Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ríša (Čt, 2. 1. 2014 - 18:01)

Promenádovat se ve slipech...Myslím si že je to věc názoru,někdo se stydí a jiný zase ne.Já ve svých téměř 20-ti letech tyto věci neřeším.Když jsem doma,tak mi nikdo nemůže diktovat jak se mám oblékat.Mě ve slipech trapně fakt není,spíše naopak se cítím uvolněně,pokud se jedná o to že někdo přijde,tak si vždy na sebe hodím tričko a hotovo hodiny.Ale co se týká těch menších kluků,taky mi nepřijde moc rozumné spát ve slipech.Ale před návštěvou,proč ne?Je to jen věc psychiky,žádný problém by se v tom neměl hledat.

Mrv (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Promenádovat se ve slipech...nevím co je špatmého na tom když kluci doma chodí ve slipech, mylsím že to tka funguje v hodně rodinách

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Promenádovat se ve slipech...u nás je prádlo věžné domácí oblečení

Matka (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Promenádovat se ve slipech před návštěvou je trapné a jako matka bych se styděla.A i když syn je zatím slipař,tak bych mu žádné trapné chvilky pro něj neumožnila.Ani přede mnou se ve slipech neukazuje,když opravdu to není nutné.
Na noc ve slipech je také hovadina co by snad matka žádnému klukovi nedovolila.Volné pyžamo snad žádnému neublíží. Připadá mi to tu,že za ženskými jmény to tu píšou nějací degéni nebo hloupí srandisti

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

no ty jsi asi dospělý,ale...když prříjde návštěva tak se nás už za slipy taky stydí

Týna (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

No pro mě by to žádný...no ty jsi asi dospělý,ale pubertální kluk před kamarády by měl pěknou ostudu. Nás se stydí i za slipy před klukama, je užjediněj kdo je ve třídě nosí a navíc hodně upnutý.

Ríša (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

nevím oč jde ani kolik mu...No pro mě by to žádný trest nebyl,já bych se rád předvedl před kamarády v bikinách.I před návštěvami chodím běžně ve slipech,nikomu to nevadí.

Mrv (Čt, 2. 1. 2014 - 16:01)

Musí synátoři být v...tak my klukům doma popřejeme absolutní volnost od slipušů

Týna (Čt, 2. 1. 2014 - 15:01)

A když jsou to pro něj jen...nevím oč jde ani kolik mu je , ale co ho za trest necht v bikinkách před kamarády?

Fifi (Čt, 2. 1. 2014 - 15:01)

Ty týdenní bikini jsou z...A když jsou to pro něj jen hnusný kalhotky, co mu dát trest napsat 150x rukou neco jako "holčičí kalhotky jsou moc krásné"

Favorit (Čt, 2. 1. 2014 - 13:01)

u nás stále uplý na...To si teda kluk užije! Nenaříká si na bolest kulek a co erekce ty mu musí uplý slipy hodně napínat!

Týna (Čt, 2. 1. 2014 - 12:01)

Musí synátoři být v...u nás stále uplý na spaní, volnost by nebyla určitě prospěšná

Karina (Čt, 2. 1. 2014 - 12:01)

Musí synátoři být v uplých slipech i doma nebo jim dopřejete volnost?

Týna (Čt, 2. 1. 2014 - 08:01)

Já mám kluka skoro...zuzka u nás to je také tak, klukovi 13 už bylo a má i pár slipů když mu bylo těch 10.

Zuzka (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

Týn,o dvě čísla menší...Já mám kluka skoro třináctiletého,slipy mu dávám na těsno,některé má už od deseti let a stále mu jsou.

Věra (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Týn,o dvě čísla menší slipy?
To už je přehánění,naopak pokud chceš mít kluka slipařem,je třeba velikost akorát,kolem 12 let i o něco větší.

voy (Čt, 23. 12. 2010 - 14:12)

slipy se mohou koupit o něco větší a je to v pohodě

alex (Čt, 23. 12. 2010 - 01:12)

CHtěla bych se zeptak...moja matka mi kupuje slipy, nič proti nim ale niektoré sú take uzke az sa mi zaparí rozkrok a potom to bolí, ale take velke slipy co e u mna problem zohnat kvoli velkemu miesku a penisu, su vyborne drzia vsetko pokope ale take mensie tak tie tak tlacia a potom mam podparene nielen gule ... tak ja vravim je dobre nosit boxerky tie davaju volnost, co je ulava pre nas chlapcov, trenky su podla mna staromodne, i ked matky sa podla toho neriadia co je moderne a co nie je, kupuju len to co chcu, a ja si dam na tom zalezat aby aj moje spodne pradlo normalne vyzeralo a aby som drzal s dobou, najlepsie je striedat slipy a boxerky, a chlapcovi treba len slipy a boxerky kupovat, trenky ani nie, skor len na doma, a preto mu trba kupovat velke slipy a boxerky sa prisposobia aby si chlapec mohol vybrat bud podla nalady, pocasia, aktivity ( napr. na sport sa hodia slipy ) alebo ak je v skole aby dobre vyzeral pred spoluziakmi (boxerky su napr. sexi) cize slipy len velke ale len par kusov netreba vela len zopar (5 ks) trenky len len len na doma opakujem len len len na doma (podla mna su staromodne a preto vravim na doma, ale doma moze nosit slipy) (2 ks), a v dnesnej dobe sa nosia len boxerky maju vela vyhod, su mozno drahsie ale chlapec bude mat radost a bude zdravi (lekari odporucaju nosit boxerky aby sa im gule nezohrievali a boxerky im gule prevzdusnuju cize to je vyhoda) a ak nejaky chlapec chce nosit slipy tak len o cislo alebo o dve cisla vecsie, ale slipy a trenky neodporucam, vlastna skusenost, 15 rocny chalan, PS: chalani noste boxerky (dobre sa v nich honi)

martin (Po, 29. 11. 2010 - 15:11)

Jednou jsem šel v patnácti k doktorce a protože moje máma mi stále kupovali slipy přišel jsem tam v nich. Když to doktorka viděla šel jsem do naha což je pro patnáctiletého pořádný trapas a domů jsem odcházel naostro. Jenomže když jsem tam byl za dva roky na pravidelné prohlídce, přišel jsem v boxerkách, ale ona mě zase seřvala, že jsou malé i když mi byli akorát a musel jsem opět do naha. V sedmnácti musíte stát nahý před cizí ženskou se kterou nechcete mít sex. Dost trapas a potupa. Domu jsem šel zase naostro. Dneska nosím pořád boxerky a myslím si, že je to naprosto moje věc.

ivan (So, 27. 11. 2010 - 14:11)

uvidíte za pár let a budete...naprostá pravda do slipů se minevejde a v trenýrkách mi leze kam chce boxerky jsou pohodlný takže jedině boxerky

Reklama

Přidat komentář