Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

sardanapal* (Ne, 23. 4. 2017 - 20:04)

Na Noe tv je film Ježíš...Na Prima Cool je film Úsvit planety opic , 2.45 hod. s reklamou :-)

Jirka (Ne, 23. 4. 2017 - 20:04)

Na Noe tv je film Ježíš (2hod)

Jirka (Ne, 23. 4. 2017 - 19:04)

Predestinace v Bibli-https://www.gotquestions.org/Cesky/predurceni.html?_e_pi_=7%2CPAGE_10%2C1130186520

23.4. (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

To je takový ten kroužek pro starší a pokročilé v náboženské tématice při Filozofické fakultě.

23.4. (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

Vážení věřící i... Master of Darkness,neříkej. Vždyť se zdejší komentáře líbí.

Pablo/Pavel z Č (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

Pablo ma obcas dobre...To jo. Ale všimni si, že tam vždycky zabuduje "nějakou ústrku". Prostě náš starý známý Pavel z Čech.Jeden z nejupřimnějších a také bych nejhodnějších, Paval není zlý, útočný.. ba naopak - sám se stavý do role jakéhosi "Trpitele", ale právě v tomhle často přehání resp. "třeba ani ne,ale moc to nesouvisí s věcí". Viz třeba triády na "Němce". OK.. vyvolali wwII.. ale kdo ví, třeba je mezi nimi zase nejvíc Svědků.. :-)Prostě Pavel moc zobecňuje. Jako Pablo se svými "zlými bohatými". V podstatě má pravdu.. - ale v dřívějších společnostech - jež neměly "technologie", jež je léčí, šatí, krmí atd.. pprostě musel být nějaký "bič" plus dráb... - a ono - mezi námi - to tak funguje i dnes.. - kdy už by třeba -ani - nemuselo. No,úplný Pavlův (Pavla z Čech) maisterštych byl tehdy, jak vykládal, že na Jižní Moravě když jdou katolíci z kostela tak kamenujou Svědky/Jehovisty .. a lidi - zdálo se mi.. - mu to celkem i "brali" (ono to tak celkem většině lidí vyhovuje..). No, já nevím ...Takže Pavel/Pablo OK. ale "nebrat to vše doslova". Jsou to prostě dost "Masarykovi nářky nad tím, jak nás tu to nesmírně zlé Rakousko de fakto 300 "žralo za živa" ." Ona realita byla trochu jiná.. - ale to se asi už lidem nevysvětlí...(no, hlavně že pak hlasují pro Karla.. :-)) )

Steve (Ne, 23. 4. 2017 - 15:04)

... pouze papouškuje jehovistický nekřest'anský kraviny z USA. Samozřejmě že nesprávný a špatný. Pokud se ti to líbí, inu tvůj problém. Jsou to nesmysly a bláboly - tečka.

rr (Ne, 23. 4. 2017 - 13:04)

Pablo ma obcas dobre prispevky, alespon o osobe Jezise vi vice nez prumerny kecalista tady na side

Steve (Ne, 23. 4. 2017 - 01:04)

Vážení věřící i...No ano ... bude :-) A už jsi teda plně připraven? Bacha abys neměl z toho potom infarkt. :-D

Viktor Čistic z (Ne, 23. 4. 2017 - 00:04)

Jo a Pablo, der Czecho Sauvage, hele prej máš do těch přízpěvků přestat furt brečet ... Máš si to prý nechat k Poslednímu soudu, teď ještě musíš bojovat i sám za sebe.. Jako jinak celkem dobrý, ale podobně tady na Vesdení bulej Antifáci a jiní podobní ruďoši.. , takže tušíš asi, že už jsme na to alergický.. :-)))Čoveče, tuhle náám tu bulili Japonci přímo od Hirohita úplně stejným stylem.. :-)Jinak Šalom a Peace Paul,... prý se nemáš zlobit, ale to vííš, my musíme mluvit jen pravdu a to občas "skřípe".

Viktor Čistic z (Ne, 23. 4. 2017 - 00:04)

Vážení věřící i nevěřící, pravá realita bude po smrti odkrytá a veškeré plány odhaleny. Tím si buďte všichni jisti. Dobrou nocS tím lze opravdu souhlasit. Pokud to Jirkovii nebude vadit, můžu to i ouřadně orazit. Ale možná to bude lepší jen takhle.Jinak já proti gnoosis nic nemám (resp vedení, my jen odklízíme..) pokud se myslí gnosis PRAVÁ. Prostě ono Světlo, Slovo z Jana a Boží Moudrost z předchozího, stále někde platného manuálů.Ale Draci - žádnej Okult a Master of Darkness , too by jsme museli zasáhnout... na to bacha.. Stačí jakou paseku natropil Šalamoun v těch palestinskejch mítech a bájích.. (kritizoval ho i Pavel, Gnostik to "Největší" (ten byl tak osvícen, že málem oslepl..))Tak Šalom Draku a nezapomeň !! :-)

Jirka (So, 22. 4. 2017 - 23:04)

Vážení věřící i nevěřící, pravá realita bude po smrti odkrytá a veškeré plány odhaleny. Tím si buďte všichni jisti. Dobrou noc

Jirka (So, 22. 4. 2017 - 22:04)

Jirko děkuji ti za to...Ono Pavle pokora a upřímnost někdy moc nejdou dohromady, jsou jako olej a voda, proto olejem může být jen jedno a to druhé vodou. Proto se přiznám já se tak cítím - to je ta upřímnost. A ta pokora - mohu se mýlit.Bojím se Boha a jestli se mýlím, ať má slitování. Nebo ať mou pýchu strestá lekcí, ne však zatracením. Psal jsem podrobněji jednomu exorcistovi a také odpověděl mi, že tomu tak zřejmě je. Jo asi se tím trochu chlubím, ale ne povyšováním, ale chci se dělit o moje štěstí, a ukázat jiným že to je možné. Přál bych to všem dobrým. To jsou většinou ti, kdo se za dobré nepovažuí. Svatí vyvolení zdaleka nejsou dokonalí, naopak často chybující, ale bdělí. Prostě si to uvědomují a pochybuí o sobě, spoléhají na Boha, protože jim došlo že jsou tak slabí. Možná jsi Pavle vyvolený ještě dál protože jsi pokornější. Je možné vše. Jinak vyvolení půjdou k Bohu a budou jeho služebníky. Budou bojovat proti zlu, učit tvory empatie, a jiné, nebudeme mít stejné úkoly. Každý z nás už má něco rozvinutého zde. Já budu mít asi světelný meč a budu poslán na Zem vykonávat Boží vůli. Někdo bude zase zvířata učit lásku atd. odtud vzniklo pohanství. Oni doufají v ráj, ale vůbec nedokážou si představit co tam budou dělat. Co asi, budou poslové Boží. Už tady mají předurčení a schopnosti, ty se pak rozšíří naplno a zdokonalí. Budou mít samozřejmě určitou moc, jaká náleží duchovním bytostem.Ano Pavle, církev křesťanskou ovládá také ďábel v časech a má mnoho nástrojů, vždy někoho pošle, aby konal dílo zas jeho. To je stejné, jen obráceně.

Pablo (So, 22. 4. 2017 - 22:04)

Jo, peníze charakter buď...Jirko děkuji ti za to uznání mé snahy předat lidem pravdu o Bohu a jeho Synu Ježíši Kristu,ale já se necítím jako vyvolený, ale snažím se poznat Stvořitele vesmíru Boha Otce JHVH (Jehova, Jahve) a jeho Syna Ježíše Krista. Uznávám je jako největší autoritu ve vesmíru a snažím se řídit jejich radami, které nás vedou k podstatě lidství. Chtěl bych žít v Božím Království zde na zemi pod jejich vládou, kterou nám slíbili.Dělám chyby jako nedokonalí člověk, takže to nechávám na Bohu zdali mě odpustí ty chyby a nechá mě zde žít na zemi v Božím Království. První křesťané byli židé, kterým kázal Ježíš Kristus O Božím Království. Až po jeho smrti, byli do sborů přijati apoštoly křesťané z pohanů.To jsme i my. Jenže my křesťané z pohanů jsme zavedli do křesťanství pohanské zvyky modlářství jako je uctívání osob, obrazů, lidských výtvorů, relikvií,atd. Vedlo to až k zabíjení lidí, kteří s námi nesouhlasili a podporou válek.Byl to úplný opak toho co učil Ježíš Kristus. Proto byli Bible páleny, aby se obyčejní lidé nedozvěděli pravdu o tom jak jsou jejich náboženští představitelé zvrácení.I v dnešní době je Bible nebezpečná pro ty kdo o sobě tvrdí, že jsou křesťané a zneužívají svoji moc ve svůj prospěch na úkor druhých.Začíná návrat k tomu co učil Ježíš Kristus, že všichni lidé jsou si před Bohem rovni a nezáleží na vzdělání ani majetku.Zatím se měj pěkně

Jirka (So, 22. 4. 2017 - 21:04)

Tak kdo se ještě chytne? Jsem tu potřeboval trochu zčeřit vodu.

Jirka (So, 22. 4. 2017 - 21:04)

Ty jsi člověče vyvolený?Asi jo

:) (So, 22. 4. 2017 - 21:04)

Ty jsi člověče vyvolený?

Jirka (So, 22. 4. 2017 - 21:04)

Jedno přísloví říká...Jo, peníze charakter buď odhalí nebo zničí. Jsi jeden z mála kdo má dar Kristova uvažování. Ten je asi vrozený nebo ho dává během života. Málo lidí co se považují za křesťany má cit a "zrak" pro problémy cos pojmenoval. Tedy, oni to potřebovali vyčíst z Bible, ale automaticky je to nenapadne, narozdíl od nás. Máme křesťany mrtvé umělé neživé, jako symboly ke kterým se modlí, a křesťany živé, s předurčením. Byli jsme vyvolení. Je nás málo, a z nenávistí a perzekucí od druhých musíme počítat.

Pablo (So, 22. 4. 2017 - 21:04)

Jedno přísloví říká "Peníze ničí charakter". Jsem až překvapenej jak moc peněz dělá z některých lidí bezcharakterní osoby. Znám pár lidí, kteří byli normální, ale jak začali podnikat a zbohatli tak si o sobě začali hodně myslet a být vůči druhým bezohlední. Jejich děti v soukromých školách i zde nadávají profesorům a zesměšňují je. Když jim ti profesoři chtějí dát špatnou známku, tak jim vyhrožují, že jejich táta nedá příspěvky škole, které platí navíc mimo školného. Když jdou ti profesoři za ředitelem, tak jim ředitel řekne, aby jim dali dobrou známku jinak je propustí. Takže někteří profesoři odejdou ze školy a jiní zůstanou a mlčí.Nejsou takoví všichni bohatí podnikatelé, ale bohužel ti slušní podnikatelé jsou v menšině. Něco podobného se dělo i za života apoštolů jak je to popsáno v Bibli.Jakub 2: 1-242 Moji bratři, nedržíte se víry našeho Pána Ježíše Krista, naší slávy, se skutky nadržování? 2 Jestliže totiž vstoupí do vašeho shromáždění muž se zlatými prsteny a v nádherném oblečení, ale vstoupí i chudý ve špinavém oblečení, 3 avšak vy se díváte příznivě na toho, kdo má na sobě nádherné oblečení, a řeknete: „Ty se posaď zde na znamenitém místě“, a chudému řeknete: „Ty zůstaň stát“, nebo: „Posaď se tam u mé podnožky“, 4 nemáte vlastně mezi sebou třídní rozdíly a nestali jste se soudci, kteří vynášejí ničemná rozhodnutí?5 Poslyšte, moji milovaní bratři. Cožpak Bůh nevyvolil ty, kdo jsou chudí vzhledem ke světu, aby byli bohatí ve víře a dědici království, jež slíbil těm, kdo ho milují? 6 Vy však jste chudého zneuctili. Cožpak vás bohatí neutiskují a nevláčejí před soudy? 7 Cožpak se nerouhají znamenitému jménu, kterým jste byli povoláni? 8 Jestliže provádíte královský zákon podle [textu] písma: „Budeš milovat svého bližního jako sám sebe“, jednáte zcela dobře. 9 Jestliže však nadále nadržujete, činíte hřích, neboť zákon vás kárá jako přestupníky.

Jirka (So, 22. 4. 2017 - 21:04)

Vše je dle mojí gnóze,...Ale tak jistě že se můžu mýlit v detailech, ale stejně, řekni kolik má člověk s tím zařazením Ježíše možností? Vždyť ani takový genius jako ty si s tím neví rady. Já se přiznám že to nevím, ale hodně si to myslím. Nevím jestli tady pomůže moc přemýšlet. Jeli Ježíš Bůh, jak Ho tady kdo chce chápat? Když to nelze. On Jím je, ale vždy Jím nebyl.

Reklama

Přidat komentář