Reklama

spodní prádlo u chlapců

Anonym (St, 21. 8. 2024 - 13:08)

Brácha nosí boxerky, akorát na fotbal si bere jocksy

Default User Image
Petr (St, 21. 8. 2024 - 19:08)

A ty nosíš co?

Default User Image
Adam (Ne, 18. 8. 2024 - 15:08)

V týdnu jsem byl ráno na poště a byla tam jakási ženská se dvěma děckama - kluk a holka. Ale už byli větší - tak 15-17 let. Byli trochu postižení - já bych si toho ani nevšimnul, ale už jsem dříve zaregistroval, že trochu postižení děcka nosí i divný oblečení. No v tom horku na sobě měli - holka tričko, kluk košilu s krátkým rukávem. Ale oba měli riflové kraťasy s laclem a ty kšandy měly docela utažený. Já si říkám, že oni ti postižení ty kšandy a lacláče možná nosí i proto, že mají pleny a aby jim to tam dole drželo, tak to mají prostě stažený těma kšandami. Viz ty dětské punčocháče s kšandama. No každopádně jsem nikam nespěchal, chtěl jsem se projít a pak domů než budou vedra. Tak jsem pak nenápadně došel a oni šli do parku, matka je držela za ruce - každý z jedné strany. Tak jsem se trousil za něma a najednou ta holka říká matce, že chce čúrat a ona prej, že ať se vyčúrá, že ju pak doma přebalí. Tak ona šla jen tak za strom a jen si čapla a prostě nic nesvlékala a asi teda čúrala do té pleny, protože zadek měla suchej, ale asi si musela čapnout, aby ji to šlo. A ten kluk toho asi využil taky a čúral jen tak ve stoje do té pleny. Takže takové děti co nosí pleny, tak musí mít na tom kšandy, aby jim to tam dole drželo. 

Anonym (Pá, 16. 8. 2024 - 17:08)

Nosíte niekto veľkosť S prípadne menšiu?

Default User Image
Dáša (Út, 27. 8. 2024 - 13:08)

Syn má ve čtrnácti pánskou velikost XS, tak akorát správně těsné, nosí boxerky, slipy i stringy.

Default User Image
Martina (Po, 2. 9. 2024 - 07:09)

Dobrý den, mohla byste mi prosím poradit kde jste koupila tanga XS. Marně je pro syna scháním, všude mají až od velikosti M a ty jsou mu zatím velké. Děkuji za radu.

Default User Image
Daniel (Po, 2. 9. 2024 - 12:09)

Dobrý den, podívejte se na: kvalitnaBielizen.sk   zde nakupuji tanga - také jsem začínal na velikosti S.

Default User Image
Dáša (Po, 2. 9. 2024 - 10:09)

Na Zalandu jsem mu koupila vícebarevné Diesel, ale mají i jiné ve vel.XS

Default User Image
Martina (Po, 2. 9. 2024 - 18:09)

Paní Dášo, tak už vybráno a objednáno 3x 2Pack Diesel string černé a více barevné a 1x 3 pack Diesel josksy černé, červené a šedé. Jpsu sice drahé ale určitě kvalitní a dobře mu sednou pod taneční kalhoty. Ještě jednou moc děkuji. 

Default User Image
Dáša (St, 4. 9. 2024 - 09:09)

Syn bude nosit pouze string slipy?

Default User Image
Martina (St, 4. 9. 2024 - 09:09)

Ano, až tanga a jocksy dojdou tam půjdou všechy slipy do popelnce.

Default User Image
Dáša (St, 4. 9. 2024 - 11:09)

Ale proč? Já to klukovi střídám, má i slipy a boxerky. Sama vím, že je fajn si od zářezu tang na pár dní odpočinout.

Default User Image
Martina (Čt, 5. 9. 2024 - 05:09)

Pokud bude potřebovat si od zářezu odpočinout tak mu je bude střídat s jocksama. Ze začátku to bude asi třeba.

Default User Image
Viki (Út, 3. 9. 2024 - 15:09)

Tak to má kluk asi spočítaný-bude mít furt řemen v zadku!

Default User Image
Martina (Čt, 5. 9. 2024 - 08:09)

Časem zářez nebude vnímat. Zvykne si. 

Default User Image
Martina (Po, 2. 9. 2024 - 18:09)

Paní Dášo, děkuji za odkaz, ještě dnes se tam se synem podíváme.

Default User Image
Daniel (St, 28. 8. 2024 - 14:08)

Mám velikost M - také nosím stringy.

Default User Image
Petr (Pá, 16. 8. 2024 - 18:08)

Mám troje bílé velikosti S. Koupil jsem omilem místo L.

 

Anonym (St, 14. 8. 2024 - 15:08)

slipy jsou pro me nejlepší je mi 15 a řekl jsem mamce ať mi je koupi kdzy mi bylo 13

Default User Image
Daniel (St, 14. 8. 2024 - 15:08)

Souhlasím, mě je 25 a nosím také slipy)

Reklama

Přidat komentář