Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Ulambatar (So, 2. 12. 2006 - 07:12)

stejne myslim ze z toho nic nebude...ale je to fakt skoda hrozne sem se na to tesil a uz sem si na tebe brousil nuzky he he. Myslel sem ze chces opravdu ostrihat a ze si nebudes delat jen srandu...no ale asi ne. Esli bys teda mela zajem tak dneska v 5 na Hajich ale jak rikam dej mi prosim CISLO na mobil napis mi ho na mail bude to jistejsi ok? nebo mi posli svoji fotku hmm?tak zatim...

Ulambatar (Pá, 1. 12. 2006 - 21:12)

Hmm diky zes prijela...cekal sem tam 20 a nic. vis me uz to fakt nebavi? dopadne to takhle vzdycky. muzem to zkusit treba zejtra rekneme v 5 zase v metru na Hajich ale tentokrat mi na sebe DEJ CISLO jo? at vim ze to myslis vazne. napis mi ho na adam.kesher"seznam.cz . chces ostrihat nebo ne? rekni ni pravdu. diky

bára (Pá, 1. 12. 2006 - 17:12)

Takže dneska večer pá pá'

Ulambatar (Pá, 1. 12. 2006 - 16:12)

co to ze uz neodepisujes? nu snad tam dneska teda budes...Kazdopadne me zvedavost neda a urco tam budu cekat tak uvidime...

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 19:11)

A este prosimte kdybys byla tak hodna mohla bys vzit kdyztak i tu ziletku? v nejhorsim zase nakou mam ale uz je trochu tupejsi he he. Tak se nezlob ze porad tak otravuju hi hi. Mej se pekne a cauky v patek. nezapomen teda na ten strojek penu ziletku a plast ju? ahooooj

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 18:11)

Dobre tak ja uz ti zacnu verit he he. a co s tou fotkou a vzhledem? povidej. ses hezka holcina? Tak teda v patek. helejd nemas i nakej plast? protoze ty vlasy budou tak trochu...vsude he he. kdyztak ti tam hodim nakej hadr no he he.pa pa

bára (St, 29. 11. 2006 - 18:11)

Opravdu tam budu už teda v19.15 vždyt já se taky těším.Čauky.Když něco slíbím tak to splním!'

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 18:11)

muzu si s nima delat co chci pac nakonec stejne budes dohola vid? hi hi. ty jo na to uz se fakt tesim poradne se na tobe vyradim a uzijem si spoustu legrace ja na tebe neco vymyslim aspon si takhle muzu zkusit spoustu veci ktery bych jindy treba nemoh.helejd nemas nekde fotku? ja jen esli mam ocekavat nakou hezkou holcinu nebo...vis co myslim ne? hi hi. je to samozrejme jedno ale tak bylo by to fajn. coz? Nemohla bys kdyztak uz v 19:15 na tech Hajich? asi to stihnu. tak jo? uz se hrooozne tesim.fakt tam budes? mam takovy nepekny zkusenosti he he.

Bára (St, 29. 11. 2006 - 18:11)

No tak samozřejmě že si to chci vychutnat a můžeš skoušet různé varianty střihů je to plně v tvojí režií můžeš s mýma vlasama dělat co chceš.'

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 18:11)

To je ale dobrej napad! tak te aspon v pohode poznam hi hi. tak jo? A helejd ty se fakt nechas uplne do hladka? to se nebojis? to teda cumim ja strihal holku maximalne na 3 cm ale takhle...no bude to zazitek i pro me! tak ti moc dekuju ze do toho des. myslis ze ti to bude sluset hi hi? aspon mas pokoj s cesanim co? a jak to chces ostrihat? chces si to vychutnat nebo to vzit rovnou strojkem a pak ziletkou hi hi? no to doresime kdyztak na miste bude to fakt vodvaz.

bára (St, 29. 11. 2006 - 17:11)

Udělám si dva copánky a budu vypadat jako pipi punčochatá hi hi...'

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 17:11)

Tak jo to te snad neprehlidnu. ale skoda ze mi nechces dat to cislo bylo by to jistejsi. A nechces vzit prosimte este fotak? bylo by zajimavy si delat fotky ne? sledovat tu promenu a mit naky vzpominky coz? ale at je to digital jo? tak fajn uz se hrozne tesim.Budes mit vlasky rozpusteny? dalsi poznavaci znameni he he. ja budu mit cernou bundu...

bára (St, 29. 11. 2006 - 17:11)

Je mi 23 let všechno vemu i strojek poznáš mě určitě mám sitě červené vlasy jako ohen tak mě nepřehlédneš!Čauky'

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 17:11)

AhojkyDohola? to myslis vazne? no teda panejo! A mas strojek prosimte? Pak ti to vezmu teda ziletkou ale dochazi mi pena na holeni he he. Tak mela bys kdyztak strojek a tu penu? v nejhorsim ji koupim ale strojek bude asi treba. A jak se pozname na tech Hajich? hele fakt mi napis na mail jo? Ja ani nevim jak vypadas. este jednou mail je adam.kesher"seznam.cz urco mi napis a dej mi na sebe cislo na mobil ju? prosiiim. a kolik ti vlastne je?Tak zatim pa pa taky se na to moc tesim ale neuverim dokad nebudes sedet u me doma na zidli he he

bára (St, 29. 11. 2006 - 17:11)

Tak jo jdu do toho v pátek v 8 večer na hájích.Mám vlasy do půl zad a chci to od tebe do hola i s holením už se moc těším ukecal jsi mě tak v pátek čau.Hmmm to bude vzrušující!Tak v pátek!'

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 16:11)

napis mi na mail a dej mi na sebe cislo at se v patek pozname

Ulambatar (St, 29. 11. 2006 - 16:11)

Vis ja i kdybych chtel tak beztak nemuzu. ja mam ve smlouve na Barrandove ze nemuzu nijak radikalne menit svuj uces z toho by byl problem a musel bych jim platit prachy. Jinak uplne dohola sem nebyl kdysi jako mladej to sem to mel na 3 mm ale dohola ne. ale ja fakt beztak nemuzu. Ty by ses snad nechala dohola? Ja myslel ze budu strihat jen ja tebe. Co bys rekla na to ze te ostriham a dam ti za to treba este dve kila hmm? a ostriham jenom ja tebe ok? na jezka jo? brala bys to? A nemuzes v patek treba az tak v 8 vecer? ja to asi driv nestihnu. V osum v metru na Hajich co ty na to? a co rikas na tu nabidku s tema dvouma stovkama? prosim prosim. ja se fakt ostrihat nemuzu a chci te ostrihat. Tak udelas to?napis radsi na adam.kesher"seznam.cz jo? tam to vsecko poresime hmm? Tak snad to prijmes....zatim cus

bára (St, 29. 11. 2006 - 09:11)

Když něco chceš tak musíš taky něco dát já taky ráda střihám tak jdeme do toho nebo co?V pátek odpoledne kolem 17 hodiny řekni kde a budu tam!Nebo se chlapeček bojí?Tys ještě nebyl dohola že?Ale ted budeš mít na hlavě pěknou bleskovku,tak se ozvi abych věděla kam mám dojít.'

Ulambatar (Út, 28. 11. 2006 - 21:11)

Skoda ze to asi nevyjde tak sem se tesil ze te osmikam...myslel sem ze to chces a ze nebude zadna zpetna vazba he he.Tak to promysli...

Ulambatar (Út, 28. 11. 2006 - 21:11)

No to je ale trochu nefer ne? To bych ti ji musel oholit do hladka taky hi hi! Nu ja myslel ze budu strihat jen ja tebe...to je teda skoda no.Takze to nevyjde? chtel bych ostrihat jen ja tebe vis? neboj taky si to uzijes slibuju budu te strihat pomalu a hodne nakratko co ty na to? prosiiim.Tak co? prosiiim.

Reklama

Přidat komentář