Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zbyněk (Po, 15. 4. 2013 - 20:04)

Kluk narozený v 80.letech už nezažil tu éru červ.trenek,to už pomalu končila, třeba povinné trenky na tělák po převratu už povinné nebyly.

Ria (Po, 15. 4. 2013 - 20:04)

JÁ ho oblíkám,a dobře...Terezo, blbě jsem se tě pochopila, teď je mi to jasné. Moji domácí chlapi přešli postupně od slip k boxerkám, ne volným plátěným, ale k těm bavlněným užším. Kupují je v Gapu nebo MaS, kvalita slušná, drží tvar

Ria (Po, 15. 4. 2013 - 20:04)

Holky,myslím si,ženejste v...Vzhledem k tomu, že se můj syn v osmdesátých letech narodil, tak celkem vím co se tehdy nosilo a co jsem kupovala. Plátěné trenky nosil v té době můj otec a dědeček. Ovšem i tehdy už dávno nebyly práporově červené

Tomáš (Po, 15. 4. 2013 - 20:04)

A kolik jich má syn doma? Tedy těch tang a boxerek? Kolik jich použije?Týdně

Tereza (Po, 15. 4. 2013 - 15:04)

Terezo,z vašich...Jiři,ještě je tu ta možnost,že máme na to,koupit synovi oblečení trochu luxusnější,než je v obchoďáku!

Jiří (Po, 15. 4. 2013 - 11:04)

JÁ ho oblíkám,a dobře...Terezo,z vašich příspěvků vyplývá,že syn nosí buď zařezané boxerky nebo tanga.Jestli se mu to líbí,je buzna.Jestli se to líbí vám,vyřiďte synovy obdiv,že se od vás ještě neodstěhoval.

Zbyněk (Po, 15. 4. 2013 - 09:04)

Holky,myslím si,ženejste v obraze.Ještě v 80.letech se červené trenky nosily,na tělocvik v některých školách povinně a kluci je nosili normálně jako prádlo.Ano sem tam byl slipař,ale výjimečně.
Zeptejte se chlapů kolem40tky, ti si moc dobře pamatují,že červené trenky nosili venku i kluci o prázdninách..Tak to nesvádějte jen na 60.léta

Petr (Ne, 3. 1. 2021 - 19:01)

Můžu jen sohlasit, že červené trenky byli povině na tělák. My jsme už pod červené trenky nosili slipy. Pamatuju si, že venku jsme také nosili trenky. Kraťasy nebili a v létě když bylo horko tak slipy a trenky. Když se jelo někam na kole a chtělijsme se vykoupat tak trenky dolu a ve slipech koupání. Bylo normální,

Anonim (Po, 4. 1. 2021 - 22:01)

Ja jsem zastance starych dobrych slipů.

Miloš (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

To pamatuji, trenky byly tak krátké, že sotva zakryly slipy ( a ty se taky nosily miniaturní). A kraťasy se nosily, většinou z ustřižených riflí, které už měly krátké nohavice. Bylo to hodně těsné oblečení, někteří kluci je měli zařízlé a lezl jim holý zadek. Trenky nebo kraťasy bez slipů byly nemyslitelné, každému bylo vidět až do rozkroku.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 12:01)

Džínové kraťasy pamatuju, byly délkou skoro jako měly holky.

Tereza (Ne, 14. 4. 2013 - 23:04)

vybrat co se MU líbí snadJÁ ho oblíkám,a dobře vím co se mu líbí.

Ria (Ne, 14. 4. 2013 - 22:04)

Jiří a Zbyňku,jsem...vybrat co se MU líbí snad

Ria (Ne, 14. 4. 2013 - 21:04)

Lenko, vůbec nevíš jaké...Trenky v polovině osmdesátých let? To už kluci nosili slipy a ty červené plátěné trenky si posuň tak do let šedesátých a to ještě jen do tělocviku

Tereza (Ne, 14. 4. 2013 - 21:04)

Bože,patnáctiletý kluci...Jiří a Zbyňku,jsem ráda,stejně jako mnohé jiné mámy,že mohu klukovi vybrat,co se mi líbí.V době červených trenek jaksi nebylo z čeho vybírat.

Lenka (Ne, 14. 4. 2013 - 20:04)

Lenko,pleteš si trenky typu...Opravdu si nepamatuji,kluky v trenkách znám jen z tělocviku.Všichni ti,se kterými jsem chodila,měli pod kalhotama slipy,tlusté bavlněné.Dneska jsou slipy o dost menší,ale zato tenké a pružné.A trenky by kluk nevzal ani na tělák,radši šortky nebo elasťáky.

Zbyněk (Ne, 14. 4. 2013 - 20:04)

Lenko,pleteš si trenky typu Adidas,které byly z jakési uměliny,souhlasím,kluci pod nimi slipy měli, ovšem klasické trenky,červené, objevovaly se však i modré byly často normálním spodním prádlem,nejen na tělocvik.

Lenka (Ne, 14. 4. 2013 - 19:04)

Lenko, vůbec nevíš jaké...Já si pamamatuji červené trenky ze silonu,Adidasky,sama jsem je nosila.Klukům bylo vidět do nohavic,jaký měli slipy.Spíš vypadaly jako plíny,jak byly veliké.A zařezávaly se ty trenky teda ukrutně,jak holkám,tak klukům.V polovině 80.let jsem se narodila,takže nepamatuji..

ondra (Ne, 14. 4. 2013 - 18:04)

slipy, co jiného??A o něco větší velikost

Zbyněk (Ne, 14. 4. 2013 - 17:04)

Lenko, vůbec nevíš jaké tehdy ty trenky byly, myslím v polovině80.let. Také žádný zázrak, ovšem kluka neškrtily, byly z plátna, tudíž sály bez problémů a varlata nezahřívaly jako bavlna.

Reklama

Přidat komentář