Reklama

spodní prádlo u chlapců

Standa (Čt, 28. 2. 2013 - 11:02)

Ivano kluk by hlavně neměl hulit jointy a chlastat.To škodí spermiím víc než slipy

Liborek (Čt, 28. 2. 2013 - 10:02)

Naši kluci(11a12)taky nosí...Já nosil kalhotky do 16ti let a bylo mi jedno co si co myslí, ted nosím slipy a je mi 21...

Ivana (Čt, 28. 2. 2013 - 10:02)

Naši kluci(11a12)taky nosí...Kluci mají každopádně nosit volné spoďáry,zrovna tak i rifle.Pokud to mají dole natěsno mohou mít později problém s plodností.

ANNA (Čt, 28. 2. 2013 - 08:02)

u nás nosí slipy, možná... Naši kluci(11a12)taky nosí kalhotky a tanga snažím se jim domluvit.Slipy a ni boxerky nechtějí.

Irena (St, 27. 2. 2013 - 12:02)

u nás nosí slipy, možná až moc uplé,ale slipy pro něj vedou.Kluci se více drbou,ale berou to normálně

Petra (Út, 26. 2. 2013 - 17:02)

Můj syn (15 let) nosí těsné boxerky a slipy. Neumím si představit, jak by plandavé trencle strkal pod rifle.

damian (So, 23. 2. 2013 - 21:02)

Lenko a Aleno, rád si s vámi vyměním zkušenosti se spodním prádlem Vašich synů.
damian7(zavinac)seznam.cz

Andrea (So, 23. 2. 2013 - 14:02)

Jedině bokové slipy a...Syn má 15 a nosí jen bokové slipy,At si nosí co chce trenky nechce nosit rolují se mu pod riflama.Horší kdyby chtěl nosit tangáče spousta kluků v jeho věku je nosí ,ale to je dnešní dobu,kdyby chtěl tak mu je budu kupovat.

matej (So, 23. 2. 2013 - 13:02)

http://beswan.sk/sk/

MARTA (Čt, 7. 2. 2013 - 15:02)

Jedině bokové slipy a boxerky. Synovi je 14

Lenka (Čt, 31. 1. 2013 - 18:01)

Babička koupila,máma ho do...Nevím jakou máte představu,jedná se jen o bokové slipy,kluk je nosí bez problému.A stejně nosí rifle,které jsou fest,takže je na těsno zvyklý.A snížené prádlo je teď cool.Babka to trefila dobře.

Kamil (Čt, 31. 1. 2013 - 09:01)

Já nosil dívčí kalhotky do jedenásti let po starší ségře, líbilo se mi to, protože byli "obrázkoví" ale najednou mi byli vepředu malý a táta mi začal kupovat slipy, on je nosí též a moc se v nich dobře cítím a trd je mi patnáct a kluci od nás také nosí slipy, alespon vetšina...

tak co (St, 30. 1. 2013 - 13:01)

No skoro ano,ale bikini...Babička koupila,máma ho do toho navlíkne a kluk ať se škrtí!Blázni jste a ten kluk je chudák!

Lenka (Út, 29. 1. 2013 - 19:01)

Príhoda sa stala pred dvoma...Je potřebné vysvětlit,že v tomhle věku prostě nahý nelze chodit.Já toleruji chodit doma v prádle,ale alespoň dlouhé tričko přes to.Nahého syna jsem neviděla už rok(od 12let).S cigaretou ho nemusíš načapat,stačí čichnout k prstům,nebo obrátit kapsy,jestli v nich nejsou drobky tabáku.Už to máme za sebou.

Alena (Út, 29. 1. 2013 - 15:01)

Já nejsem moc nadšená,že si kluk takhle stlačuje genitálie každý den.To bych byla radši,aby vyznával tu skejťáckou módu volných trenek a rozkroku mezi kolenama.Normálně někdy i uvažuji o jeho sexuální orientaci,už vzhledem k náhlé péči o vzhled.Ale zase o holky zájem má,tak to je snad jen ta puberta..

Lenka (Po, 28. 1. 2013 - 16:01)

Bikiny už ve 13?Trochu...No skoro ano,ale bikini koupila klukovi babička,u číňanů v Hamburku,25ks za 20éček,hezký barvy i materiál,tak co.

Luboš. (Po, 28. 1. 2013 - 13:01)

Kontrolovat slipy nemusím,ty...Príhoda sa stala pred dvoma rokmi, chlapcovi je dnes 15 rokov, puberta s ním "hádže" na všetky svetové strany, ale zatiaľ som ho s cigaretou neprichytil, zato na raňajky do kuchyne príde pokojne nahý zo slipami v rukách a dlhými spodkami okolo krku ako šáľu... neriešim to! pretože já som v jeho veku vyvádzal oveľa provokativnejšie.

Alena (Po, 28. 1. 2013 - 13:01)

Právě jsem zjistila,že...Bikiny už ve 13?Trochu brzo,ne?

Lenka (Ne, 27. 1. 2013 - 18:01)

Kontrolovat slipy nemusím,ty vidím když sedí u snídaně pod riflema.Ale budu dávat na vše větší pozor,už ho mám po včerejšku dost.

Luboš. (So, 26. 1. 2013 - 15:01)

Právě jsem zjistila,že...Ja si Lenka nemyslím, že to je trapné "kontrolovať" 13 ročného chlapca, či má oblečenú spodnú bielizeň, práve naopak, chlapci sa v tomto veku dostávajú do puberty a tá si snimi robí divi, viem to podľa svojho syna, tiež "odfrčal" na lyžovačku v minislipoch a najmenšej batožine, vrátil sa v sanitke, obličky v "ťahu" (nutnosť plienok) a silný zápaľ pľúc a dlhodobá hospitalizácia. Pritom som mu všetko dopredu pripravil a výsledok som zistil až po príchode z práce. Jeho vyjadrenie, že nechcel do autobusu ťahať "zbytočnosti" som radšej prepočul... Dnes už je naporiadku a výlety rieši zo "zbytočnosťami" veľmi ochotne a už sa na frajera pred kamarátkami zo školy nehrá. Treba ich sledovať, je to naša povinnosť, tak smelo do toho...!!!

Reklama

Přidat komentář