Reklama

spodní prádlo u chlapců

olga (Pá, 6. 12. 2013 - 11:12)

Slipy jsou špatně, varlata...Trenky nejsou pro kluky pohodlné. Pod kalhotama, zejména pod riflema se hrnou a překáží. Naši kluci (16,14) v nich nemají dobrý pocit. Oba oba vyrostli na slipákách,starší přesedlal na elastické boxerky a mladší je pořád slipák, i když už ve třídě poslední.

LubosHa (Čt, 5. 12. 2013 - 16:12)

Náš syn také úplé slipy...Slipy jsou špatně, varlata nemají dostatek volnosti a příliš se zahřívají. Trenky jsou tedy jednoznačně lepší a asi i pohodlnější volbou. Navíc podle mě i lépe vypadají, nebo jste viděli slipy vypadající tak dobře jako třeba tyhle http://www.astratex.cz/trenky-zm013t/panske-spodni-pradlo trenky?

Mrv (Čt, 5. 12. 2013 - 11:12)

U nás jeden slipy, druhý...Náš syn také úplé slipy nadoraz, některé starší jsou mu i o dost menší. Na hodně uplé je zvyklý z atletiky, kdy je pro něho důležité aby měl penis a varlata přitažené těsně k tělu.Navíc te´d když je osmák tak dobře i maskují časté erekce. Na doma, ale jen tričko bez slipů, čímž se kompenzuje "omezený prostor" v těsných slipech.

To je jen ve tv (Út, 19. 11. 2013 - 16:11)

Od školky nosímslipy. Ve...Za normálních okolností by doktorka skončila před soudem.

Slávek (Út, 19. 11. 2013 - 16:11)

Slipy forever

th 83 (So, 16. 11. 2013 - 20:11)

Jednou jsem šel v patnácti...Od školky nosímslipy. Ve dvanácri jsem v nich šel na prohlídku,když to doktorka viděla slipy šli dolů a celou prohlídku jsem byl nahý.Odcházel jsem naostro se slipama v kapse.Při odchodu mi řekla,že pokud příště přijdu ve slipech půjdu opět do naha.Dál jsem nosil slipy. Ve čtrnácti jsem opět šel na prohlídku ve slipech a opět jsem šel do naha.Odcházel jsem opět naostro.Za trest jsem musel slipy nechat u http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/230374/holka-z-ulice-solarikova-ukazalapredek/?foto=1 doktorky a kalhoty jsem si musel obléct až za dveRmi v čekárně.Slipy jsem nosil dák.V šestnácti jsem opět šel na prohlídku ve slipech a opět jsen šel do naha a opět jsem domů naistro.Tentokrát jsem za trest v ordinaci nechat mimo slipů i kalhoty.Odcházel jsem opětnaostro a musel jsem jít dole naostro až. domů.Pro mévěci si k.doktorce musela přujít mamka a přinesla jen kalhoty.poté jsem přešel na tanga.Opět jsem šel na prohlIdku tentokrát v tang?ch,ooět jsem šel do naha a opět jsem odcházel naostro;v kalhotách stan

Tom (Ne, 10. 11. 2013 - 00:11)

Já nosím jen dámské...Ahoj, taky nosím hlavně kalhotky a v létě i tanga. Je to lepší prádlo jak pánské, lepší materiály, vzdušnější, jen je si třeba vybrat lepší střih pro klučičí výbavu. Nenosím to tajně, normálně a doma mě v nich všichni vidí a mamka jasně pere. Dáme pokec?

Mirek (Čt, 7. 11. 2013 - 19:11)

ouchylák. Většina mužů...Ha ha,nevím sice odkud jsi ten průzkum vyhrábla,ale i kdyby byl opravdu uskutečněn,tak stejně není důvěryhodný.Nepochybuju o tom že je spoustu mužů kteří chtějí sex na první schůzce,ale otázkou je,jestli jde vůbec toto označit za úchylku,protože se spíše jedná o volnomyšlenkářský způsob,nezodpovědnost a touhu si nezávazně vrznout,tedy morální problém a nikoliv úchylku.Další věcí také je,že ženy rády záměrně zkreslují průzkumy v anketách, a nebo zkrátka lžou.To není žádné tajemství.Pořád se mluví o mužích jako sexuálních nezmarech a predátorech,ale skutečnost bude asi o dost jiná.Konečně,ženy taky nejsou zas tak nevinné jak se staví.Když přijde na věc,tak dají přednost chlapovi,který je sexuální přeborník a který je líp ojede.Pokud dá některý normální mužský ženě najevo že chce od ní i vztah,tak couvne,a běží rychle za tím co ji to dřív udělá.Proč by měla přece čekat na nějaké sladké řečičky,něžnosti a vztah,když má přece možnost nechat se ošukat od nějakého borce?

Roba (Po, 4. 11. 2013 - 05:11)

Kdosi moudrý už kdysi dávno řekl: Takzvaná normalita je jen mírnější formou slaboduchosti.

Jsi starý (Ne, 3. 11. 2013 - 21:11)

Toho přítele, co kadil do...ouchylák. Většina mužů je ouchylů. Viz průzkum University of California. Z 1000 mužů chtělo sex na první schůzce 554 mužů, z 1000 žen ani jediná. Muži neustále uvažují svými koulemi.

Erik (Ne, 3. 11. 2013 - 21:11)

Já nosím jen dámské prádlo, nikdy nic jiného.

(Ne, 3. 11. 2013 - 15:11)

nosím slipy a měnímje po dvou dnech.ještě nemám ejakluaci, tak proto

Jiří (Čt, 31. 10. 2013 - 14:10)

Souhlasím s Mirkem
Dámy poněkud spletly téma diskuse.

Mirek (St, 30. 10. 2013 - 19:10)

Já bych řekla, že...Toho přítele, co kadil do použitých kalhotek své přítelkyně,vynecháme.Jedná se nejspíš o tak zanedbatelné promile mužú kteří toto provozují,že bych to zrovna jako příklad běžných mužských úchylek neuváděl.Je sice pravda že mezi muži je dost exhibicionistů,ale nevidím důvod proč by mezi ženami mělo být méně osob tohoto zaměření.Co tak ženy které chodí v létě na ulici v tak krátkých šatech,až jim vykukuje spodní prádlo?A nebo nyýstřihy ve kterých je vidět téměř vše?Nuda pláže,koupaliště atd.,to není nic?Takových případů jsem viděl i já osobně víc než dost.Jediný rozdíl může bý být ve formě prezentace odhalování se,ženy na to jednak nejdou tak invazivně,a jednak je tu jeden zkreslující element.A totiž ten,že na mužích se více hned všechno vidí,a chlap který provozuje takové chování je hned označen za úchyla atd,kdežto ženám více ledaco projde.Takže problém je ve vnímání,ne ani v tom že by muži byli více exhibicionisté nežli ženy.

Jiří (St, 30. 10. 2013 - 10:10)

Já tedy mít partnerku se zájmem o piss tak šupajdí jako ten kadil do kalhotek..

Veronika (Út, 29. 10. 2013 - 22:10)

Já třeba holku na piss...To by ale neměl být takový problém. Mezi kamarádkami mám některé, které piss normálně provozují. Faktem ale je, že úplně běžná věc to není. Ale taky bych neřekla, že to je přímo úchylka. Záleží na dohodě s přítelem.

Pissmann (Út, 29. 10. 2013 - 22:10)

Já bych řekla, že...Já třeba holku na piss marně sháním....

Veronika (Út, 29. 10. 2013 - 22:10)

Úchylné ženy neexistují?Já bych řekla, že existují, ale je jich mnohem méně. Když vezmeš exhibicionismus. Kolik mužů ukazuje ženám na veřejnosti svoje péro nebo se dokonce honí. A slyšel jsi snad o ženě, která vystrkuje na chlapy na ulici nebo v lese svou kundu? Nebo napadlo by nějakou ženu kadit do boxerek svého přítele? Asi těžko. Možná tak piss, takové holky znám. Ale tady je vůbec otázka, jestli je piss vůbec úchylka. To by bylo asi na delší diskuzi.

Tereza (Út, 29. 10. 2013 - 21:10)

Úchylné ženy neexistují?Ne.

Jan (Út, 29. 10. 2013 - 20:10)

Mezi muži je strašná...Úchylné ženy neexistují?

Reklama

Přidat komentář