Reklama

žena - Štír

Návštěvník (Ne, 15. 3. 2009 - 13:03)

Chová se takto z toho duvodu, že se nestala orlem... nevim jak přesně to definovat, ale jede jen na sebe, nebo ne?

Scorpio (Ne, 27. 11. 2011 - 22:11)

Díky některým vašim reakcím raději nebudu nikomu sdělovat datum narození.(smích) Toto je velmi obecné, realita může být někdy i jiná...až diametrálně odlišná. Nevyvracím, že tomu tak častokrát je, nicméně ne každá žena je typická Štírka. ;) Není to jen o datu narození a přisouzenému znamení, ale vše je dáno také nějakými(dejme tomu vrozenými a zděděnými)vlastnostmi, výchovou, osobním vývojem člověka a jeho hranicemi a smýšlením. Pokud bych měla mluvit sama za sebe...je to možná lehce subjektivní, ale nikdy jsem se nesetkala s tím, že bych snad byla sobecká, naopak každého zaráží, jak milá a zdravě rozdavačná umím být. Jsem milá a přátelská, pro milované lidi bych udělala cokoli, navazování kontaktů už je horší, ale když si s někým sednu, byť je cizí, dokážu se otevřít alespoň pro obyčejnou přijemnou konverzaci.A ano, stejně tak bývám ironická a sarkastická. Ti, co mě znají, ví, jaký to má účel, projevuje se to s mým smyslem pro humor a odlehčením situace. Ze začátku obhlížím terén, nedovoluji si nic neomaleného, alespoň dokud není potřeba "zasáhnout". Funguje to spíš jako zbraň, často neúmyslná instinktivní reakce. Pak se to jistě jeví jako arogance, obvykle je spouštěcím mechanismem člověk arogantní a hluboce netaktní.Určité zdi vystavěné mám, fungující na stejném principu jako imunita, ovšem vše se dá zbořit, když se chce. Jako dítě a dospívající dívka jsem sem tam mívala problémy s nepochopením své vážnosti a emoční a inteligenční vyspělosti, což mi na sebevědomí také moc nepřidalo, nicméně nenechala jsem se těmito pocity přemoci a postupem času se vždy našli lidé, kterým vyhovoval můj(občas rýpavý) smysl pro humor a obdivují mou empatii, byli zaskočeni mým přirozeným a přátelským vystupováním. Finančně zajištěná jsem, pracovala jsem na sobě také dlouhé roky při studiu vysoké školy...právě proto, abych nebyla závislá na partnerovi.Někdy tak trochu rozdvojená...Sama od sebe bych některé věci nenapsala, vycházím z názorů svých přátel, blízkých, partnerových.

Podzim (Út, 18. 10. 2011 - 15:10)

A co? To,že se pohybujeme po...To máš pravdu. Se mnou už bude brzo ámen.Stejně nechápu.

Štírka (Út, 18. 10. 2011 - 15:10)

A co? To,že se pohybujeme po celé Doktorce?Workoholismus se musí tvrdě léčit,jinak je s člověkem Ámen!

podzim (Út, 18. 10. 2011 - 15:10)

To přece nemůže být pravda. To je snad i statisticky nemožné.........

Štírka (So, 1. 10. 2011 - 12:10)

Žádný další život...Jehováku,bude vskříšení?

slušnej (So, 1. 10. 2011 - 05:10)

ANO SOUHLAS A NEMUSÍM...Žádný další život nebude.Kostky jsou vrženy.

štírka (So, 1. 10. 2011 - 04:10)

SUHLASÍM :-)ANO SOUHLAS A NEMUSÍM PSÁT,JEN,ŽE JE TO NA DRAKA VE SPOJENÍ S VODNÁŘEM,ALE JSEM ŠŤASTNÁ VE SPOLEčNOSTI RYB A RAKA,BOHUŽEL AŽ V PŘÍŠTÍM ŽIVOTĚ,ALE POKUD JE ZDE NĚKDO Z TĚCH DVOU ZNAMENÍ,MOHLI BYCHOM O TOM DISKUTOVAT,POHLED NA ŽIVOT A TAK...DÍKY.

Eva (St, 28. 9. 2011 - 17:09)

skorpionky su moje osudove... SUHLASÍM :-)

ehm (Út, 27. 9. 2011 - 19:09)

skorpionky su moje osudove znamenie, aspon podla toho ako sa im ja pletiem casto do zivota a oni mne.kazda co som poznal bola ina, niecim jedinecnav podtate mali aj nieco spolocne..vsetky boli sexualne zvratene, perverzne a aj ked mali radi nehu a maznanie, prejavy lasky obcas, povacsinu casu v intimnej sefre boli zvrhle perverzne zeny...velmi vasnive...majuce radi hlavne tvrdy sex, experimentovanie a hlavne casto..vela skorpioniek co som poznal malo radi aj sex v dvojke..zena+zena+muz a muz+muz+zena.niektore co som poznal podvadzali partnerov..niektore boli riadne vypocitave a ak mali jasny ciel sli za nim cez mrtvoly..nie vsak vsetky..iste vsak vedeli ist za svojim velmi domyselne a razantne a pritom nenapadne..moc divne ale je to takpoznal som aj mile, hanblive skorpionky..vsetky boli vacsinou mysliace krasne jednoducho, vyjadrovalisa vecne..mali radi realitu a skutky a nie slova...mali vela aktivit a vasen pore mnoho zalub..hlavne latino tance, fotenie...sport...ked sa yvtocili , fuha..no u inych znameni som taky naval emocii nevidel...vedeli sa premenit v riadne peklo a dokazali byt nasilne..na druhej strane dokazali byt aj sladke a priemne, tiche, odvazne a stojace si za svojim...pri nich bolo dolezite aby som bol muz ktoreho si mozu vazit, ma nejake chyby a je silny muz, ako opora a ako clovek co ich neklame..celkovo hodnotim skorpionky ako znamenie s ktorym mi je najlepsie na zivot..to co som prezil s nimi vo mne rezonuje dodnes..silne roky a mesiace stravene s nimi su nezabudnutelne...este jedna malickost..pri nich musi byt clovek sam sebou, nad vecou, vasen ore zivot, velmi spontalny a ochotny obetovat im nieco...na oplatku oni urobia to iste

Štírka (St, 24. 8. 2011 - 19:08)

Blbost,nejlepší je slušnej Štír.

beran (St, 24. 8. 2011 - 19:08)

blbost, nejlepší jsou střelkyně

postřeh (St, 24. 8. 2011 - 17:08)

Štírky jsou nejlepší!!!

slušnej (St, 24. 8. 2011 - 13:08)

My štírky to ale také...To je hloupost Štírko.

Štírka (St, 24. 8. 2011 - 08:08)

Voalá,chlapci,co vy na to...

iveta (St, 24. 8. 2011 - 08:08)

My štírky to ale také nemáme jednoduché.Buď nás obdivuje okolí,nebo nenávidí a to jsou dva extrémy.V mém případě celý život převažuje ten druhý,nejsem vyvolená.Jen se rozhlédnu kolem ,třeba do um.sféry-P.JANŮ,J.Roberts atd.Mám manž.vodnáře a je to hrůza.Cit. se vydíráme,ale pro štírky jsou ryby a raci,tož proč mně to někdo neřekl?!Docela výnosná by byla seznamka podle znamení zvěrokruhu a vůbec ne podle věku.Takže se ozvěte rybáci a raci štírce Ivetě,jen na pokec,zatím....!Díky.

slušnej (Út, 23. 8. 2011 - 20:08)

Dobře,obnovíme i tuto...Někdo mě hledá ?

Štírka (Út, 23. 8. 2011 - 20:08)

Dobře,obnovíme i tuto Diskuzi...

Jako dyby mu pa (Ne, 24. 4. 2011 - 10:04)

Jako ňákej generál dyž prcá bažanty.

slušnej (Ne, 24. 4. 2011 - 10:04)

Na svatého Jiří vylézají Štíři.

Reklama

Přidat komentář