Reklama

chci sex (jenže pořád)

Mezek (Po, 6. 6. 2011 - 22:06)

To pak není nutně, to by sis už dávno nějakou našel, se zvyšující se touhou se snižují nároky. K tomu u tebe ještě nedošlo.

Mezku (Po, 6. 6. 2011 - 12:06)

ale ne, nejsem zamilovanej, akorát to bez toho není ono :) Prostě nemám koho mít rád natolik, aby mi sex s ním přinášel uspokojení

Mezek (Ne, 5. 6. 2011 - 22:06)

a co když nutně potřebuju...Tak to Honzo nepotřebuješ sex, ale jsi zamilovaný. To je běžná věc, s tím běž na nějaké romantické stránky či diskuse.

Mezku (Ne, 5. 6. 2011 - 21:06)

a co když nutně potřebuju sex ale jen s tou která mi za to stojí ?

Mezek (Ne, 5. 6. 2011 - 20:06)

Já taky chci sex. A taky...A co ti Honzo brání? Na každýho chlapa, kterej je sám, čistotný, bez závazků a zlozvyků, je pořádný a uživí se bez problémů tady čeká zástup ženských s volnou postelí!

Honza (Ne, 5. 6. 2011 - 12:06)

Já taky chci sex. A taky pořád. Tak asi aby mi to nebylo líto, tak sex pro jistotu nemam vůbec.

Tamara (Ne, 5. 6. 2011 - 10:06)

A co mam delat ja kdyz mi v posteli nestaci manzel a beham mu za zenami.A kdybych mela mit jen ty zeny tak by mi chlap chybel ale bez zen mi jen on nestaci.

Hypersex (Ne, 5. 6. 2011 - 10:06)

Hypersexualita je zvýšená sexuální aktivita na základě zvýšeného sexuálního pudu, která se projevuje závislostí. Z lékařského hlediska se jedná o poruchu a podle mezinárodní klasifikace je označována kódem F52.7. Na rozdíl od jiných závislostí se však hypersexualita nedá vysvětlit biologicky. Jedná se o psychický problém (psychická závislost). Člověk postižený hypersexualitou nevyhledává sexuální styk kvůli tomu, že by si to žádalo jeho tělo, ale proto, že si to vyžaduje jeho mysl.Člověk trpící hypersexualitou je permanentně frustrován. Snaží se dosáhnout uspokojení, ale není to možné, i když dosahuje orgasmů. Proto neustále hledá nové partnery. K sexu využívá každou příležitost a přistupuje i na sexuální styk s neznámými lidmi. Při absenci sexu se projevují abstinenční příznaky. Tyto lze vypozorovat, projevují se například zvýšenou nervozitou.Termín hypersexualita zastřešuje známé termíny nymfomanii a satyriázu.Nymfomanie se považuje za psychologickou poruchu charakterizovanou vysokým libidem a posedlostí po sexu u žen. U mužů byla tato posedlost pojmenována jako satyriáza. Názvy těchto poruch vycházejí z etymologie slov nymfa a satyr.Sexuální chuť (libido) se mezi jednotlivými lidmi velmi liší. To, co jeden člověk považuje za normální, může jiný považovat za libido nízké či vysoké. Shoda však mezi těmi, kteří hypersexualitu považují za poruchu, existuje. Shodují se, že mezí hypersexuality je to, když člověk svým chováním způsobuje potíže nebo poškozuje sociální fungování. Tak praví Wikipedia.

Martin (So, 4. 6. 2011 - 23:06)

Mám rád sex, masturbaci a pořád to musím dělat, aspoň třikrát denně. Zkoušel jsem to bez toho vydržet, ale nedá se to :).A taky sex mě baví nejvíc a nemůžu bez něj být :D

Nadržená Lucy (So, 4. 6. 2011 - 12:06)

to bude asi tím že ho máš...To bych teda s tebou vyhrala vždycky ti co si nejvíc hrajou na machry pak v kalhotech nemají nic!

Páni (Pá, 27. 5. 2011 - 19:05)

sáro, tebe bych chtěl mít...To je luxusní nabídka.

Andrew (Pá, 27. 5. 2011 - 19:05)

Samanto můžu ti pomoct, jestli chceš !

Samanta (Ne, 8. 5. 2011 - 18:05)

sex bych mohla mít několikrát denně.....občas mi příjde, že je to až nemoc...Máte někdo stejný problém?

ronny (Út, 15. 3. 2011 - 17:03)

Pořád může chtít a hlavně může jen žena.

Pavlík (Út, 15. 3. 2011 - 17:03)

sáro, tebe bych chtěl mít doma. Rád si vrznu v podstatě kdykoli. Taky to chci pořád...Jinak mám hodně semene a zaručuji délku trvání soulože déle než hodinu.

Věrča (Út, 15. 3. 2011 - 16:03)

Mě to stačí třikrat týdně nekdy i déle.

jana (Út, 15. 3. 2011 - 16:03)

Holky když tak rády šukáte to vás musí bolet kundičky

HA HA HA (Út, 15. 3. 2011 - 02:03)

Kdo je smilník, půjde do...A Ignacius půjde do prdele!

chcisex.okamzit (Po, 14. 3. 2011 - 19:03)

http://chcisex.okamzite.eupojde se domluvit online :D

.... (Út, 8. 2. 2011 - 14:02)

Ty uz z pekla urcite pises!

Reklama

Přidat komentář