Reklama

Antidepresiva v těhotenství

Ivík (Ne, 24. 6. 2007 - 19:06)

Gabčo zkus mi prosím napsat email.

Ivík (Ne, 24. 6. 2007 - 19:06)

Gabčo zkus mi prosím napsat email

Ivík (Ne, 24. 6. 2007 - 19:06)

Gábi zkus mi prosím poslat email.

Gabča (Ne, 24. 6. 2007 - 17:06)

Iviku nic. Nic mi nedorazilo a přitom jiná pošta taky no problem. Tak nevim....Nemáš nějaké icq nebo msn?

Ivík (Ne, 24. 6. 2007 - 15:06)

Gabčo, nevím kde je chyba, ostatní emaily se mi doručují a odesílají. Zkusím dnes napsat jen kratoučký, jestli se to podaří odeslat a ozvi se.

Gabča (So, 23. 6. 2007 - 12:06)

Ivíku, mail od tebe mi žádný nedorazil....G

Ivík (So, 23. 6. 2007 - 10:06)

Gabčo nevím jestli ti email včera dorazil, kde je chyba. Mne od tebe přišel.Ozvi se at vím kde je chyba.

Gabča (Pá, 22. 6. 2007 - 12:06)

Iviku nedorazil. Zkusím písnout

Ivík (Pá, 22. 6. 2007 - 11:06)

Gabčo psala jsem ti email nevím jestli jsi ho četla a jestli se ti vůbec doručil. Moje adresa je ivikala"seznam.cz

Gabča (Čt, 21. 6. 2007 - 13:06)

Iviku držím palečky! Jak jsi dopadla? Kdepak jsi byla na té genetice?Já byla dneska a večer mě čeká gynda. Včera mi z krve potvrdili těhotenství.G

Ivík (Po, 18. 6. 2007 - 19:06)

Gábi moc ti také děkuji za příspěvek a gratuluji ti k miminku.Na gyndu jdu nakonec až zítra ráno protože jsem dnes nemnela hlídání pro malého.Na genetiku jdu ve středu.Drž mi palečky. Mnej se krásně a opatrujte se i s Adélkou.Papa

Gabča (Po, 18. 6. 2007 - 12:06)

Iviku můj mail je pagam"volny.czGábino, díky za tvoují zkušenost! Je to povzbuzující!

Gabriela Staral (Po, 18. 6. 2007 - 09:06)

Chci reagovat na příspěvek týkající se užívání antidepresiv v těhotenství. Já jsem také dloho řešila, zda druhé dítě ano či ne a to právě z důvodu depresí (objevily se po prvním porodu v souvislosti s úmrtím v rodině). Beru seropram a příležitostně rispen. Vše jsem konzultovala na genetice, kde mi bylo řečeno, že riziko poškození plodu je při těchto lécích minimální. Ale červíček pochybností přece jen v člověku hlodá ... A výsledek? 16.4.2007 se mi narodila krásná holčička Adélka, vše v pořádku. Mít druhé dítě bylo to nejlepší rozhodnutí. Chci touto cestou povzbudit všechny, které řeší obdobný problém jako já před otěhotněním. Doporučuji konzultaci na ganetice a dle toho se rozhodnout. Přeji hodně štěstí. Gábina

Ivík (Ne, 17. 6. 2007 - 20:06)

Ahojky Gabčo, tak já jdu na genetiku ve středu, tak mám docela strach co se dozvím.Jinak těhotná jsem na sto procent, dělala jsem si tři testy a všechny krásně vyšli, tak nevím jestli se mám radovat nebo co mne čeká, zítra jdu na gyndu tak to budu vědět tutově.V úterý jdu k psychiatričce tak také nevím co mne poví.Podařilo se mi snížit Serlift na padesát mg., Více to určitě nepůjde není mi zase tak dobře, uvidíme.Napiš mi maila napíšu ti. Mnej se hezky a držím ti palce.papa.

Gabča (So, 16. 6. 2007 - 09:06)

Iviku, na genetiku jdu ve čtvrtek. Určitě dám vědět.Jinak já čekám, jestli jsem nebo ne. Mám zpoždění 2 den, podle testu negativní. Spíš se bojím, že to je po vysazení antikoncepce. To by mi asi moc nepřidalo...Kdybys chtěla víc pokecat, můžem se domluvit a dát si maila...G

Ivík (Po, 4. 6. 2007 - 19:06)

Ahoj Gabčo, jsem ráda že jsi mi napsala.Určitě na tu genetiku také půjdu.Stále čekám jestli už jsem těhotná nebo ne, mám skoro týden zpoždění a zítra si budu dělat test,tak mi drž palce.Bojím se toho co bude,ale musím jít do toho i tak.Až budeš po genetickém vyšetření tak se mi prosím opět ozvi.držím palce. papa

Gabča (Ne, 3. 6. 2007 - 20:06)

Dášo, tohle je třeba probrat jak s ošetřujícím lékařem, tak já pro svůj klid jdu, jak jsem psala výše, na genetiku. Sice doktor řekl OK, ale chci mít jistotu. Akorát to bohužel nefunguje na zavolání, ale musím tam s rodokmenovým dotazníkem:( Nicméně za ten klid na duši mi to stojí. Beru i léky na alergie, tak toho je celkem dost...Vím, že o citalecu se mluví pozitivně o jeho užívání v těhotenství. Zbytek neznám

Dáša (Ne, 3. 6. 2007 - 17:06)

Léčím se nějakou dobu antidepresivi citalec 20, epimil 200mg denně, risperdal 2mg, chtěli bychom mít miminko, nemáte někdo skušenost s těmito léky v těhotenství zda se mohou brát. Děkuji

Gabča (Pá, 1. 6. 2007 - 06:06)

Ivíku, pokud váháš, udělej to jako já. Já teda neváhám, jsem rozhodnutá. Nicméně jsem si požádala doktorku gyn. o číslo na genetiku a včera jsem se tam objednala. Prý mam přijít před otěhotněním, ale když budu těhotná, nic se neděje. Mě čeká těhu s cipralexem a triticem. Na akutní stavy mam lexaurin, zatím jsem po něm od doby, kdy ho mam doma, nesáhla ani jednou.Na tu genetiku jdu 21.6.Pro svůj klid bych to vzala být tebou taky touto cestou. S genetiky jde případně ve spolupráci s psychiatrem případně změnit léky na vhodné, pokud by nebyly. Já takhle budu o moc klidnější.

Ivík (Út, 15. 5. 2007 - 15:05)

Ahoj holky i já plánuji druhé těhotenství ale užívám serlift 100mg denně - antidepresiva.Když jsem čekala první dítě léky jsem ještě nebrala až za poslední rok.Bojím se také že dítě bude nějak postižené,napište ještě někdo váš príběh, prosím.Strašně chci miminko, ale kvůli lékům pořád váhám.První mateřská už mi bude končit a já se musím rozhodnout.Má někdo zkušenost s užíváním serliftu v těhotenství nebo jiného antidepresiva.Klidně bych se ráda sešla s nastávající maminkou která má podobný problém jako já.Jsem z plzenského okresu.Děkuji za odpověd.papa.

Reklama

Přidat komentář