Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

roman (St, 7. 6. 2017 - 12:06)

manželka nemuže mit děti ......prosim maminku co je těhotna a nechce to aby me napsala do rodneho listu jako otce a pak se připadně vzdala děcka ........nabydnem i slušnou odměnu.....tel..734412796..

Hledame miminko (St, 7. 6. 2017 - 11:06)

Moc radi bychom si primou adopci vzali miminko primo z porodnice a dali mu veškerou laásku domov a milující rodinu. Budeme moc radi když nas kontakruje maminka která toto pro miminko chce.
[email protected]

Hledame miminko (Út, 6. 6. 2017 - 14:06)

Dame domov,lasku a zazemi miminku.
Maminko pokud jsi tu na techto strankach asi zvazujec ci uz hledas pro sve nenarozene miminko novou rodinku.
Moc radi te pozname.S primou adopci uz zkusenost mame a o vse se postarame.
Nas email [email protected]

Jitka (Pá, 2. 6. 2017 - 20:06)

Dobrý den.Jsem mladá...Dobrý večer , ještě sháníte rodinu ? Miminko mít nemůžeme, děkuji

Denisa (Út, 30. 5. 2017 - 10:05)

Rádi bychom formou přímé adopci přijali do rodiny Miminko hned z porodnice a dali mu domov, lásku a milující rodinu. Budeme moc rádi když se nám ozve slečny, paní která přesně tohle pro miminko chce.
[email protected]

Marťa (Ne, 28. 5. 2017 - 10:05)

Moc radi bychom si primou...Dobrý den.Jsem mladá maminka od dětí,a čekám další miminko.Miminko si nechat nemohu ale nechci chodit na UPT.Tak hledám nějaký pár pro primou adopci.Chci pomoci těm kteří mít miminko nemohou.
Pokud byste chtěli více informací (dejte mi vědět)
Můj email - [email protected].
Děkuji.
Marťa

přímá adopce (Pá, 26. 5. 2017 - 09:05)

Ahoj :)
Rádi bychom s přítelem poznaly maminku, která si z jakéhokoli důvodu nemůže nechat své nenarozené děťátko, a rozhodla se pro přímou adopci. Nabídneme mu veškerou péči, lásku a vše, co drobeček potřebuje. Své bohužel mít nemůžeme. Ozvi se prosím na email: [email protected] hezký den

adopce (Čt, 25. 5. 2017 - 23:05)

Dobry den,

nabizim odnoseni miminka..Jsem mlada,zdrava, bile pleti.
Darovala jsem i vajicka na klinice.
Pokud ma nekdo zajem, napiste mi na [email protected]

Hledame miminko (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

Moc radi bychom si primou adopci vzali miminko primo z porodnice a dali mu veškerou laásku domov a milující rodinu. Budeme moc radi když nas kontakruje maminka která toto pro miminko chce.
[email protected]

Prima adopce ho (Út, 23. 5. 2017 - 07:05)

Pokud hledas rodice pro tvoji nenarozenou holcicku moc radi te pozname.
Po holcicce moc touzime.
S primou adopci uz zkusenosti mame.
Nas email:[email protected]

štastný život (Čt, 18. 5. 2017 - 09:05)

Ahoj maminky, již mám svou...Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli už nereaguji pozdšě, prosím napište mi na [email protected] Děkuji

Jana (Út, 16. 5. 2017 - 07:05)

Dobrý den, hledáme maminku, paní, která si nemůže z jakehokoli důvodu nechat své miminko a chce ho dát k příme adopci.Budeme rádi,když se ozvete na email adresu [email protected]

budoucnost (Pá, 12. 5. 2017 - 08:05)

Dobrý den, jsme mladí manželé, kteří nemohou mít vlastní rodinu. Hledáme proto maminku, která se z jakýchkoli důvodů nemůže postarat o své děťátko a zvažuje proto přímou adopci. Máme za sebou psychologická vyšetření i kompletní před adopční přípravu. Budeme moc rádi, pokud se ozvete na [email protected]

Miminko (Čt, 11. 5. 2017 - 19:05)

Dobrý den, chceme věřit, že se najde maminka, která bude chtít dopřát svému nenarozenému miminku hodně lásky a péče, kterou mu z jakýchkoliv důvodů nemůže dopřát a svěří nám jej. Pokud jsi maminko rozhodnutá pro přímou adopci, prosím napiš na [email protected] děkujeme

Miminko (Ne, 7. 5. 2017 - 20:05)

Dobry den hledam pani či slecnu,která ceka miminko a nemůže si ho nechat a chtěla by ho dat do prime adopce. 777318708

Marie (Pá, 3. 8. 2018 - 22:08)

Dobrý den!
Velké varováni...Dobrý den, prosím Vás, nedávejte za děti peníze, je to trestně stíhané! My máme doma miminko z přímé adopce a biologické mamince jsme nedali ani korunu. Těm matkám, které si řekli o peníze, jsme se obloukem vyhnuli. Biologická maminka našeho dítěte to s ním myslela vážně, chtěla pro své dítě to nejlepší, milující rodinu a od nás nic neočekávala kromě toho, že miminko budeme mít rádi. To, že po porodu bude miminko naše jsme předem ošetřili Dohodou o určení průvodce ve zdravotnickém zařízení a také Prohlášením biologické matky se souhlasem adopce pro porodnici. Samozřejmě má biologická matka čas si to po porodu rozmyslet po dobu šestinedělí a pak ještě od souhlasu u soudu 3 měsíce, ale s tím se musí počítat. Ale nám to bohudíky úžasně dopadlo a miminko už je nějakou dobu s námi a máme se všichni krásně. Přeji Vám, abyste byli také tak šťastní jako my!

Marie15 (So, 3. 11. 2018 - 10:11)

Dobrý den, taky jsme měli veškeré potřebné papíry podepsané a ověřené, ale maminka se před porodem rozhodla dát miminko někomu jinému, protože do ní začala vandrovat sociálka a chtěli miminko pro svoje lidi. Takže nějaké papíry nám byli k ničemu. Nikdo je nerespektoval a nám zůstali oči jen pro pláč a prázdná náruč.

pomůžeš (Pá, 5. 5. 2017 - 17:05)

Dobrý den,hledáme maminku,co si nemůže nechat své miminečko,zkusili jsme všechny možné varianty mít své ,ale nevyšlo to,tak zkoušíme přímou adopci,moc děkujeme,že se ozveš.Náš mail [email protected]

adopce (Čt, 2. 8. 2018 - 17:08)

Bezdětní manželé ze Zlínského kraje 41 a 39 let hledají miminko k přímé adopci od maminky, která se nemůže postarat. Nabízíme solidní jednání. Mail: [email protected]

Terezka (Čt, 2. 8. 2018 - 11:08)

Milá maminko co čekáš miminko a nemůžeš si jej nechat a nechat jeho osud na úřadech se vám příčí prosím ozvy se. Jsme starší,ale naše náruč je vřelá a srdce plné lásky [email protected]

Reklama

Přidat komentář