Reklama

spodní prádlo u chlapců

Pavel (Út, 7. 10. 2014 - 17:10)

Terezo,ty tanga...Přesně tak jde o pohodlí.

Zuzka (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

Tomu říkáš výchova,nutit...Terezo,ty tanga nenosíš?Myslím že nikoho netraumatizují,je to příjemné prádlo,do kterého není třeba nikoho nutit.

mirek (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

když má kluk meknou a umytou prdelku, proč by nemel mít tangače, taky pytlík je hodne videt...

Pavlína (Út, 7. 10. 2014 - 14:10)

Náš kluk taky nosí tanga,hlavně v létě,bez nucení a traumat.Má je od patnácti,to už dávno není nic extra,jen se nestydět to přiznat.

Tereza (Po, 6. 10. 2014 - 21:10)

Těm,kteří mne tu...Tomu říkáš výchova,nutit kluka nosit tanga? Ten kluk musí mít trauma z toho,jaké ho nutíš nosit prádlo!Podívej se kolem sebe na jeho vrstevníky a neztrapňuj ho kalhotkama!

Zuzka (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)

A proč teda měl tanga pod...Pod normální plavky nemá nic,ale pod volné koupací šortky má tanga,aby se schovala případná erekce.

Marcus (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)

Těm,kteří mne tu...A proč teda měl tanga pod normálníma plavkama do vody? :D

Dana (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)

Těm,kteří mne tu...Ani se mi nezdá slušné vystavovat kluka na pláži v tangách.Pod kalhoty mu je klidně dej,ale na veřejnost to nepatří.

Zuzka (Po, 6. 10. 2014 - 13:10)

Těm,kteří mne tu pomlouvají chci říci,že nechci mít ze syna smradlavého zálesáka.Dokud budu mít vliv na jeho výchovu,bude čistotný,hezky oblečený,bude voňavý a bude slušný.Když tady napíšu,jaké prádlo dávám klukovi,nikoho nenutím,aby dělal totéž,jen zveřejním svůj názor na to,jak si představují spodní prádlo moderního kluka.A gayem se člověk narodí,to se opravdu žádnou výchovou změnit nedá.

Max (Po, 6. 10. 2014 - 11:10)

Ja osobne bych bral Zuzko jako svou matku kera by se mi tak starala o spodni pradlo je moderni mama a je videt co se ji libi tanga jsou pohodlna a je to o zvyku tak po tydnu ani neprijde ze mate v zadku neco zarizle a kdyz vyberete ty spravne tak jsou velice pohodlna

maroš (Po, 6. 10. 2014 - 07:10)

Zdravim vsetkych, v celej...Peter, poznámka to bola výstižná, ale o téme si sa ty sám vôbec nezmienil čo je na škodu veci, že Zuzana to nemá v hlave ujasnené, tým sa prezentovala už oveľa skôr, Jirka je Jirka, to nechám tak. Mám dvoch synov (16,19) a tí nosia výlučne slipy a ja tiež. Ovšem to o mne sem nepatrí...

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 06:10)

Zdravim vsetkych, v celej...OK, ja to beru. Ale co se tyka Zuzky syna, tak nic nenasvedcuje jeho zamereni. Vsak ona napsala, ze semu to nelibi. Tudiz je musi nosit proti jeho vuli a ne ze by chtel on sam .

Peter (Po, 6. 10. 2014 - 06:10)

Zdravim vsetkych, v celej tejto debate vystupuju rozny ludia, jirka ktory nosi zenske pradlo a stale sa tym chce iba chvalit, ok jirka vsetci berieme ze nosis damske pradlo ale nechaj si to pre seba tu sa hovori o pradle pre chlapcov pre normalnych chalanov nosit damske pradlo nie je normalne pre chalanov a uz vobec nie pre dospelych na to su tu ine diskusie, bud si transka alebo k tomu spejes, takze nechaj si svoje veci o svojom pradle na inu diskusiu. Zuzana je trochu zvratena ze dava svojmu dietatu nosit tanga, ale beriem, preco nie mozno chalan je trochu babsky a tym padom gay, ale ved aj taky su, ked sa nauci nosit tanga v takomto veku aspon bude ked bude starsi pre druheho chalana uplne super, ked sa vyzlecie a ukaze tanga chalan sa do neho zamiluje a vasnivo si to rozdaju. Ostatni prosim nepiste somariny a nechavajte si svoje mimotemove dusevne problemy pre seba a nepiste ich sem.

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

Promiňte, ale mně se celá...Samozrejme, ze mu muze jinak byt vymluveno chtelo nosit pradlo opacneho pohlavi.

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

To je pravda. A myslim, ze I dite, ktere uz ma rozum, by melo mit pravo na vlastni volbu spodniho pradla, ktere je pro nej nejpohodlnejsi.

Petr II (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

Je to fakt dost divna, ale...Promiňte, ale mně se celá tahle diskuse jeví jako pořádná debilita. Proč se také nezabývátě tím, jaké kalhotky smějí nosit dívky?

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

Je to fakt dost divna, ale kdo by ji mel za to platit ? Tyto diskuze nejsou finance ziskove, tak jaky by to melo vyznam nekoho platit, aby sem psal takove veci. Ale pravdoh je, ze jeji pristup k synovi je ponekud zvlastni .

Odpověď (Po, 6. 10. 2014 - 01:10)

To jako ze ji plati za to ze...Platí jí za to že píše uchylárny. Takovejch trolů je hodně. Většinou mají za ukol rozvracet diskuze a rozhádávat. Zuzka je trochu jinačí. Ta má šířit mezi lidi zvrácenost - dělání z kluka holku tím že navádí jejich matky aby jim dávaly tanga. Normální člověk to jen tak neudělá, ale jsou slabší jedinci kteří jí to sežerou.

dotaz (Ne, 5. 10. 2014 - 23:10)

To jako ze ji plati za to ze pise o tangach?

Víte (Ne, 5. 10. 2014 - 22:10)

Zuzka je ilumináty placený diskuzní trol.

Reklama

Přidat komentář