Reklama

spodní prádlo u chlapců

?????? (Út, 2. 4. 2013 - 08:04)

Jsem samoživitelka a nevidím nic špatného když kluci nosí kalhotky,mam doma 4 ,,raubíře''a na nich hoří vše,je jim jedno jestli mají kalhotky nebo slipy,jsem ráda když mi kamarádky něco přinesou.

Tereza (Po, 1. 4. 2013 - 19:04)

Já kráva nechci,stejně jako kluk,aby každý viděl,že se mu to postavilo.Tak proto prádlo těsnější.A v rozkroku se musí dotýkat těla a ne viset mezi nohama jako trenýrky.Myslím že jsem nenapsala nic objevného ,jen Janu to překvapí.

radka (Po, 1. 4. 2013 - 17:04)

Nevím proč se někdo pohoršuje kdzž nosí kluk alhotky

Jana (Po, 1. 4. 2013 - 04:04)

Nechutné.Prádlo se mění...jaký přílehavý a pevně v rozkroku ty krávo.

Tereza (Pá, 29. 3. 2013 - 18:03)

volné trenky může chlapec...Nechutné.Prádlo se mění denně!Já to kluka učila odmala,stejně jako mytí rukou před jídlem atd.Jsou to základní návyky hygieny.A nikdy bych mu nedala trenky jako prádlo.Prádlo má být přiléhavé a pevně v rozkroku.

tomáš (Pá, 29. 3. 2013 - 16:03)

volné trenky může chlapec mít opravdu dva dny stejné.nevidím důvod výměny denně

igelit-nylon-bo (Pá, 29. 3. 2013 - 08:03)

Ahoj,
ja v mladi,,kdyz jsem nemel skutecne celoigelitove kalhotky,ktere jsem si s plenkami nasazoval,tak jsem si ukradl ze snury v susarne divci silonove kalhotky a do nich jsem si vkladal igelitovou plenku a tim si navozoval pocit plnohodnotnych plenkovych kalhotek a velice casto onanoval.Pozdeji jsem s oplodnenim zeny nemel zadne problem-dokonce mame s byvalkou obe deti po trech letech v rozmezi 10ti dnu.Tady se resi prehrivani varlat,ale ne vyziva a spousta dalsich problem,ktere ovlivnuji plodnost.Spermie dozravaji ve varlatech nekolik tydnu,takze staci pred oplodnujici soulozi nosit 3-4tydny neco volnejsiho,nebo chodit na ostro a pokud neni problem u nej ani u ni,tak se to musi povest napoprve

Dana (St, 27. 3. 2013 - 08:03)

Volné trenky mají výhodu,že je může nosit kidně tři za sebou, u slipů je nutnost výměny nutná víc

Radek (Po, 25. 3. 2013 - 07:03)

také s bráchou nosíme kalhotky po starší sestře.Nosíme je od mala,jsme v pohodě.

michal13let (Pá, 22. 3. 2013 - 11:03)

nosím slipy černé,šedé a modré.

Ivana (Čt, 21. 3. 2013 - 11:03)

Já kupuji slipy v balíčku s pěti kusy..Slipy zatím syn nosí pravidelně,kolem puberty uvidíme jestli nebude chtít něco jiného. Slipy jsou myslím do doby dospívání neškodné. Pod koulemi se drbou i trenkaři

Renča (Čt, 21. 3. 2013 - 11:03)

Pořád se mluví o uplém prádle,že škodí plodnosti, ale já si myslím,že nejlepší byly plátěné trenky, co kdysi nosili před převratem kluci na tělocvik.Byly volné, vzdušné, sály každý případný flíček a plátno chladilo. Bavlna zahřívá, i boxerky i slipy jsou z bavlny.

Radka (St, 13. 3. 2013 - 00:03)

Synovi je 15. Nosí boxerky i slipy. Trenky by si na sebe nevzal. Koupila jsem mu pánské tanga, jestli by je nechtěl taky nosit. Nejdříve leželi na spodku šuplíku , ale pak najednou je začal nosit. A když jsme kupovali spodní prádlo, řekl že chce koupit taky tanga.

Nixon (Ne, 10. 3. 2013 - 18:03)

Taky teda nepochopím, proč někdo kupuje klukovi dívčí kalhotky... A tanga u kluka či chlapa ? Mně se to nelíbí, ale jestli je jim to pohodlný, to je každýho věc... pokud jsou to pánský tanga :D

Tereza (Ne, 10. 3. 2013 - 17:03)

Já klukovi v patnácti tanga koupila,nic na tom nevidím špatného.Nejvíc nosí boxerky,ale tanga mu nevadí.

prales (So, 9. 3. 2013 - 04:03)

souhlasím s Vlaďkou. Je...souhlasím s vladkou a radkou,dámské prádlo má jiný střih než pánské,zkusil jsem si jednou obléknout kalhotky a koukaly mi koule na obě strany.jak to mohou kluci nosit?

Radka (Pá, 8. 3. 2013 - 15:03)

souhlasím s Vlaďkou. Je dnes dost slušný výběr chlapeckých trenýrek,snad i ty slipy bych pochopila,ale tanga nebo dívčí kalhotky?Vždy´t kluk musí mít ve předu v nich místo a to kalhotky nemají.

Vlaďka (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

Dávat klukům kalhotky nebo tanga je hovadina.Je to ostuda pro kluka,ale i vaše,protože vám chybí soudnost.A viděla jsem tanga pro kluky,ty dva tlusté švy do zadnice,to žádná rozumná máma nemůže koupit.

miro (St, 6. 3. 2013 - 08:03)

mne naši dávali dívčí kalhotky tak jako mé ségře a nedelali v tom žádný rozdíl snad proto že jsme dvojčata a já se tomu nevzdoroval a tak to zustalo doposud a je mi přez třicet a jsem ženat...

daniela (Út, 5. 3. 2013 - 23:03)

doma mám holku 13 a 2 kluky 11 a 12 nosí stejné kalhotky jako dcera,často mají oblečené stejné kalhotky nebo tanga.Nosí je takto od mala.

Reklama

Přidat komentář