Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Luky (Út, 9. 6. 2020 - 01:06)

Oholím tě zavolej731945252

Honza (Po, 5. 3. 2007 - 14:03)

Zlatovlásko podívej se na http://kluby.quick.cz potom třeba Hairfetish club no.1 třeba tam najdeš co hledáš.'

Zlatovláska (Ne, 4. 3. 2007 - 13:03)

Tady jsem našla taky zaměřené stránky na toto téma.http://pribehy.tripod.com/index.html'

Zlatovláska (Ne, 4. 3. 2007 - 13:03)

Ty stránky jsou dost dobre. Já si nikdy nemyslela, že je víc lidi s takovými pocity. Máte někdo odkaz na ten Quick klub? Já to nějak nenašla.'

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2007 - 13:03)

www.cortesdepelo.blogspot.com nejde najít!'

Návštěvník (Út, 27. 2. 2007 - 18:02)

Ahoj,tez me vzrusuje strihani vlasku,to simrani v podbrisku a vubec ten pocit... nadhera :-) Pro stejne fajnšmekry doporučuju www.cortesdepelo.blogspot.com'

Ulambatar (Čt, 8. 2. 2007 - 17:02)

Copataleni: Cauky co je s tebou napsal sem ti mail a este si neodpovedela he he. nenechavej me cekat tohle tema me bavi hi hi.

copataleni (St, 7. 2. 2007 - 11:02)

Ahoj, mám mail copataleni"seznam.cz no víš, já je mám trochu delší - pod zadek, tak nevím.. :-) kdyžtak napiš a popovídáme si o tom .. :-) Napiš třeba dnes. :-)'

Ulambatar (Út, 6. 2. 2007 - 17:02)

Copataleni: Nu nejdelsi vlasy co sem strihal to byly nekam pod ramena a pak to bylo nakratko. ale striham hlavne kratkovlasky ty dlouhovlasy se vic zdrahaj to vis ne kazda to bere fakt jen jako vlasy ktery pak zase dorostou he he.jasne chodim muzem klidne nekde pokecat. dej mi nick a pokecame. nebo mas icq? bude lepsi kdyz si budem psat nekde jinde...

Ulambatar (Út, 6. 2. 2007 - 16:02)

No mila Martino muzu te ujistit ze teplous nejsem. k tem mam fakt hodne daleko. ty toho nechapes koukam vic hlavne to ze kadernik muze bejt i chlap aniz by byl teplej. proste mam takovou zalibu jako treba ty chodis rada nakupovat nebo tak podobne.snad sem ti to uz nejak vysvetlil.

copataleni (Út, 6. 2. 2007 - 12:02)

Ulanbatar: Možná ano.. jak dlouhé vlasy jsi už stříhal? Chodíš někdy na chat?'

Martina (Út, 6. 2. 2007 - 07:02)

To teda koukam, coje to tady za EXOTA?! To jsem jeste neslysela, ze by byl nekdo posedlej strihanim vlasu. Mne nanejvys otravuje jit k holicce a tady nekomu to dela blaho. Fakt nechapu. Muzete mi tu uchylku vysvetlit? Podle mne budes asi teplous. Teplousi radi strihaj vlasy, ale i tak myslim, ze ne tak posedle. Ale podle toho, co popisujes, si vsadim teplous nebo trans...

Ulambatar (Út, 6. 2. 2007 - 06:02)

AhojkyNo me se hrozne libej kratkovlasky a vzdycky sem si chtel zkusit si nakou takovou peknou kratkovlasku ,,vytvorit" he he. Strihani me hrozne bavi a fascinuje me ta promena jak se ta holcina zmeni dost k lepsimu a je pak moc hezka a vyrazna. A co se na tom libi tobe? Ty by ses teda nechala ostrihat?Pro: COPATALENI

copataleni (Po, 5. 2. 2007 - 23:02)

jsem z Prahy, ahoj :-) Jen mi nejdřív vysvětli, co se ti na stříhání vlasů líbí? :-)'

Ulambatar (Ne, 4. 2. 2007 - 23:02)

cauky Copatalemi he hetady je to desny nejde to napsat tak aby bylo jasne vedet pro koho to je.nu tak esli ses z Prahy a chces ostrihat tak by to klidne slo no ne? he he

copataleni (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

Ahoj, mě asi nemyslíš, i když jsem taky Lucka.. :-)'

Ulambatar (So, 27. 1. 2007 - 09:01)

Tak Lucko co je s tebou? uz te to asi tak moc nevzrusuje kdyz neodepisujes he he

Ulambatar (Po, 22. 1. 2007 - 06:01)

Ahojky LuckoTak to mam radost ze v tom nejsem sam urcite nejsi divna jen zvlastni a vyjimecna proste jina nez ostatni je to moc pekny. A nechtela bys ostrihat? esli ses z Prahy tak by to klidne slo kdyz se ti to tak libi...A cim to muze bejt to je preci jasny kratky vlasky sou moc pekny a i to strihani je hrozne hezky vzdyt je to tak uklidnujici a svym zpusobem vzrusujici a fakt se divim ze vic holek nepocituje to samy co ty.

lucka (Ne, 21. 1. 2007 - 21:01)

Ahoj,tak ja mam podobny "problem",uplne totalne me vzrusuje predstava,ze mi nekdo striha vlasy na kratko /jsem dlouhovlaska/ a myslela jsem si,ze jsem divna..jsem rada,ze je nas vic..netusite,cim to muze byt,ze to cloveka takhle bere??

Návštěvník (Ne, 21. 1. 2007 - 21:01)

Ahoj,tak ja mam podobny "problem",uplne totalne me vzrusuje predstava,ze mi nekdo striha vlasy na kratko /jsem dlouhovlaska/ a myslela jsem si,ze jsem divna..jsem rada,ze je nas vic..netusite,cim to muze byt,ze to cloveka takhle bere??

Reklama

Přidat komentář