Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

rr (So, 29. 4. 2017 - 17:04)

Edusko, zase jsi nic nepochopil. V dnesnim svete vladne satan a kdyz podle tohoto sveta posuzujes boha, tak posuzujes Satana. Jinak o Kristove uceni nmic nevis... Precti si jeho vyjadreni "Prichazi knize tohoto sveta a nema nade mnou moc!" To nemluvil o svem Otci, Bohu, ktery nad nim mel pored moc! On ho naucil to, co jezis hlasal!

Edo, co okoun? (Pá, 28. 4. 2017 - 14:04)

I banku můžete mít rádi.Každý loupežník má své podmínky ... :-)Rozhodně mě ale nezajímá geomagnetické pole Země. No, dle mého skromného názoru je to takový modelový příklad situace, kdy "si jako myslíme, že je nám vše jasné a - ono zatím NE!!" - teda, jestli nepředpokládáme supravodivost žhavého Fe-Cr-Ni atd kapalného jádra ... (což asi nepředpokládáme).

Eduard Nud (Pá, 28. 4. 2017 - 13:04)

Tak tohle jsem opravdu nečekal. Čekal jsem cokoliv, ale tohle ne.

Eduard Nud (Čt, 27. 4. 2017 - 18:04)

Opravdu vtipné. Jednak jsem abstinent a jednak nesmím udělat krok bez doprovodu. Jsem blázen. I banku můžete mít rádi.

sardanapal* (Čt, 27. 4. 2017 - 14:04)

Promiňte, že sem pořád...A co takhle zajít si na pivko ?

Eduard Nud (Čt, 27. 4. 2017 - 14:04)

Promiňte, že sem pořád píši, ale když já si vlastně nemám celý den s nikým popovídat. To by nebyl ten hlavní problém, ale když mě na internetu nic jiného nebaví. Chtěl bych najít něco, co svítí a hřeje a místo toho nacházím jen samou žumpu. Rozhodně mě ale nezajímá geomagnetické pole Země. Internet je rozsáhlý, ale ve skutečnosti je zde vlastně málo. To proto, že je zde jen nástěnka, encyklopedie a média. Jinými slovy informace. A taky umění a zábava. Proč mi to v televizi stačí, ale na internetu ne?

Eduard Nud (Čt, 27. 4. 2017 - 13:04)

Správně. Bůh není. A to je ta opičí matka lepší, než Bůh, protože se řídí Kristovým učením. Bůh ne.

rr (Čt, 27. 4. 2017 - 12:04)

Buh neni opici matka, neodpusti vsechno!

Eduard Nud (Čt, 27. 4. 2017 - 10:04)

Jo a já se tu nudou netrápím. Já se tu bavím, jak jste každý chytrý jak rádio. A když někdo napíše něco normálního, hned je hlupák.

Eduard Nud (Čt, 27. 4. 2017 - 10:04)

No dovol. Jak můžeš takové bláboly přirovnávat k pohádkám B.N.?

sardanapal* (St, 26. 4. 2017 - 19:04)

Bůh nás lidi má tak rád...Tomu můžeš věřit stejně , jak pohádkám B.N. ...

Pablo (St, 26. 4. 2017 - 18:04)

Bůh nás lidi má tak rád že za naše hříchy (chyby)obětoval svého Syna Ježíše. Předobrazem této oběti je Abraham, který Bohu neodmítl obětovat svého Syn Izáka. Bůh mu na poslední chvíli zabránil obětovat svého syna, takže Izák zůstal naživu. Proto bylo Abrahamovo pokolení vybráno jako vyvolený národ pro Boha JHVH (Jehova,Jahve).Proto se i Boží Syn Ježíš narodil jako potomek tohoto izraelského národa.O této oběti Abrahamova syna Izáka i Božího Syna Ježíše hovoří Bible v těchto textech.(1. Mojžíšova 22:2) A přikročil k tomu, aby řekl: „Vezmi, prosím, svého syna, svého jediného syna, kterého tolik miluješ, Izáka, a vydej se na cestu do země Moria a tam ho obětuj jako zápalnou oběť na jedné z hor, kterou ti označím.“(1. Mojžíšova 22:16) a aby řekl: „‚Já přísahám při sobě,‘ je Jehovův výrok, ‚že kvůli tomu, že jsi učinil tuto věc a neodepřel jsi svého syna, svého jediného,Jan 3:1616?Bůh totiž tak velice miloval svět, že dal svého jediného zplozeného Syna, aby žádný, kdo v něj projevuje víru, nebyl zahuben, ale měl věčný život(Římanům 5:8) Ale Bůh nám doporučuje svou vlastní lásku tím, že Kristus za nás zemřel, zatímco jsme byli ještě hříšníky.(Římanům 8:32) Ten, kdo neušetřil ani svého vlastního Syna, ale vydal ho za nás všechny, proč by nám s ním také laskavě nedal všechno ostatní?(1. Jana 4:9) Podle toho byla v našem případě učiněna zjevnou Boží láska, protože Bůh vyslal svého jediného zplozeného Syna do světa, abychom jeho prostřednictvím získali život.(Jan 6:40) To je totiž vůle mého Otce, aby každý, kdo vidí Syna a projevuje v něj víru, měl věčný život, a já ho vzkřísím v posledním dnu.“(Jan 20:31) Tato však byla zapsána proto, abyste věřili, že Ježíš je KRISTUS, Boží Syn, a abyste prostřednictvím jeho jména měli život, protože věříte.(Římanům 6:23) Mzda, kterou platí hřích, je totiž smrt, ale dar, který dává Bůh, je věčný život skrze Krista Ježíše, našeho Pána.(1. Jana 5:13) Píši vám to, abyste věděli, že máte věčný život, vy, kdo jste uvěřili ve jméno Božího Syna.

IGNACIUS (St, 26. 4. 2017 - 15:04)

Mé zraky, bratří a sestry, se upírají ke druhdy křesťanské Francii, kde novodobá Johana z Arku pozvedla pomyslný meč ve svém svatém tažení proti saracénům, mouřenínům a dervišům, kteří zaplavili tuto zem. Ano, ta Francie, která dala křesťanské Evropě tolik skvělých mužů i žen se nyní zmítá pod knutou agresivního islámu a hrozí tak, že změní se v další musulmanský khalifát. Proto naše myšlénky a modlitby nechť směřují k slovutné Marii Le Pen, kterážto je jedinou a poslední nadějí francouzského křesťanstva. Jed multi-kulturalismu však zaplavil obyvatelstvo francouzské natolik, že je pouze nepatrná naděje na vítězství té pravé, katholické víry, zdravého rozumu a hodnot, které, my bohabojní sdílíme. Přesto musíme doufat. Bůh žehnej Marii Le Pen, Bůh ochraňuj Francii. http://mec-pravdy.blogspot.cz/2017/04/buh-ochranuj-francii.html

krtek (St, 26. 4. 2017 - 15:04)

Edo, oceňujeme tvou upřímnost ale co zkusit jiná vlákna a "neprápit se tu nudou"? No, a jestli chceš typ na nějaké rozptýlení - tak zkus vysvětlit geomagnetické pole (Země), jeho generování..Když se nad tím zamyslíš... - tak běžně uváděná vysvětlení vlastně nic nevysvětlují.. samozřejmě - běžně uváděná.

Eduard Nud (St, 26. 4. 2017 - 14:04)

mozna bude lepsi, kdyz budes...Taky si myslím.

erkoferko (St, 26. 4. 2017 - 11:04)

Stepanku, tento vyrok jsme...Byl jsi u toho, že tady pleteš svou babičku. Vždyť to je úplný nesmysl. Snad si nemyslíš, že by Bůh takový blábol dál zapsat do Bible?

rr (St, 26. 4. 2017 - 11:04)

mozna bude lepsi, kdyz budes mlcet!

Eduard Nud (St, 26. 4. 2017 - 11:04)

některé pěkné věci se...Já vím. Žolíky, člověče nezlob se. Sednout si pod pergolu a libovat si, že se nemusím nudit na pokoji. A představte si, to bych se raději na tom pokoji nudil. Ale asi kecám. Tady na to zkrátka nejsou zařízeni. Kdo chce pivo, musí si o něj taky říct. Jinak nedostane ani limonádu. Což nedal jsem to dost jasně najevo, že mám vás rád, že mám vás strašně rád? A vás taky, ale co psát na ty vaše pindy?

rr (St, 26. 4. 2017 - 10:04)

Stepanku, tento vyrok jsme moc krat rozebirali, podivej si do Bible, Tomas nerekl "jsi Buh", ale vykrikl "bpoze, jako moje babicka, kdyz ji po letech nastivim, a tim nemysli, ze jsem Buh, kdezto Jezis pri hadce s zidy v janu 10 rika 34 Ježíš jim odpověděl: „Není napsáno ve vašem Zákoně: ‚Řekl jsem: „Jste bohové“‘? 35 Jestliže nazval ‚bohy‘ ty, proti nimž přišlo Boží slovo, a Písmo přece nemůže být prohlášeno za neplatné, 36 říkáte mně, kterého Otec posvětil a vyslal do světa: ‚Rouháš se‘, protože jsem řekl, že jsem Boží Syn? 37 Jestliže nečiním skutky svého Otce, nevěřte mi. 38 Ale jestliže je činím, i kdybyste nevěřili mně, věřte těm skutkům, abyste poznali a nadále věděli, že Otec je ve spojení se mnou a já jsem ve spojení s Otcem.“

sabča (St, 26. 4. 2017 - 09:04)

Večerka zrovna ne, ale je to...některé pěkné věci se mohou dělat,nekecej...hy

Reklama

Přidat komentář