Reklama

spodní prádlo u chlapců

Anonym (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

No já jsem kluk a i v 15ti nosím slipy.Jsou pohodlné a proto i na dále je chci nosit a kašlu na názory ostatních.Nakonec když se vrátíme o pár roků dříve tak slipy nosily všichni a trenky, kdo je nosil byl 0, ale to je zase otázka té blbé mody.A proto slipy se nosily,nosí a budou nosit.

Ben (So, 9. 6. 2012 - 15:06)

jo ty škeble pitomá,...hmm, tak takový borečky jak seš ty mám nejradš na internetu Tak se pochlub kanče jaký slípky nosíš, kdyš seš tak drsnej!!!! Asi tak možná ňáký s autíčkama, nebo z večerníčků, co???!! Se nauč přijímat cizí názor ty

333 (So, 9. 6. 2012 - 14:06)

jo ty škeble pitomá,...Jen se nerozčiluj "slipáčku". A dokazuj si ty svoje "mužné schopnosti" na nějaké té své, já už na ně svůj názor mám. Pravého chlapa to nemůže urazit, leda potrefenou husu, co se jak známo vždycky ozve, že??

IQtikve (So, 9. 6. 2012 - 14:06)

no tohle je teda diskuse! Klid lidi, jsou to jenom spodáry. I když slipy bych teda nenosil.

marian (So, 9. 6. 2012 - 01:06)

Souhlas! muži do trenek,...jo ty škeble pitomá, kdybych ti toho mího narval, to bys nerekla, že ho mám malýho, defko, ječela bys jak Viktorka u splavu od mýho klacku a nosívam jenom slipy, couro !!!

Andrea (Pá, 8. 6. 2012 - 20:06)

Souhlas! muži do trenek,...Úplně s tebou souhlasím. Já jako holka to sice řešit nemusím, ale chlap se mi líbí víc v trenkách nebo boxerkách. Je to podle mě takové mužnější. Klukům ve slipech jsme se s holkama smáli už na gymplu. A skoro všechny jsme se tehdy shodli, že to ty kluky (a těch ve slipech nebylo moc) degraduje na malý děcka. Většinou ty slipy stejně nosili spíš takoví ti zoufalci, co vypadali, že jim oblečení kupuje maminka ještě v 18ti. Neznám moc holek, co to nepřitahuje. Leda snad, že by tak chlapci mohli vzbuzovat mateřské pocity :DD

333 (Pá, 8. 6. 2012 - 19:06)

A co boxerky?no, není to tak hrozné jak slipy. Proč ne, ale taky by mi v tom asi bylo nepříjemně. Ale aspon chlap v boxerkách nepřipomíná dítě.

Kamča:::::::: (Čt, 7. 6. 2012 - 20:06)

A co boxerky?

333 (Čt, 7. 6. 2012 - 20:06)

trenky nebo boxerky to je...Souhlas! muži do trenek, prckové do slipů. Jak je možné, že to ty dospělé muže, kteří nosí slipy netlačí??? Vždyt v nich není místo a jsou hnusně upnuté!!! Jediné vysvětlení pro mě je, že tolik místa nepotřebují, protože ho mají malého, jak malí kluci! Tak pak je snad i pochopitelné, že nosí spodky jak malí kluci. Ale jinak....fuj

anonym (Čt, 24. 5. 2012 - 17:05)

Slipy...starší chalani ich nosia pravidelne

zdeno (Čt, 17. 5. 2012 - 06:05)

Môj syn nosí iba slipy, nič iné na seba neoblečie.

ANONYM (Ne, 13. 5. 2012 - 16:05)

ahojky ja sem taky kluk a...NEJSI SAM JA SI DOKONCE KALHOTKY I VLOŽKY KUPUJÍ SÁM TAKY MĚ TO MOC VZRUŠUJE.

inf (Čt, 10. 5. 2012 - 09:05)

ahojky ja sem taky kluk a nosim damske pradlo i jdyz jen kalhotky klasicke bo kratasky a do nich si davam vlozky strasne me to vzrusuje rad bych si s nekym pokecal o tom

michal (St, 9. 5. 2012 - 16:05)

Muj syn stale nosi damske...Tak mu zkus koupit taky něco jinýho,

Jitka (St, 9. 5. 2012 - 15:05)

Muj syn stale nosi damske tanga neviem co stim :/

Jitka (St, 9. 5. 2012 - 15:05)

Muj syn stale nosi damske tanga neviem co stim :/

marian (Čt, 19. 1. 2012 - 16:01)

Našemu mladymu učarovali...tiež som nosil ako chlapec dievčenske nohavičky, teraz len slipy...

80.léta (Čt, 19. 1. 2012 - 14:01)

Nejlepší by bylo opět zavedení trenek,něco jako byly červené na tělák kdysi.
Byly pěkné,vzdušné a klukům slušely.Barvu bych změnil, třeba černé či modré

PETRA (Čt, 12. 1. 2012 - 19:01)

Našemu mladymu učarovali kalhotky a tak nakupuji vždy vše dvakrát jedny dceři jednou synovi

Karel (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Mám plnou zásuvku...Taky už mi mamka musela obnovit šuplík. Už mi pták taky poněkud vyrostl a škrtily mě.

Reklama

Přidat komentář