - 11:09)

Kdo si nemění prádlo každý den,je čuňátko.Vůbec mi nevadí,když si kluk vymění prádlo i dvakrát denně,třeba když se hodně zpotil a šel do sprchy,samozřejmě si vezme čisté slipy.

To ano (Ne, 21. 9. 2014 - 10:09)

Zeny si meni pradlo denne a...Ale my muži nejsme žádné přiblblé krasotinky, ty jeden obdivovateli žen.

jirka (So, 20. 9. 2014 - 15:09)

Já v pátek slipy co mám ve...Zeny si meni pradlo denne a ja taky. A myslim, ze to je to hygienicke .

boy (So, 20. 9. 2014 - 10:09)

Já v pátek slipy co mám ve škole nosím celý víkend. Já i brácha to tak máme.Už jsme si zvykli.

Zuzka (Pá, 19. 9. 2014 - 19:09)

Tak to má kluk teda...Myslím že se cítí skvěle,když je hezky oblečený.

Bára (Pá, 19. 9. 2014 - 14:09)

Pochopila jsi to...Tak to má kluk teda smůlu,když ti musí dělat manekýna.

Zbyněk (Pá, 19. 9. 2014 - 09:09)

Ještě ko onanii.Některé ženy totiž si myslí,že onanovat jde jen tím,že si stahuje předkožku.Tak to rozhodně není, jde totiž penis mačkat i jakoby v dlani celý nebo přes látku prádla,takže obřízka rozhodně nezamezí honění.

Zuzka (Pá, 19. 9. 2014 - 09:09)

Pochopila jsi to správně,manžela klukův šatník nezajímá,to je moje věc.Jednou měl připomínky k barvení vlasů,ale dohodli jsme se.

Bára (Čt, 18. 9. 2014 - 22:09)

Všechno je jen o tom,jak si...Jestli jsem to dobře pochopila,Zuzko,tak ty úmyslně vybíráš jen takové prádlo ,co leze do zadečku?To ti manžel nic neřekne?

Zuzka (Čt, 18. 9. 2014 - 20:09)

To je úžasné,jak se tady...Vždyť i dnes můžete koupit klukovi trenky,někteří je nosí.Teď je ale více druhů prádla na výběr,tak se mohou mámy rozhodnout,co klukovi budou dávat.

Aleš (Čt, 18. 9. 2014 - 17:09)

To je úžasné,jak se tady mámy předhánějí,jak zaříznout klukovi prádlo do zadku a jak mu slisovat ptáka.A pak půl populace nemůže mít děti!A ti,co je maj,tak je drží v těsných plínách,klidně i tři roky,a pak je narvou do kalhotek,aby se jím náhodou nepostavil.Trenky nejsou asi sexy,ale kluci je kdysi dávno nosili a bylo jim fajn.Dneska jsou tátově a dědové.

Nikola (Čt, 18. 9. 2014 - 15:09)

Nikolo, jseš blbá jako...Ježiš,já nic takovýho nepsala,jsem proti obřízce a nemyslím si nic špatného ani o onanii.

!!! (Čt, 18. 9. 2014 - 14:09)

Hergot ty jsi to vystih!! Taky nemohu pochopit, že neustále nějaké slepice vymejšlejí jak mají kluci mít předkožku. My jim snad taky přikazujem aby si taky nechaly udělat obřízku? Kdyby tam byla ta předkožka zbytečná, tak by to ta příroda tak nezařídila! A nějaká slepička zase chce předělávat a trumfnout přírodu! Hergot ať se stará o svoji pipinu!

mirek (Čt, 18. 9. 2014 - 13:09)

Je velmi vhodné už takhle...Nikolo, jseš blbá jako pravítko, odkdy je honení hnusný, si stupídní bába a mít te za mámu, tak ti vykroutim krkem...

to Nikola (Čt, 18. 9. 2014 - 13:09)

Já bych tomu zase...Je velmi vhodné už takhle od mala, synovi nechat předkožku staženou vzadu. Časem dojde k tomu, že se předkožka výrazně zkrátí, kluk pak nemá kůžičku, kterou si může přetahovat přes žalud, tzv. honění penisu. Jinak určitě vhodné těsnější prádlo, aby si tam nemohl sahat. Onanie je hnus a je třeba kluky od mala tomu odnaučovat. Další možností je obřízka, u takhle malých se to zhojí hned, ani bolest moc necítí a nemůžou pak dělat neplechu. Stažení předkožky dozadu je méně radikální a nevím, jestli zcela zabrání onanii.

Reklama

Přidat komentář