Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

adopce (Čt, 2. 8. 2018 - 17:08)

Bezdětní manželé ze Zlínského kraje 41 a 39 let hledají miminko k přímé adopci od maminky, která se nemůže postarat. Nabízíme solidní jednání. Mail: [email protected]

Terezka (Čt, 2. 8. 2018 - 11:08)

Milá maminko co čekáš miminko a nemůžeš si jej nechat a nechat jeho osud na úřadech se vám příčí prosím ozvy se. Jsme starší,ale naše náruč je vřelá a srdce plné lásky [email protected]

Terezka (Čt, 2. 8. 2018 - 11:08)

Dobrý den,
jsem maminka v...Dobrý den,jsme starší manželský pár toužící po miminku a rádi bychom se vaši holčičky ujali. Máme vlastní dům se zahradou ,velké srdce plně lásky a hlavně otevřenou náruč. Pokud se budete chtít více poznat volejte 605552882. Na odpověď se moc těšíme.

vendula langhan (Čt, 4. 5. 2017 - 16:05)

Dobry den hledam pani slecnu zenu která ceka miminko a z jakých koliv duvodu si ho nemůže nechat a chtěla by ho dat do prime adopce at se mi prosim ozve na číslo 774 169 200 a nebo napise na vendula.langhansova@seznam cz Dekuji

Pro kateřinu (St, 1. 8. 2018 - 14:08)

Dobrý den, Jsme bezdětný...Dobrý den maminko rádi bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

Kačenka (St, 1. 8. 2018 - 12:08)

Jsem v 6m.t nemohu si miminko...Dobrý den, Jsme bezdětný manželský pár a rádi bychom se vašeho miminka ujali prosím volejte 605 552 881

D+T (So, 28. 7. 2018 - 20:07)

Hledáme maminku ,která si nemůže miminko nechat a nechce aby skončilo někde kojeňáku,bohužel miminko mít nemůžeme,vyzkoušeli jsme všechny možnosti ,Miminku bychom dali milující rodinu…můj mail: [email protected]

sourozenec (Čt, 27. 4. 2017 - 12:04)

To snad nemyslite vazne.Ty...Máte pravdu! Chtít za to peníze je u nás trestný čin! A mrzí mne, že když už se někdo ozve nahlas, že čeká dítě a nemá možnost se o něj starat, tak očekává fin.kompenzaci. Ale darovat své dítě páru, který nemůže mít děti je naprosto v pořádku podle zákonů a vše je nakonec soudně ošetřeno! A jde v tu chvíli opravdu jen o zájmy dítěte!!
Bohužel u nás není pro ženu jiná možnost, jak zažít krásné novorozeňátko a vše co s tím souvisí. Pokud manželé nemohou mít své děti, tak nejoficiálnější cestou v naší zemi získáte v dnešní době zhruba 10ti měsíční dítě, pro které je v té době samozřejmě šok stěhování a naprostá změna osob v jeho okolí!

Marie (St, 26. 4. 2017 - 08:04)

Ahoj hledam ado rodice co...To snad nemyslite vazne.Ty nenarozene deti nemohou za Vase financni problemy a takto je prodavat je trestne.........,

Miminko (Út, 25. 4. 2017 - 21:04)

Dobrý den maminko, zvažujete přímou adopci, kdy miminko z porodnice bude přímo v milující rodině ? Pokud ano, prosím nezávazně napiště na [email protected], děkujeme

sourozenec (Ne, 23. 4. 2017 - 17:04)

Dobrý den! Jste těhotná a je pro vás problém se o dítě postarat?! My máme opačný problém! Dětí bychom chtěli hodně, ale není nám dáno!
Celý život se věnuji dětem. Vlastní ale nemáme.. Máme s manželem adoptovaného synka a rádi bychom pro něj alespoň jednoho sourozence! Nebojte se napsat! Email není závazný!
[email protected]

Toužíme (Ne, 23. 4. 2017 - 10:04)

Dobrý den hledáme maminku co jsi nemuže nebo nechce nechat své dítě mi se o něj s láskou postaráme a dáme mu všechno co mu na očích uvidíme s adopcí již máme zkušenost a ještě toužíme po jednom drobečkovi tak pokud to čte žena která je v téhle situaci a chce najít pro své dítě rodinu tak napiš budeme čekat [email protected]

Dvojcatka (Pá, 20. 7. 2018 - 17:07)

Je to prosím ta mladá...Ano.Z Prostejova.

Anna (So, 22. 4. 2017 - 00:04)

Dobrý den, manželský,bezdětný pár, hledá mimi do přímé adopce.

Viky (Pá, 20. 7. 2018 - 16:07)

Dobrý den maminko rádi bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

K. (Pá, 20. 7. 2018 - 10:07)

Dobrý den!
Velké varováni...Je to prosím ta mladá slečna se třemi dětmi z Prostějova???

Adopce (Pá, 21. 4. 2017 - 19:04)

Ahoj hledam ado rodice co touzi po dvojcatkach .mam velke fin.problemy a o deti bych se nemohla postarat jsem pro primou adopci se zapsanim otce do rl.hledam rodice co mi mohou nabydnout fin.kompenzaci vice na email:[email protected]

Adopce (Pá, 21. 4. 2017 - 19:04)

Ahoj hledam ado rodice co touzi po dvojcatkach .mam velke fin.problemy a o deti bych se nemohla postarat jsem pro primou adopci se zapsanim otce do rl.hledam rodice co mi mohou nabydnout fin.kompenzaci vice na email:[email protected]

Lenikn (St, 18. 7. 2018 - 17:07)

Dobrý den!
Velké varováni pro všechny, komu by se ozvala paní Veronika Přikrylová - mail: [email protected].
Je to podvodnice. Měsíc pred terminem jsme zjistili, že deti-dovjcatka párecek nedostaneme a ted se s ní soudíme o peníze!!!!!

Viky (Út, 17. 7. 2018 - 14:07)

Ozvala se už nějaké...Dobrý den maminko rádi bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

Reklama

Přidat komentář