Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

?????? (Ne, 25. 10. 2015 - 09:10)

No pozor, to se říká...My a další rodiny o kterých vím dítě z přímé adopce máme a neplatili jsme matce ani korunu.

????? (Ne, 25. 10. 2015 - 09:10)

Hledáme maminku která by...My a další rodiny o kterých vím dítě z přímé adopce máme a neplatili jsme matce ani korunu.

Hledáme miminko (So, 24. 10. 2015 - 23:10)

Hledáme maminku která by chtěla svěřit své nenarozené miminko o které se nemůže postarat do rodiny formou přímé adopce, moc rádi se o takové miminko postaráme. Email: [email protected].

! (So, 24. 10. 2015 - 20:10)

No pozor, to se říká "pomoc" matkám v nouzi, ale ve skutečnosti pomáhá ta matka rodičům tím, že jim dá, prodá, svoje dítě. Matka ma, zvlášť dnes v době baby boxu, anonymní možnost vzdat se dítěte, a pochybuju, že taková to matka ví o pobytu dětí v kojeneckem ústavu, takže pro ní to vyjde skoro na stejno. Musela by to být opravdu výjimka, že by ji tak moc šlo o blaho dítěte, že by ho nekomu dala rovnou. Spíš jasné očekává nemalou finanční pomoc, která ve výsledku může přijít v nivec, když si pak dítě nechá. A nebo se třeba narodí postižené, a kdo si ho vezme? Vím, že je rozdíl mezi náhradním mateřstvím, kdy aspoň jeden z budoucích rodičů (kupujících) je genetický přibuzny a mezi předáním vlastního dítete cizím lidem, ale ve výsledků je to jen obchod. A já se teda ptam, kolik takové dítě tady na doktorce.cz stojí.

Eva (So, 24. 10. 2015 - 20:10)

Dobrý den touto cestou hledáme miminko do přímé adopce jsme manželé z Chebska a po miminku moc toužíme.Miminko by mělo milující rodinu .Pokud budete chtít tak napište na email:[email protected]

rendaa (So, 24. 10. 2015 - 12:10)

Zajímalo by mě, jestli to...Dobrý den, ja si myslím,že je tu pár jedinců kteří to myslí opravdu vážně,ale setkala jsem se s maminkami co chtějí penize,ale přímá adopce o penězích neni,je to o pomoci ženám nebo slečnam od tíživé situace,samozřejmě veškeré lékaře a vitaminy co by se měli platit jsou na domluvě,je to o tom že to male stvoření neskončí někde v kojenaku,ale přímo z porodnice si jej odvezou budouci rodiče,a miminko ma lasku a péčí od narozeni.Jinak když za to chce dotyčná penize to neni prima adopce ale nahradni mateřství a to by měly pochopit od počátku.

Dobry den, (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

Zajímalo by mě, jestli to zdejší přispěvatelé myslí vážně. A zda z nich ma někdo skutečně reálnou zkušenost - ať už pozitivní nebo negativní s přímou adopci. Zda se mi neuvěřitelné, že si někdo napíše, že chce dítě a koupi si ho přímo od matky, kterou našel na doktorka.cz. Navíc, bych se bála podvodu - celé těhotenství někdo "sponzoruje"=kupuje dítě, a ta si to pak porodnici rozmyslí, což měla od začátku v plánu, a smlouva nesmlouva, je to matka. A na policii těžko půjdete s tím, že vám neprodá dítě. Chápu, že pro mnohé rodiče je to jediným řešením, a tak mě zajímaji zkušenosti zdejších diskutujících.

rendaa (Pá, 23. 10. 2015 - 19:10)

Prosím o radu pro svoji...Dobrý večer,napsala jsem Vam email,pokud vam nic nepřišlo dejte vědět,ráda vam pomůžu.email:[email protected]

Nany (Pá, 23. 10. 2015 - 10:10)

Prosím o radu pro svoji kamarádku, která je v nelehke situaci. Je v 4 měsíci těhotenství, pozdě na interupci, dítě nechce, ale chce jej donosit a dát k adopci. Můžete mi prosím napsat na [email protected] moc děkuji

rendaa (St, 21. 10. 2015 - 09:10)

Dobrý den,hledáme miminko k přímé adopci, ale hlavně sourozence pro naší holčičku.Přímou adopci jsme si už prošli.Ozvěte se na email: [email protected]

Hledáme miminko (Út, 20. 10. 2015 - 23:10)

Rádi bychom přijali do přímé adopce miminko které si nemůže jeho maminka z nějakého důvodu nechat. Moc rádi bychom se o ně starali a dali mu vše co miminko potřebuje.Dítě nemohu sama donosit. Prosíme o seriozní jednání které zaručíme i vám. Email: [email protected]

mimiadopce (St, 7. 10. 2015 - 12:10)

Hledam rodinu pro přímou adopci. Čekám miminko,Mám již tři zdravé a krásné děti,po dlouhé debatě s přítelem jsme usoudili že další miminko si bohužel nemůžeme nechat. Hledám milující rodinu nebo pár který by chtěl miminko již z porodnice a vše papírové i fin. zařídil.email [email protected]

mimiadopce (St, 7. 10. 2015 - 12:10)

Hledam rodinu pro přímou adopci. Čekám miminko,Mám již tři zdravé a krásné děti,po dlouhé debatě s přítelem jsme usoudili že další miminko si bohužel nemůžeme nechat. Hledám milující rodinu nebo pár který by chtěl miminko již z porodnice a vše papírové i fin. zařídil.email [email protected]

Veronika (Pá, 2. 10. 2015 - 18:10)

Dobrý den, kdyby se tu náhodou objevila nějaká maminka co si z jakéhokoliv důvodu nemůže své děťátko ponechat, ráda nabídnu svou lásku a teplo domova. Děkuji, [email protected]

Milující rodina (Čt, 1. 10. 2015 - 00:10)

Hledáme maminku, která se nemůže postarat o své miminko a ráda by ho přímou adopcí svěřila do naší péče.
Jsme manželé (tzv. prověření žadatelé o adopci), kteří si před dvěma a půl rokem osvojili děťátko. A rádi bychom s láskou a trpělivostí pečovali ještě o další miminko, po kterém moc toužíme a nabídli mu milující rodinu.
Budeme rádi, když nás zkontaktujete: [email protected]

Věrka (Út, 29. 9. 2015 - 19:09)

Rádi bychom si adoptovali holčičku do věku do 6ti let. Jsme finančně zajištění, vlastníme dům s velkou zahradou na malém městečku s čistým ovzduším.
Můžeme zaručit, že holčička bude vychovávaná v lásce, ve zdraví, s podporou zálib, koníčků a vzdělání.
Email: [email protected]

Bratříček nebo (Út, 29. 9. 2015 - 11:09)

Hledáme s přítelem někoho,kdo si miminko bohužel nemůže ponechat.Rádi by jsme miminku dali lásku,štěstí a hezké dětství. Máme jednoho syna 5 let a syn by si přál sourozence,ale bohužel druhé nám už nejde.Budu ráda,když se někdo ozve. [email protected]

Malé štěstíčko (St, 23. 9. 2015 - 09:09)

Hledáme miminko do přímé adopce o které bychom se rádi postarali a dali mu hezké dětství a lásku. Najde se maminka, která si nemůže své miminko nechat a chtěla by je dát do naší rodiny? Email: [email protected]

druhestesti1 (Pá, 18. 9. 2015 - 13:09)

Dobrý den, hledáme biomaminku, která si nemůže své dítě ponechat, ale chce pro něj jen to nejlepší. Už jednou se nám to povedlo a v náruči a srdci máme ještě místečko pro další štěstí. Děkujeme. [email protected]

--- (Út, 8. 9. 2015 - 08:09)

Je dobře že existují takoví nesobečtí lidé jako paní Zuzanka. Většina lidí by to ani neřešila a raději by jinak zdravé miminko nechali zabít při interupcí než aby miminko donosili a umožnili mu hezký život i když v jiné rodině a udělali tak i dobrý skutek. Je nás hodně pro které je to jediná možnost jak mít miminko a takových lidí kteří nemyslí jenom na sebe je jako šafránu. Někteří co tu píšou by se měli nad sebou raději zamyslet a neřešit věci do kterých jim víceméně nic není když se to netýká jejich situace.

Reklama

Přidat komentář