Reklama

spodní prádlo u chlapců

DANA (Út, 11. 9. 2012 - 08:09)

U nás to je podobně jako u Jany,mam 13letou holku a kluci to po ní odnosí nevadí jim že nosí holčičí kalhotky.Spíš je problém když si mají vzít slipy.Dana

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 09:09)

ahhhhh se mají taky bych to chtěl závidím jim

Rado (Po, 10. 9. 2012 - 23:09)

slipy, boxerky - podla toho pod co a v lete naostro

vladana (Po, 10. 9. 2012 - 16:09)

u nás kluk nosí od nového školního roku slipy.pohodlnou velikost a jde to

marian (St, 5. 9. 2012 - 06:09)

A chodí v tom i normálně...A prečo by v tom nemali chodiť do školy, pokiaľ si ja pamätám, žiadny z učiteľov sa deťom do nohavíc nepozerá a počas telocviku si na nohavičky natiahnu tie nemožné trenírky, aspoň ja som to tak riešil, občas sa stalo, že dakto mal "pindy", vyriešil som to hned˘ na mieste...

Lída (St, 5. 9. 2012 - 06:09)

mam doma 3 kluky 9,11a12let...A chodí v tom i normálně do školy ...?

Jana (St, 5. 9. 2012 - 00:09)

mam doma 3 kluky 9,11a12let a už jako malí nechtěli trenýrky a slipky začala jsem jim kupovat divči kalhotky a kluci to přivítaly,kupuji jim i tanga a nemají s tím žádný problém.

matin (Čt, 30. 8. 2012 - 23:08)

Ja nosím slipy, moji kluci když byli malí, nosili dívčí kalhotky do temeř sedmy let, ted jim je 16 a 18 let a nosej slipy, boxery nechtej ani videt, prý je to hnus, též jsem téhož názoru... První slipy se začali nosit v Amerive v létech 1925 nejprve v CIKAGU a pak se rosšíříli po celé zemne, v Anglii o dva roky pozdeji a nosí se dodnes... Jak poznáš anglikána, sundej mu gaťata !

jana (Čt, 30. 8. 2012 - 21:08)

mus syn taky nosi danske tanga nevimm co stim mam udelas a potom se třeha převlikne jako žena dasi podprsenku tanga suken ade ven a tam si ho nekde vyhoni a toton jse převlikne

Honza (So, 25. 8. 2012 - 12:08)

Já pokud to jde, tak nenosím nic, hlavně v létě. Jinak nosím slipy. Pokud nejsou moc těsné, tak jsou v pohodě. U klasických trenek mi vadí, že je tam spousta látky a navíc se může různě shrnovat, nedovedu si představit nosit je pod těsnějšími kalhotami. Boxerky jsou těsně na těle jako slipy a je tam víc látky, takže tam nevidím nějakou výhodu, když jsem je zkoušel, tak mi moc nevyhovovaly.

Ze všeho prádla (Pá, 24. 8. 2012 - 18:08)

Tanga a nic než tanga

Petra (Pá, 24. 8. 2012 - 17:08)

já sice nenosim ani slipy ani trenky,protože jsem holka-takže jedině kalhotky.Ale chci podpořit kluky,co slipy nosí.Také se mi na mužích víc líbí slipy.A přesně jak píše Peter,moderní to zase bude.

damian (So, 4. 8. 2012 - 21:08)

Já jsem taky kluk a nosím slipy. Někteří proti tomu mají výhrady a hloupé poznámky, ale já si jich nevšímám. Teď je sice móda nosit trenky a boxerky, no a co. Ať každý nosí co mu vyhovuje.
Rád si o tom pokecám s klukem (slipařem) i holkou/ženou které slipy nevadí - [email protected]

marian (So, 4. 8. 2012 - 11:08)

slipy nosim celé roky... biele!

tom.nedved1988 (Ne, 10. 2. 2019 - 13:02)

Já také a vždycky jsme byl spokojený :-)

Peter (So, 4. 8. 2012 - 08:08)

Problém je, že už je aj menší výber slipov v obchodoch. Zasa reklamný ťah. O dva roky to zasa objavia ako novinku a bude sa zarábať na slipoch.

Anonym (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

No já jsem kluk a i v 15ti nosím slipy.Jsou pohodlné a proto i na dále je chci nosit a kašlu na názory ostatních.Nakonec když se vrátíme o pár roků dříve tak slipy nosily všichni a trenky, kdo je nosil byl 0, ale to je zase otázka té blbé mody.A proto slipy se nosily,nosí a budou nosit.

Ben (So, 9. 6. 2012 - 15:06)

jo ty škeble pitomá,...hmm, tak takový borečky jak seš ty mám nejradš na internetu Tak se pochlub kanče jaký slípky nosíš, kdyš seš tak drsnej!!!! Asi tak možná ňáký s autíčkama, nebo z večerníčků, co???!! Se nauč přijímat cizí názor ty

333 (So, 9. 6. 2012 - 14:06)

jo ty škeble pitomá,...Jen se nerozčiluj "slipáčku". A dokazuj si ty svoje "mužné schopnosti" na nějaké té své, já už na ně svůj názor mám. Pravého chlapa to nemůže urazit, leda potrefenou husu, co se jak známo vždycky ozve, že??

IQtikve (So, 9. 6. 2012 - 14:06)

no tohle je teda diskuse! Klid lidi, jsou to jenom spodáry. I když slipy bych teda nenosil.

Reklama

Přidat komentář