Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Ne, 2. 2. 2014 - 14:02)

No,nechtěl bych vidět ty...Záleží na čistotnosti toho,kdo to nosí.U nás i bílé prádlo večer zůstává bílé,většinou:)

Ivana (So, 1. 2. 2014 - 18:02)

Já vím Zuzko,vlastně možná díky tobě je nosí i ten můj prcek,zkusila jsem je koupit a bud je bude chtít nosit nebo ne a on je fakt nosí a rád,má je fakt tak akorát vyšponované,že ho neškrtí,strašně rád se v nich promenádí doma a má to i své výhody,že když nu stáhnu z pinďulína předkožku,že mu to drží krásně přetažené,nerada bych aby musel jednou na obřízku,proto tanga jsou fakt jak dělané.

Ivana (So, 1. 2. 2014 - 16:02)

Zuzko já mu tanga nenutila,prostě je zkusil a libily se mu.Fakt je rád nosí ač má celý zadek venku,ale doma máme hodně teplo, a že ma pinďulu přiáčknutého to mu nevadí.

Borec (So, 1. 2. 2014 - 14:02)

No,nechtěl bych vidět ty vnitřní strany uplého prádla jak za den vypadají.
A to jsou případy kdy kluci ve slipech i spí.

Zuzka (So, 1. 2. 2014 - 12:02)

Zuzko můj syn nosí rád...Můj kluk už taky nosí tangáče bez keců,ale teď jsem ho vypravila na lyžák jen se slipama a boxerkama na noc,aby se mu kluci nesmáli.

Ivana (So, 1. 2. 2014 - 09:02)

Nevím proč by se mu to nemělo líbit,kdyby to nechtěl nedávala bych mu tanga ani slipečky,ale trenýrky.Navíc to má ještě tu výhodu,že když mu obnažím pindíka drží mu to přetažené,což je výhoda.

Kuba (Pá, 31. 1. 2014 - 22:01)

Zuzko můj syn nosí rád...Bodeť by se mu dobře nespalo s volným pytlíkem a pindíkem, když ho celý den trápíš v úplých tangách ,které se mu ještě zařezávají do zadku. Neříkej že se mu to líbí. A jeslti jo tak pak je tutovej gay. Kolik mu je prosímtě?

Ivana (Pá, 31. 1. 2014 - 16:01)

Zuzko můj syn nosí rád slipy a tanga.Líbí se mu,že je má zaříznuté v zadečku,pindíka má také stlačeného do bouličky a strašně rád je nosí doma,k tomu tričko a tak mu v tom nebráním.Někdy nosí i slipečky,také mu sluší,tak nemáme se spodním prádlem u něho problém.Na spaní nebo před spaním mu dávám jen barevnou noční košilku,žádné slipy ani tanga,aby měl pindíka volného,spalu se mu dobře a nic ho nestahovalo.

Zuzka (Čt, 30. 1. 2014 - 19:01)

Je to pravda,za vlády...Jakoby tohle psala moje tchyně.Dnes je velký výběr,tak jsem z něj vybrala,co se mi líbí.

marek (Čt, 30. 1. 2014 - 19:01)

Fakt v boxerkach sa v teple vydrzat neda to nosim slipy alebo od kratase na ostro

Dana (Čt, 30. 1. 2014 - 16:01)

Pro Olču,netýká se to jen kluků,ale i holek a žen které se též tak chovají a nejen že nosí pánské spodní prádlo,ale celkově.Jsou takové a taky dost jich znám,nicméně je to věc každého jedince co mu vyhovuje

Olča (Čt, 30. 1. 2014 - 13:01)

Minulý týden jsem prala...Je to pravda,za vlády Zápotockého se říkalo:já jsem horník ,kdo je víc.Za Havla zase:kdo není homosexuál,jakoby nebyl.Vždycky je něco moderní.Když je ta "svoboda",tak proč by se někteří kluci nemohli oblékat jak teploušské děvky?

Martina (Čt, 30. 1. 2014 - 10:01)

Pokud se kluk při...A nebylo by lepší kupovat takové prádlo,aby ho v té prdelce nemusel mít?A vyhovuje to takhle vašim klukům?

Sára (St, 29. 1. 2014 - 18:01)

Minulý týden jsem prala synovi z intru špinavé prádlo a mezi nimi měl dvoje pánské tanga. Já mu je teda nekupovala. Zeptala jsem se ho co to nosí. Má jen samé slipy a boxerky. On si je koupil sám, že se prý mezi mladými rozšířili. Boxerky už moc nenosí, jen samé slipy a teď i tanga. Mlaďáci teď nosí vše. Když bude chtít nosit tanga, bránit mu nebudu.

Petra (St, 29. 1. 2014 - 17:01)

Pokud se kluk při...Přesně tak. Syn má taky nějaké tanga a hodně slipů. Ve třídě není sám, boxerky už se tolik nenosí. A létě se v nich nedí být.

Zuzka (St, 29. 1. 2014 - 17:01)

Vůbec jim asi...Pokud se kluk při převlékání otočí zády ke zdi nebo ke skřínce,nikdo slipy v prdelce neuvidí.Takhle jsem to klukovi vysvětlila,když se bál,že bude mít před klukama ostudu.Měl kolem toho spoustu keců,ale už ho to přešlo,koupily se kvůli tomu i boxerky,stejně mu z nich kouká zadek,ale už dal pokoj.A myslím,že u jeho spolužáků to bude stejné,pokud nenosí slipy s rozkrokem mezi kolenama:)

Jana (St, 29. 1. 2014 - 15:01)

Syn 15 let nosí tyhle slipy http://spodni-pradlo.emanuela.cz/slipy/tango-slipy-cervena-cornette vyhovují mu. Nic jiného nechce.

Nina (St, 29. 1. 2014 - 13:01)

Mám se sestrou společně...Vůbec jim asi nedochází,že když se kluk někde svléká,třeba na tělocviku,že se jeho spolužáci baví na jeho účet.

Martina (St, 29. 1. 2014 - 13:01)

Martino,tvoje sestra může...Mám se sestrou společně chalupu,synovce vídám celkem často,nešacuji mu prádelník,ale toho,že mu kupují prádlo,neodpovídající jeho věku,se nedá nevšimnout.A chci říci,že pro dvanáctiletého kluka je nošení kalhotek,které by našly uplatnění i v bordelu,nepříjemné a určitě nevhodné.

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

no trenky to je to psoeldní,...tak mu koupim teda ty jocksy, budou lepší. kluk je chce. Manželovi vemu taky.

Reklama

Přidat komentář