Reklama

Koho vzrušuje nošení dámských silonových propinacích pláštů

tomas (St, 12. 2. 2014 - 17:02)

Ahoj Renato :-) prozrad nam jake mas ty socikovske plaste a ktery mas nejradej ?

Ondra (Ne, 9. 2. 2014 - 19:02)

Ty za sociku nosím...Ahoj Renato,mě to hrozně vzrušuje silonové pláště rád je nosím,mám jich 7 jeden pánský a 6 dámských a z dlouhým rukávem 1 bez rukávu.Je to super nosit,nosím je doma a když jdu k holičovy.

Renata (Ne, 9. 2. 2014 - 07:02)

Ty za sociku nosím také,jsou dlouhé po kolena.Nosím je pořád,nevím jestli někoho vzrušuji,ale jsou bezva.Mají zapínání na knoflíky.

Tomas (So, 8. 2. 2014 - 02:02)

Nosím pracovní pláště...Ahoj Renato, nosíš i ty silonové jako nosili prodavačky za socíku, ty jsou moc rajcovní ?

Renata (Čt, 6. 2. 2014 - 19:02)

Nosím pracovní pláště moc ráda, doma i v práci, jsou příjemné na tělo.Mám jich hodně ve skříni,protože plášťů a zástěr není nikdy dost.Při denním nošením se zašpiní.

dave (Pá, 17. 1. 2014 - 19:01)

Dostala jsem od mého muže...za ženu která by nosila sylonové pláště bych dal všecko.

MaDi (St, 8. 1. 2014 - 03:01)

Muze mi nekdo rict jestli je...A .... ???!!! No přece, pocity! Jaký to bylo!? udělala ses? :-)

Jaroslav (Út, 7. 1. 2014 - 12:01)

Na dederonovych satovych zasterach nevidim nic spatneho ta

Ondra (St, 1. 1. 2014 - 17:01)

Dostala jsem od mého muže...Ahoj Pavlo to se máš že dostalas takovej dárek,já si je musím kupovat a zhánět sám,silonové zástěry jsou super ale pláště jsoulepší,nosím je furt aji s něma spím a kdyžjdu k holičovi tak ho mám nasobě.Je to normální je nosit at si každej říká co chce

pavla (St, 1. 1. 2014 - 09:01)

Dostala jsem od mého muže silonové zástěry k vánocům.Jsou dlouhé ,ráda v nich chodím doma i venku.Můj muž v nich vaří i uklízí a žehlí,vyjde v nich i ven vynést odpadky.Nevidím v tom nic divného.

miro (Čt, 16. 9. 2010 - 19:09)

Také se mi to líbí,i když...Mně taky rajcuje silonová zástěra,květovaný mam nejradši.Špatně se ale shání s dlouhym rukávem.Pár jich mam ale všechny bez rukávu.

Svaz žen (Po, 1. 4. 2013 - 18:04)

Rády nosíme připínáka a mrdáme se s ním najednou do kundy i do prdele zároveň,je to paráda,navíc žádná z nás u toho nevystříkne a neotěhotní přitom!

Zastík (Po, 1. 4. 2013 - 12:04)

ahojky Agato,jsem blázen do...Re: Jsem ujetý po knoflíkách...Nazdar Karlosi,mám stejnou zálibu v knoflíkách - nejlépe na dámských silonových pracovních pláštích a šatových zástěrách. Čím větší knoflíky, tím lépe.Jestli chceš, ozvi se mi na [email protected]. Mám také nějaké zajímavé obrázky vlastní produkce na téma knoflíky.

pepa (Po, 25. 3. 2013 - 17:03)

Ondro,silonový plášť se...Kde přesně jsi jej koupila? Rád bych tam zašel také.

karlos (Út, 12. 3. 2013 - 22:03)

Ondro,silonový plášť se...ahojky Agato,jsem blázen do silonových plášťu.Silně mě vzrušuji.Moc rád se dívám na ženy které mají na sobě silonový plášť na knoflíky. Jsem ujetý po knoflíkách.Vzrušuje mě když je mohu rozepínat a ocucávat.Vím je to uchylka,ale desně vzrušující.

Marvin (Ne, 27. 1. 2013 - 22:01)

Taky je možnost nechat si zakázkově ušít na www.krenk.pracodevy.chocen.cz V minulosti jsem si telefonicky u paní Krenkové nějaké pláště objednával, byla velice ochotná, nešijou sice ze silonu, je to spíš dederon, ale může být barevný potisk nebo jednobarevný, červená,černá,bílá,modrá,žlutá,zelená,můžete si objednat s krátkým,dlouhým rukávem, s dragounem nebo bez,s náprsní kapsou, prodlouženou verzi nebo krátkou, doufám,že firma ještě existuje a paní Krenková je stále tak ochotná.

ondra (Pá, 11. 1. 2013 - 18:01)

Ondro,silonový plášť se...Agáto prosím tě jestly bys mě nemohla zjistit adresu kdes koupila ten plášt,právě tako vej zháním jeden mám domamodrej chtěl bych červenej,bílej nebo žlutej díky moc.

Agáta (Čt, 10. 1. 2013 - 17:01)

Ondro,silonový plášť se dá koupit v pracovních oděvech,ale nemají ho všude.Dnes jsem si koupila jeden v Budějovicích,je celý červený,dlouhý pod kolena,zapínání na knoflíky.Líbil se mi moc,tak jsem neváhala a koupila si ho.Hned si ho doma vezmu na sebe,snad se budu mému muži líbit.

ondra (So, 5. 1. 2013 - 23:01)

neumím si to bez zástěry...Ahoj Agáto prosím tě nevíš kde bych moch sehnat dámský pracovní silonový plášt?je to nepopsatelný zážitek

panebože!!! (So, 5. 1. 2013 - 08:01)

neumím si to bez zástěry...:-)

Reklama

Přidat komentář