Reklama

žena - Štír

martina (Čt, 6. 11. 2008 - 08:11)

Klidně to tak může být,nebo i jinak.Já Vám napíši něco o mém vztahu s jedním z mích nadřízených/znamení panny/.Je starší,asi rok podruhé ženatý. Jeho žena je určitě o 20 let mladší než on.Je to holkař první třídy,nedá si pokoj ani po svatbě.To jen na okraj.V poslední době má potíže s alkoholem na pracovišti./ta vaše štírka může také vědět něco co druzí přehlíží nebo si toho nevšimnou/.Nedávno se mi stala taková příhoda.Opět řešil své psych. problémi na pracovišti a opět v mé přítomnosti.Co myslíte,že udělal nebezpečný štír?Zvedl telefon a zavolal toho nejvyššího?Nestalo se tak.!Uvařila jsem mu ráno kávu beze slova,ale to nestačilo. /žádná jiná koleg. by to neudělala/.Během celého dopoledne to dál dokrmoval.Věděli to všichni.Šuškali si o tom.Odpoledne si dáváme kávu společně všechny v denní místnosti /bez vedení/.Postupně jsme se sešli.Zahlídla jsem ho jak se potácí po chodbě a tentokrát jsem mu řekla,že se chová nemožně a ať si jde dát silnou kávu.Bez řečí se posadil/na té chodbě u toho nebyl nikdo přítomen/.Všechny jsme ho viděl a poznaly,že je v podnapilém stavu/to už ostatně věděli všichni ráno/.Až se vzpamatoval tak opět beze slova odešel.Byl si toho vědom,že jsme ho všichni viděli.Ten telefon jsem nezvedla proto,že on je ten,kdo řídí,ale mě poslechne, když mu v něčem radím.Důvěra vždy plodí odvahu.Většina nadřízených si štírů váží a obdivuje je.Co na to říkají kolegyně?To je otázka.

s. (St, 5. 11. 2008 - 19:11)

Martino,je to možné, že ona dělá, že nic, a něco tím sleduje. Stane se mi, že z jejího chování někdy hned nepoznám, která bije, anebo to poznám až po delší době. I když si myslím, že ji mám docela dobře zmapovanou.V jejím vztahu k tomu kolegovi může jít o to, aby ho podštítila event. proti mně a ukázala , jak je ona chápající a dobrá. Každý bodík navíc, každé bodnutí je dobré. Je to docela blbý, ale díky této kolegyni a jejím tak typickým negativním štírovským znakům jsem nedůvěřivá ke všem, o kom zjisttím, že je štír. I když si to ten dotyčný štír svým chováním a charakterem třeba vůbec nezaslouží. Už apriori dopředu jsem v pohotovosti a říkám si: co kdyby jenom třeba zaútočil. Ta kolegyně ve mně bohužel vypěstovala jakýsi patologický vztah...

martina (St, 5. 11. 2008 - 08:11)

Já bych jí/štírce/ zas tak nevěřila,že o něho nemá zájem.Vůbec to nemusí mít něco společného s láskou nebo sexem.Ten člověk může mít něco co ta štírka potřebuje.A jestli je on také štír,tak tu hru spolu určitě hrají a Vy o tom nemusíte ani vědět a ani tomu nemusíte rozumět.Má-li opravdu něco co chce,tak od něho přijme skoro všechno se strojeným klidem a bez obranného bodnutí.Štír vždy velmi dobře ví, na které straně je krajíc namazaný.Já osobně se třeba nestydím poslechnou své nadřízené,když je to účelné.Nemáte to opravdu jednoduché!

s. (Út, 4. 11. 2008 - 19:11)

doplnění k předchozímu příspěvku:Ujišťuji Vás, že o toho chlapíka nemá ani jedna z nás sebemenší zájem....

s. (Út, 4. 11. 2008 - 19:11)

Ujišťuji Vás, že o toho chlapíka nemá ani jedna z nás ten nejmenší.Ten chlapík má velmi hysterické a hulvátské chování.Hodnotí ho tak všichni lidé ve firmě. Je narozen v říjnu či v listopadu.Se štírkou nechci hrát žádnou ruletu, ale chci asi nemožné - aby dala pokoj a starala se o sebe a nešťourala se pořád v lidech a neintrikovala.V podstatě dosáhla všeho, po čem kdysi usilovala.

martina (Út, 4. 11. 2008 - 08:11)

V jakém je znamení ten kolega?Štírovi jde hlavně o to vlastnit psychicky,potom teprve tělesně.Uznávám,že málo lidí má na to, hrát se štírem ruskou ruletu.Ale pozor těm chlapům se to většinou líbí.Moc dobře ví,že máte o něho zájem obě,každá tak trochu jinak.

s. (Po, 3. 11. 2008 - 21:11)

zase dneska jsem se přesvědčila o zákeřnosti povahy mé kolegyně - štírky. Jak mistrně a brilantně vYužila situace, kdy kolega byl na mne naštvaný, že mi musí předat podklady, do jejichž vyhledávání se mu už několik týdnů nechce a bránil se tomu zuby nehty, i když je to jeho povinnost. A ta štírka o tom věděla, že se mu nechce a záměrně ho popíchla pro ti mně. Znáte to - takové to rýpnutí ve stylu - "ale zdá se mi, že v poslední době mezi vámi oběma vázne nějak komunikace, ale to je divné, když jste té paní XY vozil ještě domů před rokem něco autem..." - a přitom jsme kolegyně a tykáme si s tou štírkou. A protože ten kolega neřekne pouze to co neví, hned mi to musel zvěstovat a dvakrát zdůrazňoval, že řekla té oaní XY. A dnes vyšlo v příloze ONA dnes CD o kuchyních. Máme to tak rozdělené, že tu přílohu si nechávám já. Když jsem se ptala, zda neviděla to CD,že bych se ráda na to podívala, zalhala mi, že ne. Ještě tam po něm na listě zůstala zůstala stopa lepidla. Přitom ty noviny vidí pouze šéf, ona a já. A já a šéj jsme to neviděla.zZáměrně jsem to tak detailně popisovala, protože jsem chtěla ukázat způsob a taktiku každodenní komunikace typických štírů. Člověk musí být neustále ve střehu, co zase ta všemi mastmi mazaná štírka přichystala anebo co plánuje. A to je v podstatě každou chvíli. U jiných lidí to nepozoruji. Ti jednají většinou přímo a takových zákulisních intrik nejsou schopni a ani o ně nestojí.

Lucie (St, 29. 10. 2008 - 12:10)

Ahoj, jsem taky štírka, velmi mě zajímá nadpřirozeno, duchovno a vše okolo toho. Myslím si že štíři nejsou špatní lidé, stejně tak jako dokáží milovat dokáží i nenávidět. Štíři mají zvláštní schopnost mají jakýsi šestý smysl, kterým dokáži rychle rozpoznat situaci, nebo se vcítí do druhého člověka tak, že to nikdo jiný nedokáže. Ale většina štírů (si myslím) že chtějí být dokonalí a dokonalost hledají, ale ta přeci neexistuje, takže...

Granvin (Po, 27. 10. 2008 - 00:10)

Jj, čte se to pěkně. Ale tak alespoň bude sranda.U štírů je velmi důležité, jaké vlastnosti oni sami nechají převládnout. U sebe vidím, že když potřebuju, tak dovedu využít všech "zákeřných" vlastností štíra, převážně ale se snažím žít spíš pozitivní vlastnosti štíra. A se správným přístupem se toho člověk v podobném vztahu spíš víc naučí než aby narazil. Ale jak jsem říkal, pokud si za 10let vzpomenu, tak poreferuju:D

s. (Ne, 26. 10. 2008 - 23:10)

Krásně se to čte, přála bych Vám, abyste si to myslel i po 10-ti letém vztahu!

Granvin (Ne, 26. 10. 2008 - 23:10)

Pokud se potkají ve vztahu dva Štírci, je to vždy něco osudového. Jsou k sobě přitažena dvě psychicky velmi silná vodní znamení, která nejsou ochotna smlouvat v ničem, a každý chce mít ve vztahu navrch. Štír se zřejmě narcisticky shlídne v zrcadle, má pocit, že potkal vesmírné dvojče, pouze opačného pohlaví. Jakoby se v něm probudily všechny skryté protipóly elementů, které nemohl přirozeně přes sebe rozvinout a potřeboval k tomu zrcadlový efekt. Splynutí Duší je výjimečné, a také sex je skutečným mystickým obřadem. Je s podivem, že vesměs první podnět tady dává Štírka, kterou fascinuje šílený exemplář, který jí nenechá ani na okamžik v klidu. Prozkoumání je důkladné a Štír se nechává prozkoumávat dlouze a rád. Je tady jasné, že si musí ve vztahu okamžitě vymezit svá teritoria, kde nevstoupí noha toho druhého, neb by rychle došlo k uštknutí. Dva Štíři vydrží pohromadě pouze tehdy, jestli se navzájem uznávají, váží si sebe a ctí se. Respekt je pro ně mantinelem, funguje jako tenká pavučinová niť v éteru, který je zastaví, aby nešli dál. Štíři fungují v rozpětí, buď všechno, nebo nic, buď miluji, nebo nenávidím, buď jsem nadšen, nebo jsem zhnusen. Je to vždy zrcadlení. Čili Štír je v přirozené rovnováze tak 2 minuty před smrtí, což je pozdě. Jakmile se tenhle éterický tenoučký mantinel zničí, začíná peklo na zemi a Štírci bojují spolu na život a na smrt. Tady není cesty zpátky. Pokud ovšem budou ve vztahu hrát férově, budou se ctít a milovat, je to jeden z nejúžasnějších a nejpožehnanějších vztahů z Vesmíru.I když vím, že tohle se většinou nedoporučuje, ale mě to nepřijde zas až tak zlé. Já jsem našel přesně, co jsem hledal, ale tohle je velmi důležité "Dva Štíři vydrží pohromadě pouze tehdy, jestli se navzájem uznávají, váží si sebe a ctí se."

Gnavine, (Ne, 26. 10. 2008 - 20:10)

zajímavé, většina astrologů tento svazek obecně vůbec nedoporučuje kvůli silné dominantnosti obou partnerů a neústupnosti.Ale v tomto případě by asi stálo za úvahu posoudit horoskopy obou partnerů vščetně šínskhé horoskopu.

Granvin (Ne, 26. 10. 2008 - 19:10)

AnonymTady vím, že se nemusím bát, protože duchovně vyspělá je dost, pokud to mohu posoudit.Štíry znám také celkem slušně, řekl bych. Sám jsem štír a už 23let znám svou matku, která je taky štír, a řadu typických štířích vlastností jsem u ní viděl dost zřetelně a zbytek vidím u sebe;)Řekl bych, že se známe dost krátce, ale jako pohledový diagnostik si většinu lidí dokážu během pěti minut otipovat celkem obstojně (vždyť to je moje práce). U ní mi to trvalo poněkud déle, ale myslím, že vím dobře na čem jsem.A štírů se nebojím, jsem jedním z nich;)

Jana (Ne, 26. 10. 2008 - 16:10)

ano,mam slidilskou povahu,to asi kazdy stir,jn zalezi ze zalezi jak to rozvine..ja to mam rzvinute zrejme normalne.Ptam se a zajimam,ale nepouzivm proti.Jen si tak nad tim premyslim...samozrejme situace je jiná,kdyz mi nekdo ublizi a ja se chci pomstit..i kdyz musim rict ze ,,pomstu,,jsem planovalal uz tolikrat,ale nikdy nevykonala.Mam totiz v sobe heslo nedelej druhemu to co sam ty nemas rad.

nejen pro Granv (Ne, 26. 10. 2008 - 15:10)

Záleží i na tom, s jak duchovně vyspělým štírem se setkáte.Ale asi těch normálních štírů běhá po světě podstatně více než těch, kteří na sobě zapracovali a překročili vlastní stín, proto ty negativní zkušenosti s nimi.Nevím jak dlouho Granvine chodíte s tou štírkou a jak ji dobře znáte. Víte, já jsem jednu štírku znala asi 13 roků a říkala jsem si , jak je fajn, i když mne vadila dost ta její velká sebekontrola, že nedokázala být nikdy úplně spontánní. Když jí začalo o něco skutečně jít, pak ukázala, co všechno dovede, jakých zákulisních intrik a křiváctví, msty, závisti a žárlivosti je schopná. A spoustu dalších vlastností jako vyšitých z astrologie o štírovi.Granvine, tudíž na základě vlastních zkušeností vám přeji, aby ta vaše štírka patřila k těm duchovně vyspělejším a aby ste jí nezkřižil cestu při jejích zásadních krocích.

Granvin (Ne, 26. 10. 2008 - 10:10)

Jsem rád, že mám štírku. Sice je pravděpodobné, že občas bude doma trochu "rušno", ale štír je krásné a silné znamení, pokud on sám umí usměrnit svou sílu a pracovat na sebezdokonalení. A vím, že krom jedu, má tohle znamení i hodně krásných a pozitivních vlastností. Jde jen o to, jakou cestou se ten který štír rozhodne vydat.Je škoda, že lidé většinou poznávají ty špatné vlastnosti štíra, když by jim mohl nabídnout mnoho jiných krásných vlastností:(

pro Janu (So, 25. 10. 2008 - 21:10)

Není lehký život se štírem. Skoro ve všem - tzn. ve všem podstatném musí mít prim. Z vlastní zkušenosti i ze zkušeností jiných, kteří štíry poznali, vím, že musí mít o jiných přehled, dá se to nazvat až slídilství. V§běc se neostýchají lézt svým kolegům a šéfům do počítačů i osobních věcí.Jen aby o všem věděli a mohli to event. využít. Ta moje kolegyně, když se jí zdálo, že by se mohl na pracovišti začít rozvíjet nnový vztah, tak imrvere lítala do té kanceláře, aby je třeba načapala. Ale to je jen jeden rys štíří povahy...

martina (So, 25. 10. 2008 - 21:10)

Rozhodně asi mrcha v ženských očích jsem,protože všichni chlapi v mém okolí se mi tak nějak chtějí zavděčit,zobou mi z ruky.Ale já přitom sním o tom, že mě bude někdo něžně svádět a troufne si šeptat mi do ouška ty něžné věci,které říkají jiným ženám.Právě tomu vodnáři se to občas daří,i když je o 18 let starší a vdovec.

jana (So, 25. 10. 2008 - 16:10)

Jsem štír a jsem ráda že jsem.Teda přesne řečeno nevadí mi to ani mi to nelichotí:-).Plati na me to co je vsechno v horoskopech,uplne vsechno.jenze nemyslim si ze osobu tvori jen astro-hodnoty:-)ale vice okolnosti.Treba moje mama mi odmala rika ze nejsem po nikom z rodiny,ale ze jsem typicky stir:-)Tak nevim.Ale musim opravdu rict,ze nikomu nic nereknu,mám spoustu tajemstvi,ale nechic aby ostatni proti me nejake tajemstvi meli,musimo druhých vedet vse,ale oni o me ne.pak se citim nejlepe:-)

Pro Janu (Pá, 24. 10. 2008 - 23:10)

Budeš asi pěkná potvůrka, nebo spíše potvora, ale nemyslím to ve zlém. Prostě se s ničím nemaluješ a vyznáš se v tlačenici , dovedeš si poradit.

Reklama

Přidat komentář