Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

V. (St, 3. 12. 2014 - 15:12)

Dobrý den, hledám touto cestou maminku, která si nemůže nechat své miminko. Nemohu mít děti, jsem mladá, zabezpečená žena a ráda bych si splnila svůj sen, [email protected].

zajicova (St, 3. 12. 2014 - 12:12)

Milá maminko.Jsme mladý manželský pár.Máme syna 8 let ale další děti mít nemůžeme .Proto volíme tuto cestu.Dokážeme se postarat i o tebe.Máme rodinný domeček se zahradkou.Pokud máš trápení nebudeš na to sama.Ozvi se mi [email protected]
721309923

renda (Čt, 27. 11. 2014 - 19:11)

Milá maminko,tímto tě oslovujeme jako milující manželský pár 36,38let bydlící nedaleko Prahy v rodinném domečku se zahrádkou ,co si nemůžeš nechat své miminko z jakýkoliv důvodu...tak my se o něj postaráme a dáme mu vše na světě ,ale hlavně lásku zázemí a pohodový život.napiš na: [email protected]
Myslíme to vážně a chceme pomoc,vše zařídíme.

mrnousek1 (Po, 24. 11. 2014 - 20:11)

Dobrý den, hledáme touto cestou maminku, která si nemůže nechat své miminko.Jsme manželé. kteří po neúspěšných IVF, náhradní mamince, zkouší ještě touhle cestou najít svůj nesplněný sen.
[email protected]

Jarmila Kosova (Ne, 23. 11. 2014 - 08:11)

Timto hledam rodice pro...Dobry den, mela bych zajem o dite z prime adopce. S pritelem zijeme v Turecku, jsme spolu jiz 3 roky. Oba dva mame dostatek financi ja mam firmu a on take - je bohaty a mluvi cesky jelikoz zil v Cr 5 let a ma tam take trvaly pobyt. Miluji deti a pokousime se o dite prez rok. Dekuji za odpoved

LU IE (Ne, 23. 11. 2014 - 05:11)

Dobrý den, jsme manželský pár, který by mel zájem o přímou adopci. Jsme po několika neuneúspěšných IVF a miminko by bylo splnění našeho dlouholetého snu. Je nám 29 a 34 let.
[email protected]

Lucie (Ne, 23. 11. 2014 - 05:11)

Dobrý den. Jsme manželský pár, který by mel zájem o primou adopci.jsme po několika neúspěšných IVF a miminko by bylo splnění našeho dlouholetého snu. Je nám 29 a 34 let.

Lucie (Ne, 23. 11. 2014 - 05:11)

Timto hledam rodice pro...Dobrý den. Jsme manželský pár, který by mel zájem o primou adopci.jsme po několika neúspěšných IVF a miminko by bylo splnění našeho dlouholetého snu. Je nám 29 a 34 let.

truneckova (Út, 18. 11. 2014 - 18:11)

Dobrý den, hledáme maminku, která se rozhodla dát své nenarozené dítě do přímé adopce a chtěla by si vybrat adoptivní rodiče. Seriózní nabídky prosím na mail [email protected]

zuza (Po, 17. 11. 2014 - 21:11)

Timto hledam rodice pro adopci meho nenarozeneho miminka. Termin je odhadovan na druhou polov unora. Miminko je zdrave. Email je [email protected]

veronika (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

kontakt na mně je [email protected]

veronika (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli víte o nějaké biomatce, která by chtěla dát mimčo do přímé adopce. Děkuji

rendaa (Pá, 14. 11. 2014 - 16:11)

Milá maminko,tímto tě oslovujeme jako milující manželský pár 36,38let bydlící nedaleko Prahy v rodinném domečku se zahrádkou ,co si nemůžeš nechat své miminko z jakýkoliv důvodu...tak my se o něj postaráme a dáme mu vše na světě ,ale hlavně lásku zázemí a pohodový život.napiš na: [email protected]

toužíme (Út, 11. 11. 2014 - 08:11)

Dobrý den hledáme maminku která nám dá šanci stát se po druhé rodiči už máme z přímou adopcí zkušenost a máme zní našeho syna kterého nadevše milujeme a vážíme si toho že bio maminka našeho syna nám dala tuhle šanci být rodiči tak pokud to čte maminka co je v téhle situaci tak at se nám ozve mi se z láskou o tvoje dítě postaráme a dáme mu všechno co bude potřebovat hlavně lásku a pocit domova náš mail je [email protected]

nasmimisek14@se (Út, 11. 11. 2014 - 07:11)

Dobrý den, jsme mladý manželský pár, který moc touží po miminku. Po několika neúspěšných pokusech umělého oplodnění jsme se rozhodli pro přímou adopci, takže touto cestou hledáme maminku, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže postarat o své miminko. Pro nás to bude splnění našeho snu. Miminku dáme vše, co bude potřebovat, ale hlavně naši lásku a domov. Takže maminko, pokud jsi v takovéto situaci, ozvi se nám na email: [email protected]

mrnousek1 (Út, 4. 11. 2014 - 10:11)

Dobrý den, hledáme touto cestou maminku, která si nemůže nechat své miminko.Jsme manželé. kteří po neúspěšných IVF, náhradní mamince, zkouší ještě touhle cestou najít svůj nesplněný sen.
[email protected]

Moc rádi bychom adoptovali miminko přimou adopci a dali mu všechnu lásku, domov a milujici rodinu. Budeme moc radi za pripadný kontakt

? (Po, 3. 11. 2014 - 09:11)

Já teda nevím o co vám jde muj mail je ten zázrak2 s ostatníma nemám nic společného já jsem myslela že když zrušily stránku přímá adopce kde se lidi jen uráželi a rýpali do sebe tak tady to nebude ale ouha zase se tady najdou rýpalové prvně právník a ted další bít vámi tak se stárám o co mám a né do cizích já vím že to je česká vlastnost strat se o druhé ale :)

hustý....... (Ne, 2. 11. 2014 - 23:11)

Myslíte si,že hledat miminko pod několika email.adresami má nějaký smysl.
Já v tom tedy už vidím něco dost nenormálního.Chápu že se snažíte najít další dítě k prvnímu,ale takto,no fakt hustý.

miminko (Ne, 2. 11. 2014 - 23:11)

Dobrý den hledáme maminku co jsi z jakéhokoliv duvodu nemuže nechat své dítě jsme manželé zajištění a z láskou vaše miminko příjmeme do naší rodiny z přímou adopcí máme již zkušenost víme jak postupovat co vše zařídit pro miminko máme vše připravené ale prosím jen vážne už několikrát za poslední měsíce jse zažily zklamání ze začátku naději a pak nic náš mail je [email protected]

Reklama

Přidat komentář