Reklama

chci sex (jenže pořád)

Matěj (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Ahoj tak mi nápis na email: [email protected] můžeme se dohodnout

carlos (Po, 22. 8. 2011 - 13:08)

Muži, co dobře uspokojují ženu se mohou paradoxně dostat pod větší tlak na sex, nežli sobci či neschopové..

David (Po, 22. 8. 2011 - 13:08)

nechce se mnou soulozit nejaka 13-14 leta holka ? sem vazne nadrzeny.., kdyz si ho vyhonim tak se mi zase chvili nechce ale uz me to nebavi .., prosim ozvete se nekdo hlavne al at nejsi pana dekuji

Honič (Po, 15. 8. 2011 - 13:08)

Ahoj,co mam sakra delat?Mam...Klidně si ho sám vyhoň.Pak nebudeš muset řešit, jestli ti kámošká dá nebo ne.

carlos (Po, 15. 8. 2011 - 13:08)

Ahoj,co mam sakra delat?Mam...Mladší partnerky většinou nevyžadují ještě sex tak často, jako muži mladšího věku. Doporučuju si ho častěji vyhonit. Nebo může vyhonit ona. Jinak určitý sexuální nesoulad je spíše pravidlem nežli nějakou zvláštností. Sexualita ženy a muže je totiž dosti rozdílná a postupem let se většinou mění - ovšem málokdy ke "sladění" parnerů.

slukMUK (Po, 15. 8. 2011 - 13:08)

Ahoj,co mam sakra delat?Mam na sex chut rano,v poledne,vecer..atd..S partnerkou jsem pres rok a driv ji to nevadilo a i sama chtela..ale posledni dobou ji to staci tak obden,a hrozne se divi ze bych si ho treba i klidne vyhonil..co s ni??Nebo co se sebou??Kdyz to jeden vecer nechce,mam blbou naladu a nemuzu usnout,jak mi porad stoji..

L. (So, 30. 7. 2011 - 09:07)

Ahoj tak to by sme si...Tak to neděláš za den nic jinýho než jen honíš.Chodíš vůbec do práce?nebo kvůli honění jsi doma:-)))

Pepa (So, 30. 7. 2011 - 09:07)

ahoj,právě jsem si...Ahoj tak to by sme si rozuměly taky masturbuju od svých pěti... a přes den si kolikrát třeba i 20krát honim..Moje partnerka je ze mě neštastná..Jí stačí sex jenom jednou za týden... Nevím co s tím

jirka (Pá, 1. 7. 2011 - 20:07)

Je mi 23 a den bez sexu je utrpení. Rozešla se se mnou bejvalka, protože mi prý nestačila. Viděla mě pár dnů po sobě honit, protože se mnou nespala a vyložila si to, jako, že mi nikdy nebude stačit a že to musím řešit takhle, ale podle mě je normální, že honím, protože si neumím představit holku, se kterou bysme si to dávali ráno a večer. Sice by to bylo parádní, ale proč se kvůli různému sexuálnímu tempu rozcházet. Právě proto máme masturbaci, ne. Aspoň já hledám u holky spíš spolehlivost a jiné věci, takže nechápu lidi, co proti tomu něco mají, když si občas jeden z partnerů pomůže od sexuální potřeby sám.

ronny (Pá, 24. 6. 2011 - 08:06)

Za to že chces sex porád -...Není nic divnýho, že dvacetipětiletej chce furt sex, co tu řešíte? Má vysokej testosteron z hlediska věku.

carlos (Pá, 24. 6. 2011 - 08:06)

už nemáš chut na každou...Mám, ale ta chuť se docela zmenšuje, pokud dlouhodobě každej den sexuješ...-))

Michaela (Pá, 24. 6. 2011 - 07:06)

Za to že chces sex porád - není nic špatného ...stále lepší že si pri chuti než po chuti ...Já též musím sexovat porád a co ? když chutná proč ne ..

jezuita (Pá, 24. 6. 2011 - 00:06)

Sodoma Gomora, i vy hrisnici padnete na zem do prachu pred Bohem vsemohoucim a proste jej o odpusteni, nebot on vidi vase konani a zna vase hrisne myslenky a prijde den, kdy se budete smazit v ohne pekelnem! Jen vase pokani a kajicnost vas muze zachranit, odejdete do klastera hrisnici a zachovavejte zivot v cistote a motlidbach nebot Bozi kralovstvi vam jinak bude uzavreno|

michal (Čt, 23. 6. 2011 - 22:06)

no je mi 25 a nikdy jsem nemel nouzi o babu,tak si to neumim vysvetlit....huci mi porad,kdyz uvidim krasnou zenu a nejradeji bych si to s ni rozdal.....tak nevim no

petr (Čt, 23. 6. 2011 - 15:06)

myslím v závěru života, u...už nemáš chut na každou babu, kterou uvidíš? já zatím jo - a je mi 40

carlos (Čt, 23. 6. 2011 - 15:06)

proč by mělo být v...myslím v závěru života, u chlapů ovšem daleko dříve..-))))

Petr (Čt, 23. 6. 2011 - 14:06)

Zřejmě to bude věkem.....proč by mělo být v závěru hůř? :-)

carlos (Čt, 23. 6. 2011 - 12:06)

pořad myslím na sex rozdal...Zřejmě to bude věkem.. Časem bude lépe a v závěru hůř..

michal (Čt, 23. 6. 2011 - 12:06)

pořad myslím na sex rozdal bych si to snad s každou,která se mi líbí a vzrušuje mě...a přitom mám skvělý vztah asi dva roky...dá někdo radu proč jsem tak furt nadržený na ty baby?????děkuji

Mezku (Út, 7. 6. 2011 - 20:06)

To pak není nutně, to by...anebo tak: ty jsi ještě nezažil pořádný číslo...

Reklama

Přidat komentář