Reklama

spodní prádlo u chlapců

Marek (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Máš pravdu, byl jsem v...souhlasím taky jsem byl v pubertě okolo roku 1992 a všichni kluci ze třídy jsme nosili slipy jen na trénink jsme museli mít trenky nebo tepláky ale na ostro a do desíti let jsem taky nosil sestřiny kalhotky ale jen na doma

Gala (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

Lepší trenýrky než se...jo, souhlas. Tanga jsou pro holčičky, slipečky pro chlapečky, ale pro chlapy jedině trenky a boxerky. Stop úchylům, co nutí kluky nosit kalhotky!

Jan (Po, 3. 12. 2012 - 10:12)

čokoľvek, ovšem trenírky...Lepší trenýrky než se tísnit ve slipech lezoucích do zadku.

MARIAN (Po, 3. 12. 2012 - 05:12)

čokoľvek, ovšem trenírky by som vylúčil ako spodnú bielizeň aj u dospelého muža, nie je nič odpudivejšie ako trenírky...

Emil (Čt, 29. 11. 2012 - 16:11)

pane, ale vy fakticky máte...to nic, ať si jen uráží, tím si kompenzuje malý péro...

: (Čt, 29. 11. 2012 - 12:11)

A ty mě taky můžeš ......

Wanda (St, 28. 11. 2012 - 12:11)

Ty máš ale mozek úplně...pane, ale vy fakticky máte problém. Vždyt každého jen urážíte.

? (St, 28. 11. 2012 - 08:11)

Ty máš ale mozek úplně vychlastanej! Já zapoměl, to je celej národ z chlastu degenerovanej.

Emil (Út, 27. 11. 2012 - 21:11)

Hele ty čobole běž si na...votáznikovej prasákú vydrbanej!!!

? (Út, 27. 11. 2012 - 15:11)

Hele ty čobole běž si na ty vaše kotáre a můžeš dělat pastičky na myši! Chtěli jste samostatnost tak co sem lezeš?

xxx.r (Po, 26. 11. 2012 - 23:11)

Vážené matky , dívčí kalhotky chlapcům - rozhodně ne ! Měl jsem dvě starší sestry a musel jsem donosit jejich oblečení . Přece se to nevyhodí , že ? Takže mě neminuly ani jejich kalhotky . Bránil jsem se marně . Jeden dva pohlavky a už jsem je měl na sobě . Ve škole neustálý strach aby mi kalhotky netrčely z kalhot ... No hrůza . Ale nejvíce mě štvalo , když mě matka nutila přes prázniny chodit ven v sestřiných modrých trenýrkách na tělocvik,takové ty s kapsičkou a gumama okolo stehen - to když skončil školní rok a ségry přinesly domů své věci na tělocvik ... Dokážete si představit tu potupu běhat v létě venku v tričku a modrých dívčích trenýrkách ??? Raději jsem si hrál venku s holkama , ty se mi nesmály , braly to normálně . Takže můj názor - chlapcům dívčí kalhotky rozhodně ne .

marian (Ne, 25. 11. 2012 - 21:11)

Tak aby bylo jasno! Vychoval...Pán Výkričník, ja nevidím dôvod riešiť svoje "mindráky" z tvojej školy na stráne SPODNI PRADLO U CHLAPCU,čo sem nepatrí, to si chod riešiť na námestie.
A čo keby si sa aspoň podpísal a neukrýval sa za anonymitu !-ka...

Richard (So, 24. 11. 2012 - 21:11)

MI KLUCI 9-14 LET NOSI SLIPY A DOMA KLIDNE NAOSTRO A NIC S TIM NENADELAM...

Pro D (So, 24. 11. 2012 - 21:11)

Já se jenom bráním nařčení, že jsem podporoval trestání chlapců tím, že si musí obléci dámské kalhotky! Já jsem jenom napsal, že pokud se někdo rozhodne nosit místo trenek dámské kalhotky, tak je to jen jeho věc a nikomu po tom nic není a ani žádný kantor není oprávněn někomu něco zakazovat! Tak pokud chceš někoho kritizovat, tak nejprve lépe čti a pak piš!

D (So, 24. 11. 2012 - 20:11)

Tak aby bylo jasno! Vychoval...Vykricniku, svoje zivotni vyznani pises na diskusnim vlaknu Doktorky s nazvem "spodni pradlo u chlapcu". Musis je tedy asi sam povazovat za hodne lacine...

táta (So, 24. 11. 2012 - 20:11)

neřešte tu politiku.

! (So, 24. 11. 2012 - 18:11)

Tak aby bylo jasno! Vychoval jsem 3 děti, 2 chlapce a jedno děvče a nikdy jsem je k něčemu takovému nenutil a nevím proč mě napadáte. Za svoje děti se stydět nemusím a samy říkají, že jsme je vychovávali přísně ale spravedlivě a jsou sami rádi a říkají, že asi to potřebovali.Dcera má vysokoškolské vzdělání a oba synové středoškolské s maturitou.Nikdy jsem se za své děti nemusel stydět! Všichni, nekouří ani nepijí alkohol a nikdy ani nedrogovali! Dceři je 42 let a synům 39 a 36 let a dosud vedou řádný život a věřím, že tomu bude i na dále! A vysvětlení proč nesnáším sebevědomé učitelé kteří mě jako syna bývalého člena KSČ, do kterého ho donutili a dokonce za něho i vyplnili přihlášku a on nesouhlasil s praktikami v 50 letech a našel způsob jak vystoupit ze strany se ctí. Bohužel se na mě hlavně mstily páni učitelé.Na otce nemohli a těch šikan co jsem si od učitelů vytrpěl a hlavně od takových co jejich inteligence nebyla zrovna nijak závratná. Zákaz všech studii, nesměl jsem na žádnou školu jen do učení pro Státní statky. A tak jsem si časem udělal celkem 3 výuční listy a mimochodem i pilotní průkaz pilota obchodních letadel. Nikdy jsem nic na svých dětech nezkoušel a pokud by jste se podíval zpět na starší příspěvky asi tak půl roku zpět, tak jsem se dokonce ohradil na to, když tady jedna slepička uvedla, že trestá svého syna tím, že musí chodit v prádle a šatech po sestrách. Sám jsem ji vytkl, že by to neměla dělat, že to může mít na tom chlapci následky. Tak nevím proč mě napadáte za něco co sám odmítám? Asi se vám to v té hlavě nějak pomíchalo!

Adam (So, 24. 11. 2012 - 17:11)

Já mám trochu jiné...vaše zkušenosti jsou nepochybně tragické, ale připadají mi poněkud extrémní. Já osobně nekouřím, neberu drogy, nemám nadváhu a alkohol piju jen v pátek večer s přáteli a při slavnostních příležitostech. A znovu opakuji. Za nevychovanost ratolestí mohou mnohdy i rodiče, kteří si to nechtějí přiznat. Tím netvrdím, že škola nemůže být příčinou problémů. Mnohdy tomu tak jistě je. Ale je to případ od případu. Každopádně když už mluvíte o ratolestech, tak já vás jenom v dobrém varuju. Jestli máte syna, nedávejte mu do školy kalhotky, aspoň v dny, kdy má tělocvik ne. Jinak se časem možná dočkáte toho, že se vám bude domů vracet šikanované dítě, za jehož problémy v kolektivu však budete odpovědný vy. Vzhledem k tomu, že jste do této chvíle relevantní argumenty na podporu své teorie o oblékání chlapců do kalhotek neuvedl, beru to tak, že žádné nemáte. To je vše, co jsem vám chtěl. Nashledanou, a přemýšlejte o tom, prosím vás.

Mirek (So, 24. 11. 2012 - 09:11)

Já mám trochu jiné...Tak to se tu řeší věci, které sem nepatří. Dnes hodně i malých chlapců nosí trenky (či trenkoslipy - protože pojem trenýrky je úplně něco jiného - to dnes nenosí nikdo - ty jsme nosili za komunistů běžně ven místo kraťasů - takže pod trenkami byl holý zadek i předek - v tom by dnes nikdo ven nevylezl - zajímavé,že?). Málo kdo má slipy. Ale pamatuju si, že pár let před sametovou revolucí se již běžně jako spodní prádlo místo trenek začaly nosit právě slipy. Byl to ale nezvyk pro penis a varlata,protože slipy byly velmi těsné a dlouho mi to trvalo, než jsem si na to zvykl. Posledních asi 10 let nosím trenkoslipy a ta volnost mezi nohama je úžasná! Dá se to srovnat s trenkama, ale ty se nosily (jak už jsem psal výše) jako vrchní prádlo a pod nimi nic!! Při tělocviku jsme tak běžně běhali, venku, na hřišti, na dětských táborech,... Mělo to své kouzlo - hlavně pro dívky - protože např. při sezení, ohnutí, ležení apod. z nohavičky každou chvilku vykoukla varlata často i s penisem. Čím starší chlapec byl, tím se toto stávalo častěji.

! (So, 24. 11. 2012 - 01:11)

Já mám trochu jiné zkušenosti s kantory.A mám je dokonce i v rodině a několik kamarádů. Dokonce jednoho, jde ráno v půl osmé do školy a o půl jedné už stojí u stánku a chlastá pívo z kelímku jak nějaký somrák.Celý se klepe a už to nemohl ani vydržet domů.A takovým svěřujeme své ratolesti.A býval to dokonce ředitel školy. Rovněž z poslední doby, kdy se prokázalo, že kantor byl pedofil je také dostatečně znám a také tvrdil, že je nejlepší a že ho mají děti rády!

Reklama

Přidat komentář