Reklama

cvičky

Naďa (Pá, 9. 3. 2018 - 17:03)

Tak přesně takhle mi...Moc pěkný. Na noc bych mu koupila růžové pyžamo nebo dlouhou košily. :-)

Linda (St, 7. 3. 2018 - 16:03)

https://www.cervenytulipan.cz/cvicky_jarmilky/?gclid=EAIaIQobChMI-ODT7L3a2QIVU8-yCh1PZg5vEAMYAyAAEgLlRPD_BwE

diskutující (Pá, 2. 3. 2018 - 16:03)

Tak přesně takhle mi...A teda když jedete autem, kto řídí?
Na nákupy chodí taky v popsaném ohozu?
Vy chodíte v tom civilu předpokládám.

Dana (Pá, 2. 3. 2018 - 16:03)

A co se barev týče....nevím jestli v dospěláckých velikostech, ale ve škole mají holky stříbrné...ty svítí fakt dost a zlaté....nemají ale trikoloru...

diskutující (Pá, 2. 3. 2018 - 08:03)

Ale pořád nevím, co jsou to za korkáče.

Jola (Út, 27. 2. 2018 - 12:02)

Tak přesně takhle mi svítí, když vykonává určené úkoly. Luxuje , utírá prach , vaří , myje nádobí , atd ... Na sobě má přitom již zmíněné jarmilky , silonky , legíny pod kolena , tutu sukénku a body s podprsenkou. To všechno krajkové a v růžovém provedení , aby ladil s cvičkami. Navíc je omezený pouty na nohou , opaskem a vysokým obojkem , které jsou za zády spojeny řetězem . Ruce má na práci spoutané před tělem a jsou spojeny s obojkem krátkou tyčkou , aby nemohl manipulovat s roubíkem.Všechny pomůcky jsou uzamčeny zámky , takže se sám nemůže osvobodit a je plně v mé moci. Po uplynutí určené doby je odvolán , ruce mu spoutám za zády a musí si kleknout do kouta, kde čeká jak dopadne moje inspekce provedené práce. Ta samozřejmě nikdy nedopadne dobře , aby vznikl prostor pro potrestání. To je různé , podle toho co mě zrovna napadne a začíná u výprasku až po umístění do kotce , či do sklepa na řetěz . Tam může čekat , až se vrátím ze cvičení , nákupu nebo až odejde návštěva . Nebo musí vynést koš do popelnice přes celou zahradu, kde hrozí že ho někdo uvidí .Já mám na sobě buď nějaké vyzývavé prádlo doplněné lodičkami nebo civilní a na nohou korkáče. Jinak hodně ponižující jsou pro něj nákupy cviček a vycházky v lese či na parkovišti u nákupních center.Znovu podotýkám , že to vše je na jeho přání a já k tomu přidala jen ty jarmilky.

Danuša (St, 12. 8. 2020 - 11:08)

Ahoj. Zajímalo by mě, jestli je při těchto hrách manžel i oholený. A jak často si hrajete? Ty cvičky jsou super. Je to moc pěkně napsané a je vidět, že Vás to oba baví. Díky za odpověď, zdraví Dana.

Dana (Po, 26. 2. 2018 - 15:02)

...Tak ty růžové Toga jsem dnes viděla hned dvakrát na cvičení, ty přímo svítěj...:-)

diskutující (So, 24. 2. 2018 - 02:02)

Jsou to klasické...Sestřičkovské je dost neurčitý pojem. Jsou to tedy jednořemínky na hrubší platformě? A musí v rámci ponížení třeba i líbat nohy, tedy i ty korkáče?

Linda (Pá, 23. 2. 2018 - 13:02)

Jsou to klasické...To je hodně vzrušující, takovéhle hry. A co má oblečeno na zklízení? Nějakou zástěru nebo uklízečský hábit? A co Vy? Normální klasické oblečení na doma? Jsou v rámci hry i nějaké tresty?

Jola (Pá, 23. 2. 2018 - 07:02)

Jsou to klasické "sestřičkovské" korkáče bílé barvy. A musí dělat různé domácí práce , samozřejmě v jarmilkách a patřičně oblečený . Navíc je pomocí pout , obojku a roubíku omezený v pohybu , takže to nemá jednoduché.

Linda (Po, 19. 2. 2018 - 15:02)

https://cvicky.cz/cvicky-jarmilky-ruzove

Tady si kupuji já

diskutující (St, 7. 2. 2018 - 01:02)

Při těchto hrátkách mám...Jsou to klasické jednořemínkové korkáče? Jaké barvy? Prozradíte taky něco o úkolech, co on musí plnit?
To je totiž přesně ono, jarmilky takhle ponižované.
Kdysi jsem něco podobné viděl, i když dost nevinné a bylo to fakticky vzrušující.

nohofil (Po, 5. 2. 2018 - 19:02)

Janino? Škoda..........nebránil bych se seznámení.........

luci (Po, 5. 2. 2018 - 10:02)

jsem se ptal. Tebe vzrušuje...Ale jeho to uspokojuje, ty fetiše ho eroticky dráždí a on se ve své podřízenosti manželce uspokojuje.Je to jedna s forem cuckoldingu.Jí vzrušuje uplatnění její dominance.Takže si vyhovují vzájemně.Lidově,klape jim to.

Tebe (Po, 5. 2. 2018 - 09:02)

Jani děkuji za podporu . Já...jsem se ptal. Tebe vzrušuje mít vedle sebe růžového ubožáka?

Jola (Po, 5. 2. 2018 - 09:02)

Kdyby jste četli...Jani děkuji za podporu . Já v těchto případech nereaguji a ono je to přestane bavit. To, že umí psát ještě není záruka inteligence. Jinak homosexuál není , jen ho vzrušuje to , že je mnou "násilím" donucen si toto ponižující oblečení obléknout. K tomu už jarmilky prostě patří a máme s nimi spoustu zážitků. Oba jsme spokojeni , tak proč se o to nepodělit.

nohofil (Po, 5. 2. 2018 - 00:02)

Vidíš, tady ale nemůžu...Stará? To bych neřek. Takže nemáš..........Odkud jsi?

Janina (Ne, 4. 2. 2018 - 23:02)

Ahoj, ten věk by mi nevadil,...Vidíš, tady ale nemůžu nic napsat, nejspíš jsem už moc stará.

nohofil (Ne, 4. 2. 2018 - 22:02)

Ahoj, jsem ráda, že se...Ahoj, ten věk by mi nevadil, mě je 33, ale asi máš přítele nebo manžela......?:-)

Reklama

Přidat komentář