Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Petr (Pá, 16. 8. 2024 - 09:08)

Tak já nosím bílé a barevné. Proč nenosíš bílé?

Default User Image
Petr (Čt, 15. 8. 2024 - 21:08)

Já někdy M a někdy L. Záleží jak jsou ušitý.

Default User Image
Daniel (Pá, 16. 8. 2024 - 06:08)

To je někdy taky pravda. Není každí střih rovnaký

Default User Image
Petr (Pá, 16. 8. 2024 - 09:08)

A jaké nosíš barvy?

Default User Image
Petr (St, 14. 8. 2024 - 16:08)

Ahoj, mě je 43 a slipy nosím od dětství až doteď. Jestli chceš můžem si o slipech pokecat. Jištak napiš na [email protected].

 

 

Default User Image
Johnx (Ne, 11. 8. 2024 - 08:08)

Milé mamičky. Keď vaši synovia majú mať v škole telocvik,nevšimli ste si,zeby si chlapci obliekali,vyberali na tento deň niečo konkrétne. Teda mám na mysl druh prádla, prípadne farbu a pod.

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 08:08)

Ty už honíš i u cizího prádla?

Default User Image
Vlasta (So, 10. 8. 2024 - 17:08)

Byl u nás vnuk na návštěvě nečekaně. Neměl sebou plavky a chtěl se koupat v bazénu na dvoře měl jen tričko a šortky tak jsem mu řekla jestli má boxerky ať se vykoupení a dom pojede na ostro .Když ho snacha premluvila tak měl ve 12 letech prádlo jen z kapsou vepředu a vzadu pásky nemyslím si že je to vhodné pro 12 leteho kluka

Default User Image
jáá (So, 10. 8. 2024 - 23:08)

Tako to měl tedy jocksy, proč myslíš že je to pro něho nevhodné?

 

Default User Image
Anonymni (Ne, 11. 8. 2024 - 08:08)

Lepší nahej ve 12 než joksy na sobě. 

Default User Image
Frantík (So, 10. 8. 2024 - 15:08)

Já jsem Frantík a včera jsem oslavil narozeniny, takže je mi už 16 let. Ale nic se nemění. Od pátku do neděle musím nosit dědkovské trencle na pevně našitý kšandový postroj s popruhem přes břichu a zapínáním vzadu na řemínky. A já postroj nesundám, proto pod ním velkou plenu mám. A máma mi k narozeninám dala nové pleny na léto, protože hodně piju a mám hodně čúrání a taky nakoupila nové pásky a popruhy, protože očekávala, že dědek mi zase dá nějaké jeho obnošené a plandavé trencle a to byla pravda, tak to hned zpíchla a udělala mi dva nové další postroje, a dole více místa na plenu. Inu musím být poslušný a nosit dědkovské trencle, přeprané a flekaté od toho, jak si do nich dědek občas cvrnknul a připosral se do nich. 

Anonym (Čt, 8. 8. 2024 - 21:08)

Můj starší syn chodí od září na osmiletý gympl. Většinou nosí slipy a boxerky ani trenýrky moc nechce.

Default User Image
Marcela (Út, 6. 8. 2024 - 12:08)

Syn nosí boxerky .V dětství i slipy ale tak od12 jen boxerky ve 13 jsem mu koupila na spaní volne trenýrky jakoby ze saténu ten leskle materiál.Rekla jsem mu ať má penis a varlata volny ať není v jeho věku zaparenej Nebylo by dne kdyby po ránu emel ztopoeny penis

Default User Image
Lenka (Út, 6. 8. 2024 - 07:08)

Syn nosí slipy i boxerky loni v listopadu mu bylo 14 . Letos na jaře mě překvapil že by chtěl zkusit joksy že to kluci 3 nosí na florbal Trochu jsem se zalekla. U nás doma to nevidí u manžela manžel nosí jen boxerky a v létě občas panske tanga .Dostal je alepřipadá mě v tom zsentile .Možná až bude dospelejsi nevim 

Default User Image
Lenka (St, 7. 8. 2024 - 08:08)

Nevadí mě ze to nosí spíš jsem na to nebyla připravena.. ve 14 tohle prádlo. Že začátku jsem ani nevěděla jak se chovat kdy vylezl třeba z koupelny a chystal se do školy a měl hej zadek. Ted má asi už desatery a už mě to nepřijde.Prece jen to beru jako erotické prádlo jak třeba manžel má tanga tak vím že spolu víc laskujeme   

Default User Image
Petr (Pá, 9. 8. 2024 - 12:08)

Jocksy vůbec nejsou erotické prádlo. Je to prádlo čistě sportovní a výsostně mužské, na rozdíl od tang. Že  někdo hledá erotiku ve všem už je jiná věc.

Default User Image
Daniel (St, 7. 8. 2024 - 10:08)

Vše chce čas) dobře si vzpomínám jak mě bylo když jsem musel mámě přiznat, že chci nosit tanga. Tajně si je kupoval atd. No a když mě v nich doma viděla.... časem se to uklidnilo a nosím je stále.

Default User Image
Daniel (St, 7. 8. 2024 - 07:08)

Vážená Lenko, je mi 25 a do 15 jsem nosil slipy. Od 16 nosím pánské tanga, na sport a v létě neznám nic lepšího. Vůbec se nebojte koupit synovi joksy nebo klidně i tanga, je to normální prádlo.

Default User Image
Lenka (St, 7. 8. 2024 - 11:08)

Máte pravdu je o zvyku .Jen se smířit s tím že syn už si hraje na dosleleho a jak ten čas utekl .. Nosí to defakto od dubna a už jsem se naučila na něm defakto vnímat erotické prádlo.Ja sama doma i na fórech jsem v lete jen v triku a tangach a dcera která ke mladší než syn také a to nosí tanga od 13. Je to taky vlastně erotické prádlo protoze máme holej zadek ale u holek už je to nějak vzity 

Default User Image
Daniel (St, 7. 8. 2024 - 12:08)

Myslím, že bude vše ok) Vůbec se nebojte joksy nebo tanga pro syna. Přítelkyně se také trochu ze začátku divila a nyní mi tanga normálně kupuje. Sama nosí také tanga:)

Reklama

Přidat komentář