Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Default User Image
Mil (Čt, 8. 8. 2024 - 10:08)

Syn 15 roků se tajně obléká do mého spodního prádla a jiných mých oděvních svršků včetně bot a mám za to že u toho i onanuje. Vím že je panic a určitě orientován na ženy a mám za to že to dělá možná právě proto že je panic ze své nějaké dočasné sexuální potřeby, ale mám obavy aby to u něho nezůstalo tak na trvalo. Jinak je úplně normální kluk a měla bych dotaz jak to vidíte vy kteří máte své zkušenosti s oblékáním se do dámského spodního prádla a dámských oděvních svršků.   

Default User Image
Milena. (So, 14. 9. 2024 - 23:09)

No taky nosim dámské kalhotky👙👙. No. Taky jjsem muž. 👙💋💋💋♥. 

Default User Image
J.H. (Út, 17. 9. 2024 - 21:09)

Taky miluju kalhotky a nosím pořád......

Default User Image
J.H. (Út, 17. 9. 2024 - 21:09)

Taky miluju kalhotky a nosím pořád......

Default User Image
J.H. (Út, 17. 9. 2024 - 21:09)

Taky miluju kalhotky a nosím pořád......

Default User Image
J.H. (Út, 17. 9. 2024 - 21:09)

Taky miluju kalhotky a nosím pořád......

Anonym (St, 28. 8. 2024 - 10:08)

Moje mom měla pět bratrů a tak věděla, že to přijde. Zcela bez pohoršování mi přenechávala použité kalhotky a já je v pubertě plnil semenem. Přešlo mne to, když jsem začal chodit za holkama a jejich kalhotky byly spíše překážkou. :))

Default User Image
Max (Po, 12. 8. 2024 - 09:08)

Mil - v 15 letech si syn obléká spodní prádlo ?????, za nás jsme ještě v 18 provozovali různé aktivity s kluky v ulici v plné nahotě, běžně do 15 jsem chodil na nákup do blízkého obchodu nahý, a ještě v 17 jsem v kempu s rodiči na dovolené se pohyboval celý týden nahý tak jako ostatní děti různého pohlaví a staří, na kalhotky jsem byl zvykly od školky, do dnes jiné panské prádlo v šatníku nemám, kalhotky jsou prostě nejlepší, tak mu je jednoduše pořiď, také mu kup krátkou sukýnku na léto, chodit v ní na ostro je také velmi dobré, i pro vývoj jeho  přirození, uchraníš  tak své spodní prádlo

Default User Image
Jan (Čt, 8. 8. 2024 - 13:08)

Dámské prádlo jsem si v mládí oblékal také, i když sestry a sestřenic, s mámou jsem neměl hezky vztah, takže mě ani nelákalo.

Časem jsem se oženil a vzhledem k dostatku sexu, jsem potřebu oblékat damské neměl, teď po letech a nedostatku, jsem se  k dámskému pradlu vratil, přitelka je bi a moc ji vzrušovalo milováni obá v dámském, Měli jsme stejnou velikost a rád jsem si ji připominal celý den v jejim pradle.  Přišel jsem k ni v jedněch kalhotkách a potom jsem odcházel v kalhotkách  co jsem jí svlékl, ona v těch co jsem tam nechal potom spala.

O syna se nebojte, dělá to většina mladíků, dokud si nenajde jiný sexuální idol či partnera.

Default User Image
Jarda (St, 24. 7. 2024 - 21:07)

To, že muž nosí dámské prádélko ( kalhotky ) je věc normální - celkem je jedno a hlavně že se cítí sexy.

Kdo se mnou souhlasí ať se ozve. J.

 

 

 

 

Default User Image
J.H. (Út, 13. 8. 2024 - 06:08)

Ano,souhlas........

Default User Image
Mark (St, 7. 8. 2024 - 21:08)

Souhlas, nejpřijemnější prádlo i pro kluka

Default User Image
J.H. (Út, 13. 8. 2024 - 06:08)

Ano,taky tak,jsou sexy .....

Default User Image
Anonym (So, 27. 7. 2024 - 08:07)

To, že muž nosí dámské prádélko je  normální?Jsi dobrej dement.

Default User Image
Wolf (So, 10. 8. 2024 - 23:08)

Jde o pohodli,vetsi vyber materialu,vzdusnost (nepoti se nic) nic neni upnute atd. a kdo nezkusil bude drmolit nesmysly jako: Jak se mu tam vejde nadobicko nebo to ho ma tak maleho nebo musi to byt uchyl atd a atp. Znam spoustu zen co muzum kupuji kalhotky a podprsenky a to nejen pro zpestreni intimnich chvilek ale i do prace aby meli pohodli.

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 09:07)

Spíš než dement to je úchyl.

Default User Image
Jan (So, 27. 7. 2024 - 11:07)

a ženy co nosí kalhoty, saka, trenýrky  řadíš kam?

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 12:07)

Pravda. Kalhotové kostýmy jsou zcela běžné a pokud si žena vezme i kravatu, nikdo se nad tím nepozastaví. Zato když si muž vezme sukni a dámské prádlo, je považován za úchyla, pokud není Skot, nebo příslušník jiného etnika, kde se to nosí. Kde je potom ta rovnoprávnost, když odsuzujeme i to, že si muži berou pouhé kalhotky?

Default User Image
Jirka (Čt, 25. 7. 2024 - 17:07)

Já souhlasím. Dámské prádlo nosím už dlouho a neměnil bych.

Default User Image
J.H. (Út, 13. 8. 2024 - 06:08)

Taky tak.....

Reklama

Přidat komentář