Reklama

spodní prádlo u chlapců

Věra (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Týn,o dvě čísla menší slipy?
To už je přehánění,naopak pokud chceš mít kluka slipařem,je třeba velikost akorát,kolem 12 let i o něco větší.

voy (Čt, 23. 12. 2010 - 14:12)

slipy se mohou koupit o něco větší a je to v pohodě

alex (Čt, 23. 12. 2010 - 01:12)

CHtěla bych se zeptak...moja matka mi kupuje slipy, nič proti nim ale niektoré sú take uzke az sa mi zaparí rozkrok a potom to bolí, ale take velke slipy co e u mna problem zohnat kvoli velkemu miesku a penisu, su vyborne drzia vsetko pokope ale take mensie tak tie tak tlacia a potom mam podparene nielen gule ... tak ja vravim je dobre nosit boxerky tie davaju volnost, co je ulava pre nas chlapcov, trenky su podla mna staromodne, i ked matky sa podla toho neriadia co je moderne a co nie je, kupuju len to co chcu, a ja si dam na tom zalezat aby aj moje spodne pradlo normalne vyzeralo a aby som drzal s dobou, najlepsie je striedat slipy a boxerky, a chlapcovi treba len slipy a boxerky kupovat, trenky ani nie, skor len na doma, a preto mu trba kupovat velke slipy a boxerky sa prisposobia aby si chlapec mohol vybrat bud podla nalady, pocasia, aktivity ( napr. na sport sa hodia slipy ) alebo ak je v skole aby dobre vyzeral pred spoluziakmi (boxerky su napr. sexi) cize slipy len velke ale len par kusov netreba vela len zopar (5 ks) trenky len len len na doma opakujem len len len na doma (podla mna su staromodne a preto vravim na doma, ale doma moze nosit slipy) (2 ks), a v dnesnej dobe sa nosia len boxerky maju vela vyhod, su mozno drahsie ale chlapec bude mat radost a bude zdravi (lekari odporucaju nosit boxerky aby sa im gule nezohrievali a boxerky im gule prevzdusnuju cize to je vyhoda) a ak nejaky chlapec chce nosit slipy tak len o cislo alebo o dve cisla vecsie, ale slipy a trenky neodporucam, vlastna skusenost, 15 rocny chalan, PS: chalani noste boxerky (dobre sa v nich honi)

martin (Po, 29. 11. 2010 - 15:11)

Jednou jsem šel v patnácti k doktorce a protože moje máma mi stále kupovali slipy přišel jsem tam v nich. Když to doktorka viděla šel jsem do naha což je pro patnáctiletého pořádný trapas a domů jsem odcházel naostro. Jenomže když jsem tam byl za dva roky na pravidelné prohlídce, přišel jsem v boxerkách, ale ona mě zase seřvala, že jsou malé i když mi byli akorát a musel jsem opět do naha. V sedmnácti musíte stát nahý před cizí ženskou se kterou nechcete mít sex. Dost trapas a potupa. Domu jsem šel zase naostro. Dneska nosím pořád boxerky a myslím si, že je to naprosto moje věc.

ivan (So, 27. 11. 2010 - 14:11)

uvidíte za pár let a budete...naprostá pravda do slipů se minevejde a v trenýrkách mi leze kam chce boxerky jsou pohodlný takže jedině boxerky

Adam (15) (Ne, 20. 6. 2010 - 16:06)

uvidíte za pár let a budete chtít jen boxerky nebo možná ještě trenky protože se vám nádobíčko nebude moc do slipů vejít v trenkách vám poleze párek pořád do nohavičky a nebo vám houpne a bude vidět v plnej kráse tudíž trapas před holkama já vám radim jedině BOXERKY jsou super na nošení holky jsou z nch paf(když jsem ještě nosil trenky a boxerky šel jsem na sex tak některý holky řekli že ne protože mam trenky ty prej nosí už jen dědkové) a navíc jsou sexy

david (So, 6. 3. 2010 - 01:03)

Mamka vetsinou chce abych...moje mamka taky ale chtěl bych boxerky

Syn (So, 27. 2. 2010 - 23:02)

Mamka vetsinou chce abych nosil obtazeny slipy.

drago (Pá, 26. 2. 2010 - 20:02)

Můj zatím nosí slipy,někdy...já nosím trenky volný je to příjemnější na varlata

Vlaďka (So, 20. 4. 2013 - 13:04)

Číňani jsou v zařízlých slipkách odmalička a co jich je.

Slipy jsou příč (So, 20. 4. 2013 - 12:04)

Jsemsi jist, že v Africe a muslimském světě se víc nosí trenýrky, a tak mají více spermií a více dětí a nevymírají jako Evropa. Totéž platí pro Latinskou Ameriku. Tamní "machos" určitě zařízlé slipky nenosí!

Bára (Pá, 19. 4. 2013 - 09:04)

Ve slipech mají kluci i chlapi super obrys zadku i předku.Takže proč by to nenosili

Tereza (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

Jiří máš pravdu.Tanga...Já vím o dvou,kromě syna.

Lenka (Čt, 18. 4. 2013 - 19:04)

Pánové,když jsou slipy vzadu více vykrojené,ještě to nejsou tanga!Přirození není stlačené,spíše přiměřeně fixované.A stejně jako manželovi vysvětlím i vám,že slipy nejsou nijak zařezané,prostě zajedou mezi půlky zlehka samy.Manžel si může sáhnout,vy musíte věřit.Hlavně nesrovnávejte dnešní slipy s těmi před dvaceti lety.

Jiří (St, 17. 4. 2013 - 14:04)

Nás taky obléká babča u...Ty lebky jsou mrtvé spermie ze stále stlačeného přirození!

Zbyněk (St, 17. 4. 2013 - 10:04)

Jiří máš pravdu.Tanga kluci stejně nijak nenosí.z95procent, rád bych viděl kluka,který by v 8třídě měl tanga.Dnes už sotva slipy

Jiří (St, 17. 4. 2013 - 09:04)

Dámy tady rozjely soutěž o nejnepohodlnější prádlo pro kluky...

ouha (Út, 16. 4. 2013 - 22:04)

Já bych klukovi tanga nikdy...a teď si představ, že je pravděpodobné, že je bude mít i ten doktor

Lenka (Út, 16. 4. 2013 - 22:04)

Já bych klukovi tanga nikdy...Nás taky obléká babča u číňanů v Německu!Taky máme bikinové slipy,taky s lebkama,od vánoc,asi to je hit.Ten zadní díl je fakt úzký,ale jinak fajn.

Tereza (Út, 16. 4. 2013 - 22:04)

Terez, to má docela velkou...Mít okolo dvaceti spodků je u puberťáka normální.Jaký mají střih,to je věc vkusu.

Reklama

Přidat komentář