Reklama

cvičky

Monika (Út, 27. 3. 2018 - 15:03)

Tak se pokusím odpovědět...Zajímavý fetiš a hrátky. To by se dalo využít či zneužít. Když Ti odsekne během týdne, že tohle neudělá doma či má nějaké narážky na Tvoje oblečení...."Tak počkej až bude volno nebo víkend...a můžeš se těšit."

diskutující (Pá, 23. 3. 2018 - 22:03)

Tak se pokusím odpovědět...Bezesporu moc vzrušující. Ale to pořád není odpověď na všecho. Hlavně co jsou to za korkáče, co při tom nosíte? Klasické jednořemínky na pevné platformě? Chodíte v nich i na vyjížďky?

Jola (Pá, 23. 3. 2018 - 10:03)

Tak se pokusím odpovědět na všechny otázky. Řídit nemůže , protože ten vysoký obojek mu znemožňuje otáčet hlavu a v kombinaci s roubíkem hlavou prakticky nehne. Takže cestuje svázaný buď na zadním sedadle nebo pro větší ponížení v kufru. Nakupovat takhle nechodíme , protože by jsme byli během chvilky v blázinci.Já jsem oblečená normálně a pokud možno sexy , abych ho co nejvíc přitahovala a zároveň byla nedosažitelná. Nemůže si na mě sáhnout ,nemůže na mě promluvit , je oblečený co nejsměšněji a musí poslouchat na slovo.Kolíčky na prádlo nebo ježky z kartáčů na vlasy má v podprsence stále a ještě má anální kolík. No a když za mnou tahle moje "růžovka" díky krátkému řetězu mezi nohama cupitá na vodítku , tak je ponížení opravdu dokonalé .

Miluše (Pá, 19. 5. 2023 - 17:05)

A jaký je to pocit pro něj v těch cvičkách v autě nebo v kufru, neříkal? A není to slyšet za jízdy, že tam je v kufru?
Já jela jednou z diskotéky v kufru, protože nás bylo hodně a nikdo nechtěl jít pěšky...bylo to dost ponižující a to jsem neměla na sobě to co on...to musí být hanba
A jak daleko takhle jezdíte nebo kam? Plánujete ještě?
Miluše

Hana (Pá, 9. 3. 2018 - 18:03)

Moc pěkný. Na noc bych mu...a kolíčky na prádlo...:-D

i (Pá, 9. 3. 2018 - 17:03)

iiiiiiiiiiii

Naďa (Pá, 9. 3. 2018 - 17:03)

Tak přesně takhle mi...Moc pěkný. Na noc bych mu koupila růžové pyžamo nebo dlouhou košily. :-)

Linda (St, 7. 3. 2018 - 16:03)

https://www.cervenytulipan.cz/cvicky_jarmilky/?gclid=EAIaIQobChMI-ODT7L3a2QIVU8-yCh1PZg5vEAMYAyAAEgLlRPD_BwE

diskutující (Pá, 2. 3. 2018 - 16:03)

Tak přesně takhle mi...A teda když jedete autem, kto řídí?
Na nákupy chodí taky v popsaném ohozu?
Vy chodíte v tom civilu předpokládám.

Dana (Pá, 2. 3. 2018 - 16:03)

A co se barev týče....nevím jestli v dospěláckých velikostech, ale ve škole mají holky stříbrné...ty svítí fakt dost a zlaté....nemají ale trikoloru...

diskutující (Pá, 2. 3. 2018 - 08:03)

Ale pořád nevím, co jsou to za korkáče.

Jola (Út, 27. 2. 2018 - 12:02)

Tak přesně takhle mi svítí, když vykonává určené úkoly. Luxuje , utírá prach , vaří , myje nádobí , atd ... Na sobě má přitom již zmíněné jarmilky , silonky , legíny pod kolena , tutu sukénku a body s podprsenkou. To všechno krajkové a v růžovém provedení , aby ladil s cvičkami. Navíc je omezený pouty na nohou , opaskem a vysokým obojkem , které jsou za zády spojeny řetězem . Ruce má na práci spoutané před tělem a jsou spojeny s obojkem krátkou tyčkou , aby nemohl manipulovat s roubíkem.Všechny pomůcky jsou uzamčeny zámky , takže se sám nemůže osvobodit a je plně v mé moci. Po uplynutí určené doby je odvolán , ruce mu spoutám za zády a musí si kleknout do kouta, kde čeká jak dopadne moje inspekce provedené práce. Ta samozřejmě nikdy nedopadne dobře , aby vznikl prostor pro potrestání. To je různé , podle toho co mě zrovna napadne a začíná u výprasku až po umístění do kotce , či do sklepa na řetěz . Tam může čekat , až se vrátím ze cvičení , nákupu nebo až odejde návštěva . Nebo musí vynést koš do popelnice přes celou zahradu, kde hrozí že ho někdo uvidí .Já mám na sobě buď nějaké vyzývavé prádlo doplněné lodičkami nebo civilní a na nohou korkáče. Jinak hodně ponižující jsou pro něj nákupy cviček a vycházky v lese či na parkovišti u nákupních center.Znovu podotýkám , že to vše je na jeho přání a já k tomu přidala jen ty jarmilky.

Danuša (St, 12. 8. 2020 - 11:08)

Ahoj. Zajímalo by mě, jestli je při těchto hrách manžel i oholený. A jak často si hrajete? Ty cvičky jsou super. Je to moc pěkně napsané a je vidět, že Vás to oba baví. Díky za odpověď, zdraví Dana.

Dana (Po, 26. 2. 2018 - 15:02)

...Tak ty růžové Toga jsem dnes viděla hned dvakrát na cvičení, ty přímo svítěj...:-)

diskutující (So, 24. 2. 2018 - 02:02)

Jsou to klasické...Sestřičkovské je dost neurčitý pojem. Jsou to tedy jednořemínky na hrubší platformě? A musí v rámci ponížení třeba i líbat nohy, tedy i ty korkáče?

Linda (Pá, 23. 2. 2018 - 13:02)

Jsou to klasické...To je hodně vzrušující, takovéhle hry. A co má oblečeno na zklízení? Nějakou zástěru nebo uklízečský hábit? A co Vy? Normální klasické oblečení na doma? Jsou v rámci hry i nějaké tresty?

Jola (Pá, 23. 2. 2018 - 07:02)

Jsou to klasické "sestřičkovské" korkáče bílé barvy. A musí dělat různé domácí práce , samozřejmě v jarmilkách a patřičně oblečený . Navíc je pomocí pout , obojku a roubíku omezený v pohybu , takže to nemá jednoduché.

Linda (Po, 19. 2. 2018 - 15:02)

https://cvicky.cz/cvicky-jarmilky-ruzove

Tady si kupuji já

diskutující (St, 7. 2. 2018 - 01:02)

Při těchto hrátkách mám...Jsou to klasické jednořemínkové korkáče? Jaké barvy? Prozradíte taky něco o úkolech, co on musí plnit?
To je totiž přesně ono, jarmilky takhle ponižované.
Kdysi jsem něco podobné viděl, i když dost nevinné a bylo to fakticky vzrušující.

nohofil (Po, 5. 2. 2018 - 19:02)

Janino? Škoda..........nebránil bych se seznámení.........

Reklama

Přidat komentář