Reklama

Koho vzrušuje nošení dámských silonových propinacích pláštů

ludvík (Pá, 6. 3. 2015 - 16:03)

Silonový plášť na holé tělo, to je něco, co zbožňuju a rád v nich prožívám sladké orgasmy - bohužel sám. Na ebay.de se jich dají koupit hromady: pánské, dámské, s dlouhým i krátkým rukávem i bez, bílé, barevné, se vzorem, s krajkou.... a to různých velikostí, stačí zadat výraz nylon kittel a je to: http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2051541.m570.l1313.TR12.TRC2.A0.H0.Xnylon+kittel.TRS0&_nkw=nylon+kittel&ghostText=&_sacat=0. Všechny jsou krásně šustivé a lehce průhledné. Opravdu vřele doporučuju všem labužníkům. Láká mě představa takové silonoplášťové swingers party. Nevíte někdo o něčem takovém? Hned bych tam zašel. Pokud nic takového není, tak nezbude než to dát dohromady, že?

jozef (Ne, 8. 2. 2015 - 12:02)

Klasika,lubi sa mi silonove pracovné plášťe sa oblieklat.

Mistr (Čt, 16. 5. 2013 - 10:05)

A toto jsem měl na dílně v počtu 150 kusů všech věkových kategorií. Pěkně všecko vidět a když to bylo proti slunku navíc... Od učnic až po zkušené samice. Pak ten socik neměl zkrachovat, když ponk nesloužil pro práci, ale k šukání.

Dana (St, 15. 5. 2013 - 22:05)

Já mám také ráda silonové zástěry a pláště nosím je v práci.Jsou určitě praktické,zvláště když něco vaříte.I doma se do nich oblékám a nosím je i ven.Neumím si to bez nich představit,jak bych vypadala pri vaření a domácích pracích.

Me se bily prus (Ne, 30. 11. 2014 - 19:11)

jenom kde tak krasny a kvalitni koupit.Moje pritelkyne ted zacala nosit oranzovou gumovou zasteru,davam ji plenky,puncochace a ten polopruhledny bily plast by byl krasny meziclanek.A mohla by v tom i vyjit ven-treba kourit,nebo veset plenky na snuru.Poradi mi nekdo?

dad (Ne, 30. 11. 2014 - 17:11)

Taky neznám ženu škodatak to můžem skusit jinak ne? třeba spolu??

Ondra (So, 1. 11. 2014 - 18:11)

takovou ženskou...Taky neznám ženu škoda

dad (Čt, 30. 10. 2014 - 14:10)

Mě teda né, můj vkus je...Chápu já bych se tomu vůbec nebránil!Můžeme to skusit!??

Steve (Čt, 30. 10. 2014 - 13:10)

Mě teda né, můj vkus je jiný :-)

dad (Čt, 30. 10. 2014 - 12:10)

To máš pravdu že silonový...takovou ženskou neznám,která by chtěla sex v silonovém plášti!!Škoda a Ty??!!

ondra (St, 29. 10. 2014 - 18:10)

silonový plášť na holém...To máš pravdu že silonový plášť na holém těle je rajcovní a spát ti doporučuju. Taky bych chtěl zažít sex v silonovém plášti. Já chodím v silonových pláštích k holičovy je to super zážitek.

dad (So, 25. 10. 2014 - 13:10)

silonový plášť na holém těle je těžce rajcovní! Je to nádhera,nejraději bych v něm i spal! Chtělbych zažít sex v silonových pláštích!!

plasibi (Ne, 21. 9. 2014 - 20:09)

Ahoj, já bych se od Tebe...Ahoj, udělat ti holiče v silonovém plášti není problém, napiš na [email protected] a můžeme se domluvit.

nolis (Čt, 18. 9. 2014 - 19:09)

Ahoj Ondro,také mne berou...Ahoj, já bych se od Tebe nechal ostřihat, jsem rovněž milovník silonových plášťů a zástěr.

ondra (St, 26. 3. 2014 - 18:03)

Ahoj Ondro,také mne berou...Čau Plasibi,to by mě vůbec nevzrušovalo,vzrušuje mě když mě stříhá žena a holička,když jdu do holičství tak pokaždé mám na sobě silonoví plášť je to fantazie, díky za na bitku.

Plasibi (Út, 25. 3. 2014 - 22:03)

Ahoj Renato, prosím tě...Ahoj Ondro,také mne berou silonové pláště a mám je spojené hlavně s holičstvím.Jestli by ti nevadilo,že tě neostříhá holička,ale holič v klasickém bílém silonověm plášti,tak se ozvi.Mám i starou mašinku a ostříhal bych tě téměř dohola nebo úplně dohola,jinak bych to asi nesvedl.Ty by jsi měl na sobě také silonový plášť.

ahoj (Po, 10. 3. 2014 - 17:03)

Nejraději nosím silonový...a co noosis pod nim?Taky pradelko ze silonu-krajkovou pruhlednou podprsenku,silonove hladke plaveckove kalhotky s krajkovymi vsadkami a silnejsimi gumickami,ktere se pres plast pri ohnuti proznacuji a pusobi mi nevidane vzruseni a potom jeste telove leskle jemne puncochace.K delsimu plasti mohou byt i puncochy.Mohl bych se s Tebou setkat a poridit Ti tyhle vsechny veci a vymodit Te.A treba si udelat jen par fotografii?Samozrejme za odmenu.

ondra (Ne, 9. 3. 2014 - 21:03)

Ahoj Renato, prosím tě chtěl bych se zeptatjestli bych nemohl přijed k tobě a jestli bys mě neostříhala strojkem a měly sme nasobě silonové pláště,totiš mě vzrušuje když žena má nasobě silonový plášť a stříhá mě, dnes už to holičky nenosí, moc tě prosím zaplatím ti.

ondra (Čt, 6. 3. 2014 - 21:03)

Nejraději nosím silonový...Ahoj Renato, taky mám červený plášť bez rukávu na knoflíky. Nosím je celej den a aji když jdu spát tak mám nasobě plášť.

Renata (St, 5. 3. 2014 - 18:03)

Nejraději nosím silonový plášť červený je po kolena.Je bez rukávů.Momentálně ho mám teď na sobě,je moc příjemný na těle.Každý den si oblékám na sebe silonovou zástěru nebo plášť.Nejraději mám plášť na knoflíky.Chodím v něm po bytě,ale i do obchodu,nevadí mi v něm chodit po venku.

Reklama

Přidat komentář