Reklama

spodní prádlo u chlapců

Iveto (So, 6. 10. 2012 - 10:10)

Náš kluk nosil dívčí kalhotky do patnácti let a vubec s tím problém nemnel, ted nosí jenom bílé slipy a taky je spokojenej, trenky nechce, prí jsou pro sedláky... Manžel slipy nosí taky a nekdy si veme kalhotky.

Ludvík (So, 6. 10. 2012 - 07:10)

Ha-ha-ha,tak to bych chtěl...No jak by se mneli převlíkat, možná si dají kalhotky dolu a navléknou si trenky, nebo si je dají na kalhotky a jejím lékařce to múže bejt jedno...

mirek (So, 6. 10. 2012 - 06:10)

Ha-ha-ha,tak to bych chtěl vidět jak se převlíkaji ve škole při telocviku nebo u lékaře!

Gábina (Pá, 5. 10. 2012 - 15:10)

Naši kluci 9 a 13 nosí holčičí kalhotky a nevidím to jako problém.Trenýrky ani boxerky nechtějí.Nevadí jim barva ani krajka.

Bluma (Pá, 5. 10. 2012 - 15:10)

Já zas mám radši boxerky, než slipy. Ale i než klasické trenky.

Robur (Pá, 5. 10. 2012 - 15:10)

Slipy jsou už tradičním klukovským prádlem.

Aničko (Čt, 4. 10. 2012 - 16:10)

když jsem ještě hrála...Mě je 18 let a slipy nosím od 10 let a pindíka mám pořádnýho 17,5 cm, tak tím to asi nebude. Akorát mám někdy problem ho do některých slipů nasoukat děla mi to bouli v rozkroku a je to vidět i přes kalhoty.

Anna (St, 3. 10. 2012 - 18:10)

když jsem ještě hrála hokej s klukama tak tam byl jeden 14letý a ten nosil slipy měl v to tedy peknou prdýlku ale měl z nich málýho pindíka.

MIREK (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

RINGO, ty nebudeš zcela normální, dávat klukúm trenky, jseš pako-nebo co?
Trenky v pořádku na telocvik a provozuje se ješte na školách, to já nevím, deti nemám, kluci mají nositi kalhotky, pekné jemní a hezounké.

houghs (Po, 1. 10. 2012 - 16:10)

Během puberty se vyvíjí...Slipy nosím od 12 let a zplodil bez problémů dvě děti. V tom prádle to nebude, žádný výzkum který by to dokázal ani neexistuje. Kdyby alespoň ti troubové co to hlásají doporučovali volné trenky, ale většinou radí jako "kompromis" boxerky, které jsou v rozkroku úplně stejné ne-li horší než slipy. Pak by ta báchorka měla ještě trochu logiku.

ringo (Po, 1. 10. 2012 - 09:10)

Tavedl bych znova povinné trenky,jako byly dřív červené na tělák.Prádlo klukům koule větralo a v klidu.dneska se bojíte o varlata,tak tehdy se nemuselo

marian (Ne, 30. 9. 2012 - 15:09)

Já nosim sportovní boxerky...idem sa postaviť do fronty...

Petr (Ne, 30. 9. 2012 - 13:09)

Radek, máš scela pravdu,...Já nosim sportovní boxerky a nemám problem s ničím je mi 21 a péro mi stojí 10 krát denně a šukat můžu pořád a o spermatu ani nemluvim mám takové množství že bych ho mohl rozdávat.

matúš (Ne, 30. 9. 2012 - 07:09)

Metoš: to je divny ne? Muj...Radek, máš scela pravdu, já nosím slipy gaťatá a jenom bílé, vetší číslo, protože do nich musím vtesnat to moje parádní nádobíčko... a musím říct, že nemám zádný problémek z erekci a ejakulátu mívam šílene hodne, to mi veř. Taky nechci deti, kdo by poslouchal to jejích večné řvaní...

Radek (Ne, 30. 9. 2012 - 05:09)

Metoš: to je divny ne? Muj kamarad nosi trenky a prave rika ze neni nadrzenej jak nekdo. Pak mam jeste dalsiho kamose co vim ze ma boxerky a staci mu pry sex jednou za mesic ci kdyz.
Ja nosim slipy a jsem teda desne nadrzenej, porad bych to delal a stoji mi ptak v nich dost casto. A to mi je 30 let.
A to pareni, pokud mas kvalitni slipy treba bavlneny tak to nijak nepocituju.
A aby nebyly upnuty nesmis nosit to co ma kazdy obchod tady ale v zahranici a uz i v CR lze koupit sportovni ktery nepnou.
Deti stejne nechci co se tyce plodnosti.

matúš (Ne, 30. 9. 2012 - 00:09)

Zdravější je nosit...metoš, ty jseš vul...

Metoš (So, 29. 9. 2012 - 21:09)

Zdravější je nosit volnější trenýrky než upnuté slipy. Statisticky je dokázáno že mužům co nosí slipy méně stojí péro a mají zapařené kuličky.

m (So, 29. 9. 2012 - 21:09)

Ja som nosil slipy v puberte Deti ne su moje a alimenty platit nemusim

Petr (So, 29. 9. 2012 - 08:09)

jaký prádlo pro kluky,...Je mi 19 let, jako kluk jsem nosil slipy a sperma mám kvalitní a dost.

matúš (So, 29. 9. 2012 - 07:09)

jaký prádlo pro kluky, předce kalhotky.

Reklama

Přidat komentář