Reklama

žena - Štír

slušnej (So, 1. 1. 2011 - 03:01)

PF 2011 Štírky.

martina (Ne, 21. 12. 2008 - 12:12)

Včera se mi stala taková příhoda.O štírech je známo, že jsou málo nemocní,proto si dobře všímám,když u nás nějaký leží.Opravdu to je málo kdy,většinou úrazy.Mladý muž přišel včera,asi kolem poledne,velice slušný,za vše poděkoval,nicméně já jsem věděla,že je štír.Dali jsme ho na 3lůžkový pokoj.Asi za dvě hodiny,přišel lékař,že by jsme ho mohli přestěhovat na jednolůžkový pokoj,mě bylo naprosto jasný co se děje.Bez řečí jsem šla/ostatní brblali(/ a na ten štírův magický pohled plný vděku nezapomenu.Ale to ,co pohled vyjadřuje vidí zase jen ti zkušení.

s. (So, 6. 12. 2008 - 21:12)

štíři, pro mnohé vaše vlastnosti jste fakt přímo na zabití. Myslím to samozřejmě nadneseně, ale stačí když taková štírka sekne ostře svým jedovatým ocáskem jen kvůli tomu, že není zrovna v náladě, tak ...

Vašek (Pá, 5. 12. 2008 - 12:12)

Dobře,dostaly jste mě.Už to nevydržím.Jsem štír,aspoň vidíte,jak jsou neodolatelné.Tak co na to jiní muži?

martina (Pá, 5. 12. 2008 - 06:12)

dodatek k předchozímu- mám namysli vaška

martina (Pá, 5. 12. 2008 - 06:12)

Já osobně si myslím,že je štír,toho prozradí jen to co napíše.

martina (Čt, 4. 12. 2008 - 19:12)

Mě by rase zajímalo jestli jsem se trefila u s.

renata (Čt, 4. 12. 2008 - 07:12)

pre vaška.Vašek len tak zo srandy , aké ste vy znamenie? Ako vnímate svoju podriadenú štírku? Ako sa chová? Je pre vás tajomná? Ako často na ňu myslíte? Je vydatá?PS: Možno trochu ve?a otázok, ale moc ste toho tu o sebe a o nej nenapísali.:-)

renata (Čt, 4. 12. 2008 - 07:12)

pre martinu, áno štírka:-)

vašek (St, 3. 12. 2008 - 17:12)

No jestli mám být /nějakým mostem k moci/mám strach už teď,tak ten můj vztah k ní je o tom,že pro ni ,,něco"udělám a ona pro mě? Co potom udělá se mnou až bude mít to co chce?

martina (St, 3. 12. 2008 - 17:12)

No konečně mě někdo začíná chápat.Asi taky štírka.

pre s. (St, 3. 12. 2008 - 13:12)

ešte chcem doplniť, že váš kolega si zatia? buduje pracovné uznanie, dôveru, spolahnutie, flexibilnosť, ve?ké pracovné nasadenie. On moc dobre vie , ako treba hrať. Pracuje pomaly ale isto. A verte aj ked sa to teraz zdá byť nemyslite?né, neuverite?né, tak už teraz vie (v kútiku duše určite túži po vzostupe na lepšie miesto), že vás v budúcnosti prekvapí. On vie komu môže, nemôže dôverovať je o krok pred vami. Stačí vhodná chví?a a prekvapí vás tak intenzívne, že neveriacky budete len gú?ať očkami.:-D.

pre s. (St, 3. 12. 2008 - 13:12)

Citujem z príspevku: "Spíš jsme se na něho všichni zlobili za to, že se neumí prodat a že za ty jeho výsledky a nesmírnou pracovitost vždy slízne smetanu ředitel úseku." Ale , veď to je taktika kedy váš kolega štír čaká len na vhodnú chví?u a situáciu, aby môhol vzlietnuť .... ako sa hovorí " zatia? sa u ostatných javí, že má na lepšie miesto a postavenie. On len vyčkáva kedy príde jeho chví?ka a to je ten prvý krok /pre ostatných nepochopite?né a strategické/ k postupu na lepšie miesto. Ako sa hovorí "nikdy to nie je tak, ako sa situácia naozaj javí"R.

martina (St, 3. 12. 2008 - 13:12)

Pro s.stále mi moc nerozumíte,já vůbec nemám na mysli vztah jako je mezi mužem a ženou.Právě jsme u toho,že všechno může vypadat jinak.Zkuste se zamyslet nad tím,jakým způsobem se na ono místo šéfa dostal on.To,že musí mít ve všem prim a tu vlastnost neustálého soupeření se všemi, v ní možná vyvolává on.A ona zase v něm.Bojují hlavně mezi sebou,ale bohužel okolí je do toho zapletené.Psala jste v nějakém přízp., že váš kolega co neví tak nepoví/schválně to poví na tom správném místě/a vy uděláte tu správnou reakci jakou u vás předpokládá.Už jsem vám psala,že se máte také podívat na to jestli od něho přijme vše se strojeným klidem.Štír podřízený totiž přijme nevyhnutelné důstojně,zvláště je-li hodně v sázce.O co jde ví jen oni,myslí to se svou kariérou vážně.On je pro ni takovým mostem k moci.Z to důvodu je respektován.

Klea (St, 3. 12. 2008 - 12:12)

je to vskutku zajímavé, jak ženy štírky (apoň co já znám) dovedou během chvíle člověka úplně nenávidět. Kolikrát jsem byla svědkem. Např. situace štírky nejlepší kamarádka nabídne nějakou výhodu někomu jinému a v tu ránu je to největší bestie na světě (ta kamarádka štírky). Nechápu, jak může někdo během chvíle přestat mít rád a tak strašně nenávidět. Štírka si to odůvodní tím, že je to prachsprostá zrada. Až se člověk bojí. No a naprostý souhlas se s.- muži štíři jsou dost jiná kategorie,

s. (St, 3. 12. 2008 - 12:12)

Pro martinu - nemohu s Vámi úplně souhlasit. Té zmíněné štírce se nejedná o toho šéfa jako muže, ale o to, že ona musí hrát ve všem prim a o tu její vlastnost neustálého soupeření. Prostě nesnese,aby ji někdo v něčem - třeba i v přízni toho šéfa - předstihnul. Ta štírka mi nelhala, naopak si ze začátku myslela, že to vnímám stejně. Odkryla přede mnou své zlé nitro. A později ve spoustě dalších jejích reakcí jsem si to jen ověřila.Ale ona bude možná dost extrém, i když dost lidí má podobné extrémní zkušenosti pouze se štírkami. Měla jsem kdysi kolegu ve zn. Štíra - vrstevníka, a měli jsem ho všichni rádi. Byl nesmírně pracovitý i chytrý, vždy ochotný pomoct či poradit, galantní k ženám, nikdy si nevyléval zlost před jinými, rozhodně nebyl soupeřivý a neintrikoval a byl příliš skromný. Spíš jsme se na něho všichni zlobili za to, že se neumí prodat a že za ty jeho výsledky a nesmírnou pracovitost vždy slízne smetanu ředitel úseku.

s. (St, 3. 12. 2008 - 11:12)

Pro Kleu - musím s Vámi naprosto souhlasit, byla jsem toho párkrát svědkem. Skutečně stačí - z hlediska jiného člověka - pouze nějaká prkotina, ale ve štírce to vyvolá nevysvětlitelný hněv a vztek a hned zařadí člověka mezi ty nejhorší. Ten nenávistný hnůj, který pouštěla přes pusu -no bylo mi z ní vždy nanic.

vašek (St, 3. 12. 2008 - 11:12)

No, když o tom tak přemýšlím asi máte pravdu.Už teď jsem z ní naprosto na větvi.Je opravdu hodně jiná než ostatní ženy.

martina (Út, 2. 12. 2008 - 07:12)

Pro Vaška .Jestli je vdaná,tak nemáte šanci a můžete se třeba rozkrájet,přitom Vás bude vlastnit psychicky a přistoupíte na vztah,který si určí sama.Protože štír je znamení sexu,ale i obchodu /obchod je náhražka za sexuální aktivitu/Mě osobně baví oboje,ale přece trošku víc to druhé.Vztah s někým druhým je přece o tom,že si něco vyměňujete,něco co ten druhý nemá a vy mu za to dáváte to čeho máte vy dostatek.Jen přijít na to co to je !!!

Klea (Po, 1. 12. 2008 - 11:12)

mé zkušenosti se štírkami...moje matka i babička (jeji matka) stejný den narozené. Obě téměř totožné povahy. Společné rysy: velká sebelítost, sklon k alkoholu, obviňování všech kolem za své neúspěchy, láska pouze k sobě samé, návaly agresivity a zlosti. Zapomněla jsem na chorobnou žárlivost a schopnost ubližovat druhým. No bohužel, pozitiva opravdu nejsem v stavu napsat. Dále kolegyně štírka, docela fajn ženská (aby nevypadalo, že jsem si zasedla :), scházíme se doteď, přestože je stejně stará jak má matka, jisté intriky také, ale nic vážného, jak říkám fajn, dokáže poradit, ale pozor, hlavně neudělat nic, co by ji mohlo sebemíň poškodit, byť by přišla o svou oblíbenou propisku. to hned vystrčí růžky. Jo a společné s těmi ostatními má jednu důležitou věc. Nedá se s ní pít. Začne být útočná a nepříjemná, to z mé zkušenosti mají štírky společné.

Reklama

Přidat komentář