Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Čt, 30. 1. 2014 - 19:01)

Je to pravda,za vlády...Jakoby tohle psala moje tchyně.Dnes je velký výběr,tak jsem z něj vybrala,co se mi líbí.

marek (Čt, 30. 1. 2014 - 19:01)

Fakt v boxerkach sa v teple vydrzat neda to nosim slipy alebo od kratase na ostro

Dana (Čt, 30. 1. 2014 - 16:01)

Pro Olču,netýká se to jen kluků,ale i holek a žen které se též tak chovají a nejen že nosí pánské spodní prádlo,ale celkově.Jsou takové a taky dost jich znám,nicméně je to věc každého jedince co mu vyhovuje

Olča (Čt, 30. 1. 2014 - 13:01)

Minulý týden jsem prala...Je to pravda,za vlády Zápotockého se říkalo:já jsem horník ,kdo je víc.Za Havla zase:kdo není homosexuál,jakoby nebyl.Vždycky je něco moderní.Když je ta "svoboda",tak proč by se někteří kluci nemohli oblékat jak teploušské děvky?

Martina (Čt, 30. 1. 2014 - 10:01)

Pokud se kluk při...A nebylo by lepší kupovat takové prádlo,aby ho v té prdelce nemusel mít?A vyhovuje to takhle vašim klukům?

Sára (St, 29. 1. 2014 - 18:01)

Minulý týden jsem prala synovi z intru špinavé prádlo a mezi nimi měl dvoje pánské tanga. Já mu je teda nekupovala. Zeptala jsem se ho co to nosí. Má jen samé slipy a boxerky. On si je koupil sám, že se prý mezi mladými rozšířili. Boxerky už moc nenosí, jen samé slipy a teď i tanga. Mlaďáci teď nosí vše. Když bude chtít nosit tanga, bránit mu nebudu.

Petra (St, 29. 1. 2014 - 17:01)

Pokud se kluk při...Přesně tak. Syn má taky nějaké tanga a hodně slipů. Ve třídě není sám, boxerky už se tolik nenosí. A létě se v nich nedí být.

Zuzka (St, 29. 1. 2014 - 17:01)

Vůbec jim asi...Pokud se kluk při převlékání otočí zády ke zdi nebo ke skřínce,nikdo slipy v prdelce neuvidí.Takhle jsem to klukovi vysvětlila,když se bál,že bude mít před klukama ostudu.Měl kolem toho spoustu keců,ale už ho to přešlo,koupily se kvůli tomu i boxerky,stejně mu z nich kouká zadek,ale už dal pokoj.A myslím,že u jeho spolužáků to bude stejné,pokud nenosí slipy s rozkrokem mezi kolenama:)

Jana (St, 29. 1. 2014 - 15:01)

Syn 15 let nosí tyhle slipy http://spodni-pradlo.emanuela.cz/slipy/tango-slipy-cervena-cornette vyhovují mu. Nic jiného nechce.

Nina (St, 29. 1. 2014 - 13:01)

Mám se sestrou společně...Vůbec jim asi nedochází,že když se kluk někde svléká,třeba na tělocviku,že se jeho spolužáci baví na jeho účet.

Martina (St, 29. 1. 2014 - 13:01)

Martino,tvoje sestra může...Mám se sestrou společně chalupu,synovce vídám celkem často,nešacuji mu prádelník,ale toho,že mu kupují prádlo,neodpovídající jeho věku,se nedá nevšimnout.A chci říci,že pro dvanáctiletého kluka je nošení kalhotek,které by našly uplatnění i v bordelu,nepříjemné a určitě nevhodné.

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

no trenky to je to psoeldní,...tak mu koupim teda ty jocksy, budou lepší. kluk je chce. Manželovi vemu taky.

Květa (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

Jo opakuje. Trenky jsou...no trenky to je to psoeldní, na denní nošení pdo kalhoty nepraktické, kdžy che kluk tanga tak mu je pořiď ale věř že ty jocksy by pto něho byly pohodlnější

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

je to moda a ta se stále...Jo opakuje. Trenky jsou úplně nepraktické. Třeba manžel by je na sebe nenatáhl. Nosí jen slipy od dětství. Tanga má asi troje. Syn chce tanga nakonec taky.

Květa (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

Mají různé barvy, kluk si...je to moda a ta se stále opakuje, my jeli na slipy pořád, pak na tanga a teď to vypadá že vahráli ty jockstrap

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

spní funkci stejně jako...Mají různé barvy, kluk si vybral i slipky, které nosí rád. A boxerky ani nechtěl, prý už upadají. Slipy se zase asi vrací

Květa (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

Syn je viděl. Souhlasil s...spní funkci stejně jako uplý slipy a vzadu jsou pohodlnější než tanga

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

halvně nikde netlačí a...Syn je viděl. Souhlasil s tím docela hned. Říkal, že je jeden kluk ve třídě občas nosí.

Květa (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Ty jokstrapy jsou super snad...halvně nikde netlačí a nemačkaj, daj se nosit i celý rok

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Už jsme tu ani nechtěla...Ty jokstrapy jsou super snad se synovi budou líbit. V létě to určo ocení

Reklama

Přidat komentář