Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

mamut (Pá, 30. 6. 2017 - 01:06)

Dokud se tu neobjevím já,...Že byste byl jeho převtělení ? Ale to už se dnes nechá léčit.

Jirka (Čt, 29. 6. 2017 - 23:06)

Dokud se tu neobjevím já,...mno... na všechny časy! (že jo)

..... (Čt, 29. 6. 2017 - 22:06)

Křesťan si to tady zavařil. Byl ale upozorněný, aby na takové blitky nereagoval.

..... (Čt, 29. 6. 2017 - 21:06)

taky Gla dius bod linka.A te čka. :-)Ta je z toho nejlepší. Nebo :-)). No nemocní uvažují jinak!

Jirka (Čt, 29. 6. 2017 - 19:06)

nechapete ani osobnost...Hodí se ti najednou Kristus? Ježíš je jméno lidské. Patent pravdu jistě nemáš, tak zde neponižuj ostatní. Pýcha z učení tě ovládla. A kým asi? Satan to dělá, a dělá to tak dobře,že ty to ani nevíš.Hledej pokoru a pýchu zahoď.

Eduard Nud (Čt, 29. 6. 2017 - 14:06)

Milý Jirko. Na rovinu. Co jsi o mně psal Mimě? Napiš to všem a nejenom jí, protože co je šeptem, to je čertem.Milá rr. Když to nechápeme, tak nám to vysvětli. Pokud to sama víš. Ale já si spíš myslím, že nevíš. Jen se rozčiluješ.Já začnu psát protiklady, až tu budu tak dlouho, že mi vaše pindy polezou na mozek. Naštěstí mám velký mozek malý a malý žádný.

rr (Čt, 29. 6. 2017 - 11:06)

jak to delate Vy, radoby krestane?

rr (Čt, 29. 6. 2017 - 11:06)

nechapete ani osobnost Jezise, jaky ma vztah k Otci, kde je ted, co ucil, co mame delat my, pokud chceme byt krestany. Pokud to pochopite, da se mluvit. Co znamena jmeno Jezis? Ze ani to nevite? A prikazal nasledovnikum pri odchodu do nebe?Tay mate kKralickou bible, nebot Stepanek nechape, co to je preklad!Matthew 28:18  A přistoupiv Ježíš, mluvil jim, řka: Dána jest mi všeliká moc na nebi i na zemi.19  Protož jdouce, učte všecky národy, křtíce je ve jméno Otce i Syna i Ducha svatého,20  Učíce je zachovávati všecko, což jsem koli přikázal vám. A aj, já s vámi jsem po všecky dny, až do skonání světa. Amen.

rr (Čt, 29. 6. 2017 - 11:06)

zijte jako Kristus a pak muzete radit

Jirka (St, 28. 6. 2017 - 18:06)

hodne hloupy clovek muze...Rose, Bibli znáš možná lépe než kdokoli zde, ale chybí ti něco vlastního. Takto nejsi nic víc, než jen pilná studentka.

Steve (St, 28. 6. 2017 - 18:06)

Bible není diktát, nalajnovaný život, milá Rosé ... tzn. že se nemá žít doslovně. je to jen PŘÍKLAD, UKÁZKA. Fanatici ale toto nikdy nepochopí ... Radši tady budou mlet biblické texty, kterým jak je vidět stejně vůbec nerozumí (neporozumí), nerozumí slovním obratům, obrazům, metaforám, mnoha výrazům pro jedno konkrétní slovo apod. Např. jehovisti jsou doslova příkladem toho jak papouškují totoální bláboly ze slov, u kterých vůbec nepochopily význam daného slova.

Jirka (St, 28. 6. 2017 - 18:06)

Ediku, tady s tebou naprosto...Jenže u takových lidí jako on se vzápětí můžeš dočkat naprostého protikladu.

mima (St, 28. 6. 2017 - 18:06)

Taky jste nic nepochopili....Ediku, tady s tebou naprosto souhlasím. :-)Posílám pozdravy.

Eduard Nud (St, 28. 6. 2017 - 17:06)

Taky jste nic nepochopili. Neboť v Bibli jest psáno to, co je vidět a co pochopí každý, kdo umí číst a to, co je skryto mezi řádky a co hned tak každý nepochopí. To proto, že je hodně povolaných, ale málo vyvolené.

rr (St, 28. 6. 2017 - 16:06)

a bibli znám lépe než ty,...hodne hloupy clovek muze rict, ze zna neco lepe nez druhy, kdyz s nim v zivote nemluvil, ani se neumi podepsat. Hlavne ty poznamky ukazuji, ze ten nekdo nic nepochopil!

mima (St, 28. 6. 2017 - 16:06)

a bibli znám lépe než ty,...Bůh s námi nehraje žádnou hru, ani není náš poslíček, aby na naše cvrknuti prstů, vstávali mrtví, děly se zázraky, on uz toho dost pro nás udělal.....sám Ježíš uzdravil jen jednoho člověka u jezera Genezaretského, i když tam bylo mnohem víc lidí....Uzdravování je dar, jak každý jiný dar v Bibli. Ne všichni jsou těmito dary obdarování. Je to stejné jak v pozemském životě, ne každý umí hrát na hudební nástroj, zpívat, kreslit.....A pak je tady ta lidská touha po darech, penězích....kde se odvíjí pozemská láska od těchto věcí. Opravdová láska je ta, kdy tě někdo miluje nezávazně na tvých dárcích.....A proto největší dar pro křesťana je sám Ježíš Kristus..... uzdravování, zmrtvýchvstání je jen taková malá třešnička na dortu. Bůh nepotřebuje hrát divadlo, aby si získal obecenstvi.

Byl Ježíš z pan (St, 28. 6. 2017 - 13:06)

A proč se o tom zmiňuje jen jeden evangelista? Nebylo to nahodou později dopsané, aby bylo možné označit Ježíše za Mesiáše?

Eduard Nud (St, 28. 6. 2017 - 13:06)

Tak to pr, mladíku. To se musím těch pánbíčkářů zastat. Napodobovat Ježíše neznamená proměňovat vodu v moč a nebo přejít mokrou koupelnu bosou nohou a neplácnout sebou o podlahu. Znamená to žít jako on. Dodržovat jeho učení. To bych taky předeslal těm pobožným hlavám. Mluvte o tom a ne, jestli je Bůh a Syn jeden nebo dva. Zřejmě schizofrenik. O podstatném mlčíte a nepodstatné rozmazáváte jak bláto v kamrlíku.

Ale já vám dobř (St, 28. 6. 2017 - 13:06)

a bibli znám lépe než ty, pobožná hlavo. Schválně ti dávám, pobožná hlavo, otázky, na které vím, že nemáš odpověď. Ty si jen hraješ na následovníka Krista. V ničem ho nenásleduješ. Jenom o tom planě plkáš. Nikdy nic, co dělal Kristus, nedokážeš napodobit, stejně jako nikdo nedokáže napodobit Suermana, Batmana, a další fantasy postavy. Ty moc dobře víš, že tvoje postava z bible je stejně vymyšlená jako všechny ostatní, co kdy lidi vymysleli.

rr (St, 28. 6. 2017 - 11:06)

Tys nepochopil, kdo to byl Kristus a to ze zadny clovek nemuze mit moc jako On. precti si alespon 1 evangelium, at se tady neztrapnujes.Nikdo z lidi neprisel na zem z duchovni oblasti... toto pochopeni ti chybi. A kazdy z nas se rodi hrisny, tos take nepochopil!

Reklama

Přidat komentář