Reklama

spodní prádlo u chlapců

martin (Po, 9. 12. 2013 - 09:12)

muj kluk mívá doma jen dlouhé triko a nic víc, cíti se tak uvolnený...

Mrv (Po, 9. 12. 2013 - 08:12)

Od mala vyrůstám na...Jistě že uplý ocas a varlata jsou o zvyku. Pokud je syn takto nemá (např. v trenkách" necítí se dobře,bezpečně.

David K. (Pá, 6. 12. 2013 - 17:12)

Od mala vyrůstám na slipech.V 15 jsem přešel na boxerky a slipy střídám.Pocit upnutějšího ptáku jsem přivykl.Doma jsem neěkdy v pokoji na ostro jen v delším tričku

Mrv (Pá, 6. 12. 2013 - 13:12)

A doma vám eventuelní...Doma erekce nevadí, k pubertálnímu věku patří - je přirozená.

Martina (Pá, 6. 12. 2013 - 13:12)

I my máme zkušenosti s...A doma vám eventuelní erekce nevadí.Bez prádla mi to přijde trochu jako extrém,možná by byly vhodné aspoň trenky.

Mrv (Pá, 6. 12. 2013 - 12:12)

Můj stejně starý synovec...I my máme zkušenosti s tangami, jde jen o to než si kluk na proužek v zadku zvykne. Nemyslím si, že je lukům příjemné když každý vidí přes oblečení jejich erekci, proto ty slipy a tanga, ale jen do kalhoty nebo dres. Doma dole volný - nahý.

Martina (Pá, 6. 12. 2013 - 12:12)

Náš syn také úplé slipy...Můj stejně starý synovec taky nosí maličké uplé prádlo,dokonce mu kupují už i tanga.Nemyslím,že je spokojen,spíš se trápí stálým zařezáváním prádla mezi půlky.Ségra trvá tom,aby ho nosil,taky prý z důvodů častých erekcí.Ale co na tom,vždyť je to v tomhle věku přirozené.

olga (Pá, 6. 12. 2013 - 11:12)

Slipy jsou špatně, varlata...Trenky nejsou pro kluky pohodlné. Pod kalhotama, zejména pod riflema se hrnou a překáží. Naši kluci (16,14) v nich nemají dobrý pocit. Oba oba vyrostli na slipákách,starší přesedlal na elastické boxerky a mladší je pořád slipák, i když už ve třídě poslední.

LubosHa (Čt, 5. 12. 2013 - 16:12)

Náš syn také úplé slipy...Slipy jsou špatně, varlata nemají dostatek volnosti a příliš se zahřívají. Trenky jsou tedy jednoznačně lepší a asi i pohodlnější volbou. Navíc podle mě i lépe vypadají, nebo jste viděli slipy vypadající tak dobře jako třeba tyhle http://www.astratex.cz/trenky-zm013t/panske-spodni-pradlo trenky?

Mrv (Čt, 5. 12. 2013 - 11:12)

U nás jeden slipy, druhý...Náš syn také úplé slipy nadoraz, některé starší jsou mu i o dost menší. Na hodně uplé je zvyklý z atletiky, kdy je pro něho důležité aby měl penis a varlata přitažené těsně k tělu.Navíc te´d když je osmák tak dobře i maskují časté erekce. Na doma, ale jen tričko bez slipů, čímž se kompenzuje "omezený prostor" v těsných slipech.

To je jen ve tv (Út, 19. 11. 2013 - 16:11)

Od školky nosímslipy. Ve...Za normálních okolností by doktorka skončila před soudem.

Slávek (Út, 19. 11. 2013 - 16:11)

Slipy forever

th 83 (So, 16. 11. 2013 - 20:11)

Jednou jsem šel v patnácti...Od školky nosímslipy. Ve dvanácri jsem v nich šel na prohlídku,když to doktorka viděla slipy šli dolů a celou prohlídku jsem byl nahý.Odcházel jsem naostro se slipama v kapse.Při odchodu mi řekla,že pokud příště přijdu ve slipech půjdu opět do naha.Dál jsem nosil slipy. Ve čtrnácti jsem opět šel na prohlídku ve slipech a opět jsem šel do naha.Odcházel jsem opět naostro.Za trest jsem musel slipy nechat u http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/230374/holka-z-ulice-solarikova-ukazalapredek/?foto=1 doktorky a kalhoty jsem si musel obléct až za dveRmi v čekárně.Slipy jsem nosil dák.V šestnácti jsem opět šel na prohlídku ve slipech a opět jsen šel do naha a opět jsem domů naistro.Tentokrát jsem za trest v ordinaci nechat mimo slipů i kalhoty.Odcházel jsem opětnaostro a musel jsem jít dole naostro až. domů.Pro mévěci si k.doktorce musela přujít mamka a přinesla jen kalhoty.poté jsem přešel na tanga.Opět jsem šel na prohlIdku tentokrát v tang?ch,ooět jsem šel do naha a opět jsem odcházel naostro;v kalhotách stan

Tom (Ne, 10. 11. 2013 - 00:11)

Já nosím jen dámské...Ahoj, taky nosím hlavně kalhotky a v létě i tanga. Je to lepší prádlo jak pánské, lepší materiály, vzdušnější, jen je si třeba vybrat lepší střih pro klučičí výbavu. Nenosím to tajně, normálně a doma mě v nich všichni vidí a mamka jasně pere. Dáme pokec?

Mirek (Čt, 7. 11. 2013 - 19:11)

ouchylák. Většina mužů...Ha ha,nevím sice odkud jsi ten průzkum vyhrábla,ale i kdyby byl opravdu uskutečněn,tak stejně není důvěryhodný.Nepochybuju o tom že je spoustu mužů kteří chtějí sex na první schůzce,ale otázkou je,jestli jde vůbec toto označit za úchylku,protože se spíše jedná o volnomyšlenkářský způsob,nezodpovědnost a touhu si nezávazně vrznout,tedy morální problém a nikoliv úchylku.Další věcí také je,že ženy rády záměrně zkreslují průzkumy v anketách, a nebo zkrátka lžou.To není žádné tajemství.Pořád se mluví o mužích jako sexuálních nezmarech a predátorech,ale skutečnost bude asi o dost jiná.Konečně,ženy taky nejsou zas tak nevinné jak se staví.Když přijde na věc,tak dají přednost chlapovi,který je sexuální přeborník a který je líp ojede.Pokud dá některý normální mužský ženě najevo že chce od ní i vztah,tak couvne,a běží rychle za tím co ji to dřív udělá.Proč by měla přece čekat na nějaké sladké řečičky,něžnosti a vztah,když má přece možnost nechat se ošukat od nějakého borce?

Roba (Po, 4. 11. 2013 - 05:11)

Kdosi moudrý už kdysi dávno řekl: Takzvaná normalita je jen mírnější formou slaboduchosti.

Jsi starý (Ne, 3. 11. 2013 - 21:11)

Toho přítele, co kadil do...ouchylák. Většina mužů je ouchylů. Viz průzkum University of California. Z 1000 mužů chtělo sex na první schůzce 554 mužů, z 1000 žen ani jediná. Muži neustále uvažují svými koulemi.

Erik (Ne, 3. 11. 2013 - 21:11)

Já nosím jen dámské prádlo, nikdy nic jiného.

(Ne, 3. 11. 2013 - 15:11)

nosím slipy a měnímje po dvou dnech.ještě nemám ejakluaci, tak proto

Jiří (Čt, 31. 10. 2013 - 14:10)

Souhlasím s Mirkem
Dámy poněkud spletly téma diskuse.

Reklama

Přidat komentář