Reklama

spodní prádlo u chlapců

Dara (St, 3. 4. 2013 - 18:04)

Mám doma dvoje dvojčata 9leté a 11leté,páry a kluci taky nosí kalhotky i tanga.Kolikrát ráno když jim připravuji oblečení tak kluci holkám vezmou kalhotky.Myslím si když by jim vadily tak v nich nebudou chodit a oblékat si je

Erik (St, 3. 4. 2013 - 12:04)

Co boxerky, ale slipy, ty jsou za den použitý dost.Ovšem kluci do14 let to tak nemaj

juj,, (Út, 2. 4. 2013 - 16:04)

No, já nevím, za celý den... musíš řádně oklepat. To, že se neumíš vychcat aniž by sis nenadělal do kalhot je docela smutný hele. Kup si plenky a budeš v pohodě

Luky (Út, 2. 4. 2013 - 15:04)

Ale ty jsi ženská. Tam je...No, já nevím, za celý den jsou dle mého názoru boxerky prochcány dostatečně. Prádlo si beru každý den čisté.

juj (Út, 2. 4. 2013 - 15:04)

že nejde o modu,ale je...Ale ty jsi ženská. Tam je to OK. Jenže z nás chlapů nic neteče takže mít každej den nový trenky je sice fajn ale rozhodně to není hygienická potřeba. Záleží samozřejmě na situaci.

Ještě k výměně (Út, 2. 4. 2013 - 14:04)

Já v polovině 80.let praktikoval jako prádlo trenky.Tehdy jako kluk jsem jedny měl od rána do dvou ve škole, po návratu převléknutí do jiných domácích a ty ze školy jsem ráno ještě oblékl opět do školy.Dva dny bez problémů, ovšem dnes je m=oda upnutého prádla a je to jiné.

Pavla (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

Nedala bych klukovi prádlo,které měl někdo jiný předtím v zadku.Slušné oblečení taky rozdám,ale prádlo zahazuji.

juj (Út, 2. 4. 2013 - 09:04)

Jsem samoživitelka a...Copak jim tatínek nemůže koupit normální spodní prádlo? Zase taková darda to není ne? Nebo jsou tatínci neznámí :-D

Stanislava (Út, 2. 4. 2013 - 09:04)

Neříkejte,že i když jste samoživitelka, že nemáte na koupení nejlacinějších slipů pro syny.Balíček s deseti slipy koupíte u Vietnamců za pár korun a vydrží i dva roky nošení.

Entony (Út, 2. 4. 2013 - 08:04)

Máte 4 raubíře? A samoživitelka?hrůza.Přesto bych klukům kalhotky od kamarádek nedal.
Dala byste holce slipy nebo trenýrky po klukovi..?

?????? (Út, 2. 4. 2013 - 08:04)

Jsem samoživitelka a nevidím nic špatného když kluci nosí kalhotky,mam doma 4 ,,raubíře''a na nich hoří vše,je jim jedno jestli mají kalhotky nebo slipy,jsem ráda když mi kamarádky něco přinesou.

Tereza (Po, 1. 4. 2013 - 19:04)

Já kráva nechci,stejně jako kluk,aby každý viděl,že se mu to postavilo.Tak proto prádlo těsnější.A v rozkroku se musí dotýkat těla a ne viset mezi nohama jako trenýrky.Myslím že jsem nenapsala nic objevného ,jen Janu to překvapí.

radka (Po, 1. 4. 2013 - 17:04)

Nevím proč se někdo pohoršuje kdzž nosí kluk alhotky

Jana (Po, 1. 4. 2013 - 04:04)

Nechutné.Prádlo se mění...jaký přílehavý a pevně v rozkroku ty krávo.

Tereza (Pá, 29. 3. 2013 - 18:03)

volné trenky může chlapec...Nechutné.Prádlo se mění denně!Já to kluka učila odmala,stejně jako mytí rukou před jídlem atd.Jsou to základní návyky hygieny.A nikdy bych mu nedala trenky jako prádlo.Prádlo má být přiléhavé a pevně v rozkroku.

tomáš (Pá, 29. 3. 2013 - 16:03)

volné trenky může chlapec mít opravdu dva dny stejné.nevidím důvod výměny denně

igelit-nylon-bo (Pá, 29. 3. 2013 - 08:03)

Ahoj,
ja v mladi,,kdyz jsem nemel skutecne celoigelitove kalhotky,ktere jsem si s plenkami nasazoval,tak jsem si ukradl ze snury v susarne divci silonove kalhotky a do nich jsem si vkladal igelitovou plenku a tim si navozoval pocit plnohodnotnych plenkovych kalhotek a velice casto onanoval.Pozdeji jsem s oplodnenim zeny nemel zadne problem-dokonce mame s byvalkou obe deti po trech letech v rozmezi 10ti dnu.Tady se resi prehrivani varlat,ale ne vyziva a spousta dalsich problem,ktere ovlivnuji plodnost.Spermie dozravaji ve varlatech nekolik tydnu,takze staci pred oplodnujici soulozi nosit 3-4tydny neco volnejsiho,nebo chodit na ostro a pokud neni problem u nej ani u ni,tak se to musi povest napoprve

Dana (St, 27. 3. 2013 - 08:03)

Volné trenky mají výhodu,že je může nosit kidně tři za sebou, u slipů je nutnost výměny nutná víc

Radek (Po, 25. 3. 2013 - 07:03)

také s bráchou nosíme kalhotky po starší sestře.Nosíme je od mala,jsme v pohodě.

michal13let (Pá, 22. 3. 2013 - 11:03)

nosím slipy černé,šedé a modré.

Reklama

Přidat komentář