Reklama

Ako som zvladla panicku poruchu a uzkost

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 19:04)

Nebudu vzpomínat, netrpím tím, jen prosím o vaše vysvětlení. Rozdíl.

míša (Čt, 7. 4. 2022 - 16:04)

Ahoj.Také se léčím s PP a chci se zeptat ohledně toho bušení srdce. Já mam opačný problém, místo toho aby hodně bušilo,tak mám pocit jako by se zastavovalo nebo vynechavalo. Může se to projevovat i tak? Měl jsem EKG holter a vše je OK, tak opravdu sam nevím. Děkuji za odpověď. Všichni se držte

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 06:04)

Jaký je rozdíl mezi panickou poruchou a úzkostnou depresí?

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 17:04)

Prosím o odpověď.

míša (Čt, 7. 4. 2022 - 05:04)

Ahoj.Také se léčím s PP a chci se zeptat ohledně toho bušení srdce. Já mam opačný problém, místo toho aby hodně bušilo,tak mám pocit jako by se zastavovalo nebo vynechavalo. Může se to projevovat i tak? Měl jsem EKG holter a vše je OK, tak opravdu sam nevím. Děkuji za odpověď. Všichni se držte

Róza.p (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Nesouhlasím s tím, že se PP nedá zbavit, já jsem už skoro 3 roky bez atak. Samozřejmě vím, že se to může vrátit, ale už bych se tím nenechala zaskočit.

Návštěvník (Út, 29. 3. 2022 - 20:03)

Zasloužíš si důchod za co? A za co? Za syndrom lenosti, deprééézi, nebo za fobii ze vstávání? Nikoli. Pořádně jim rozkopat prdel , sebrat jim ty jejich neoprávněné ID a uvidíš, jak poženou do práce, jen se za nimi zapráší. Tyhle simulující parchanty já nemohu ani vystát. Dát jim do ruky lopaty a krumpáče a makat!

pepa (Út, 29. 3. 2022 - 19:03)

změňte psychiatra . Je hodně léků,které by vám mohly pomoci. Trittico zrovna asi ne. Mě konkrétně proti obsedantní hypochondrii pomohl Anafranil. Už se o sebe nebojím.

ela (Po, 28. 3. 2022 - 22:03)

taky trpim touto panickou poruchou,nemuzu se vetsinou poradne nadechnou,busi mi srdce a trepu se. Je mi na omdleni,nechci uz brat lexaurin,jak jinak proti tomu bojovat?

$#$**%$+*& (Pá, 26. 11. 2021 - 16:11)

Roboty star quikly

Mirka (Po, 26. 4. 2021 - 18:04)

Ahojte. Ani neviem co by som vam tak v rychlosti napisala . Ale je codim ku psychologovi , k psychiatrovi a momentalne som zacala chodit na biofeedbeck a to mi velmi pomaha . hoci ako tu citam ja mam moju pp asi dost slabu niekedy si myslim ze zomriem . Ale velmi mi pomaha moja rodina a hlavne moje dve krasne dcery.

Jarka (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

Ahojky. Jsem také jedna z těch co trpí pocity úzkosti.Samozřejmě,že jsem vše konzultovala s psychiatrem i psychologem, AD jsem brala jen 14dní/Lexaurin1,5mg/ a to 1,5-1tbl. denně. Jsem odpůrcem chemie, ale v té chvíli mi to moc pomohlo, aspoň jsem si to myslela. Celé 3 roky jsem žila pod velkým tlakem, měla jsem těžce postiženého syna, který loni zemřel. A proto ta úzkost, strach! Stává se mi to někdy, ne pravidelně na úřadě, v obchodě, třeba i v kině.Rozbuší se mi srdce a pomůže mi, když okamžitě vyjdu ven, situace se pomalu během pár minut zklidní.Neberu žádné léky, snažím se to překonat, tím že myslím na něco jiného.Teď jsem se upnula na miminko, které moc chci.Snad bude líp, držte se všichni!!!

Pepa (Út, 10. 11. 2020 - 06:11)

změňte psychiatra . Je hodně léků,které by vám mohly pomoci. Trittico zrovna asi ne. Mě konkrétně proti obsedantní hypochondrii pomohl Anafranil. Už se o sebe nebojím.

Návštěvník (Út, 26. 4. 2022 - 22:04)

Trpěl jsem panickým...Aká knižka to bola, ktorú si čítal a pomohla ti prosím?

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 13:05)

Dobrý den, potřebovala bych nutně a rychle tip/kontakt na dobrého psychiatra v okolí Ostravy, který se zabývá depresí a má smlouvu s pojišťovnou .Děkuji.

Návštěvník (Út, 16. 8. 2022 - 08:08)

Panická porucha mě doslova uvěznila na 6 let. Nevycházela jsem vůbec z domu...Celý příběh popisuju na www.karinberkovcova.cz

Felix Moscow (Út, 9. 6. 2020 - 15:06)

Ďakujem chubygreat za všetky vaše úžasné diela a úžasné diela, ktoré ste pre mňa vykonali a za tie, ktoré sú okolo mňa, ste naozaj skvelý kúzelník, mierotvorca. chubygreat mi v manželstve veľmi pomohol. Pred niekoľkými rokmi sme mali so svojou ženou nejaké problémy a viedlo to k tomu, že žila v dome. už sme spolu mali dve deti, Natalie a Vanessa, ktorých si veľmi vážim. Milujem svoju rodinu natoľko, že môžem robiť čokoľvek. moja manželka Mabel ma opustila a vzala deti kvôli nášmu nedorozumeniu a spôsobila som to všetko, podviedla som ju. opustila dom a ja som už nikdy nevedela, čo a ako ju mám prosiť, skoro som sa zbláznila, keď sa snažila hľadať spôsob, ako ich priviesť späť, až kým som narazila na veľkého kúzla v google. Kontaktoval som ho a položil mi niekoľko otázok, na ktoré som odpovedal a povedal mi, čo musím urobiť a čo musím poskytnúť, myslel som si, že je to všetko podvod, aj keď som sa rozhodol skúsiť to. Dal mi dva dni na to, aby sa moja manželka vrátila a takto sa všetko vyriešilo priateľsky. prišla sama od seba bez toho, aby som k nej išla a povedala, že všetko je v poriadku. a od tej doby [email protected] pomohol mnohým, ktorých poznám, pretože rozprávam ľuďom, ktorí čelia tomu istému problému o tomto veľkom mužovi a všetci svedčia a ďakujem me.yu chubygreat môžete teraz kontaktovať a požiadať o pomoc s akýmkoľvek problémom s jeho podrobnosti Whatsapp +2348165965904 alebo e-mail chubygreat gmail com. On je riešením, ktoré hľadáte teraz.

Primární Podpo… (Ne, 3. 5. 2020 - 03:05)

Dobrý den Patricie. Bylo by hezké,kdyby Vás bylinky postavily opět pevně na vlastní nohy,ale i kdyby takové existovaly,tak jen Fytofarmaka (tzn.bylinné drogy) takovou schopnost samy o sobě nemají.Naopak,pokud máte předepsanou medikaci,tak příjem jakýchkoliv dalších psychoaktivních bylin (Meduňka,Třezalka,Marihuana...) konzultujte s odborníky. Může být,že tyto léky působí jinak,než jak by jste si představovala a v kombinaci s těmi předepsanými může navíc docházet ke kontraindikacím. Volte jen to,co Vám bylo předepsáno a pokud Vám medikace nefunguje,informujte o tom svého doktora a poraďte se s ním,co a jak dál.. Spíše,než kombinace nasazených léčiv s nějakou vlastní samoléčbou,pomáhá k úspěšnému vyléčení správně vybraná Terapie. S jejím výběrem by Vám měl pomoci právě Váš Psychiatr (či Psycholog),kterého,jak předpokládám,pravidelně navštěvujete. Přeji Vám mnoho zdaru i (nejen) duševního zdraví.
Jiří, 1.PP

Deny (Út, 5. 12. 2017 - 01:12)

Ahoj měl sem paničkou poruchu úzkost a měl sem ji před po hlavním stykem a s přítelkyní čelí život sem ji neměl a najednou se ukazala měl sem stimuluje velký problém neměl sem chuť k sexu cítil sem se ponížení potupný před přítelkyni překonal sem to tak že sem šel na proti strachu nemohu sem sní spát měsíc nešlo to ale pak sem si řek a dost prostě dnes už to bude jednou sem to překonal a pak už se mi to ne ukázalo... Ona nejhorší na tom je to ze se mi to s přibývajícími starosty deprese a tak vrátilo tak že to chce se vyžadovat co nejmenší u stresu a mýt oporu v člověku a hlavně sám sobě... Držím palce

Mia (Čt, 2. 11. 2017 - 20:11)

Dakujem

Reklama

Přidat komentář