Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Petr (Út, 30. 5. 2006 - 14:05)

Stříhání vlasů je vlastně už vrchol.Vzrušující je dívat se na dlouhé vlasy,držet je v rukou,česat,barvit,mýt je a sušit.Stříhám pravidelně kamarádky a několik žen s dlouhými vlasy jsem ostříhal.Nejdelší ustřižené vlasy byly 135 cm.Jednu která měla vlasy asi 55 cm jsem stříhal na její přání do hola ale to se mě moc nelíbilo.Ostříhal jsem jí pěkné mikádo ale ona pak vzala nůžky a ustřihla si na temeni tlustý pramen,tak se nedalo nic dělat.Škoda že ženy s dlouhými vlasy chtějí vždy radikální změnu.Chtěl bych zažít postupné,pomalé sříhání s ženou kterou by to vzrušovalo a oba jsme si několikrát užívali.I malý kus ustřižených vlasů ženu změní a to je velmi vzrušující.S vlasy pod kolena musíš být nádherná-byl bych rád ten kdo ti konečky vlasů zastříhává.'

Ulambatar (Pá, 28. 4. 2006 - 16:04)

Hleda se nejaka hodna ujeta holka z PRAHY kterou vzrusuje strihani vlasu stejne tak jako me a hlavne kterou by se nechala i ostrihat! Existuje vubec naka takova spravne prastena holcina? z PRAHY!diky moc a budu doufat ze zazraky se dejou...

Ulambatar (Pá, 28. 4. 2006 - 16:04)

Ahojky!Nezlob se ze obtezuju ale tak nak sem tu postrehnul ze mas podobnej zajem jako ja a to zalibu ve strihani vlasu! Teda myslel sem ze to ja sem tu ten nejvetsi cvok he he! A ty rada strihas nekoho jinyho a nebo se nechavas rada strihat ty sama? Jaky mas tedka ostrihany vlasky? Ja sem bohuzel z Prahy takze te asi neostriham ale hrozne me to bavi a vzrusuje. Co na tom tak laka tebe? diky za odpoved.

dlouhovlasá (Ne, 26. 3. 2006 - 00:03)

ale pro jistotu se jeste poradne podivam.. :-)

dlouhovlasá (Ne, 26. 3. 2006 - 00:03)

zatim mi nic nepřišlo, asi budeš muset ještě jednou... :-)'

Kubik (So, 25. 3. 2006 - 23:03)

ahoj Zuzko, posílal jsem Ti mailem odpovědi na tvé dotazy, přišlo to?'

dlouhovlasá (Pá, 24. 3. 2006 - 20:03)

A jak dlouhý vlasy už jsi stříhal? Můžeš mi popsat jak to děláš, a jaký u toho máš pocity? Pro mě je to zajímavý, protože sama mám hodně dlouhý vlasy, kousek pod kolena. Nechávám si jen zastříhávat konečky.'

dlouhovlasá (Pá, 24. 3. 2006 - 20:03)

A jak dlouhý vlasy už jsi stříhal? Můžeš mi popsat jak to děláš, a jaký u toho máš pocity? Pro mě je to zajímavý, protože sama mám hodně dlouhý vlasy, kousek pod kolena. Nechávám si jen zastříhávat konečky.'

jarkous (Pá, 24. 3. 2006 - 16:03)

je to nádherný - už jsem stříhal ženy víckrát a je to neskutečný zážitek...nejdřív hraní a česání a pak stříhání - snad ta zmněna, kdo ví. V každém případě jsem ochotný za tu krásu platit :o).'

dlouhovlasá (St, 22. 3. 2006 - 21:03)

Ahoj, mám hodně dlouhé vlasy, ráda bych věděla, co se vám na stříhání (dlouhých) vlasů líbí? -)'

sharpscissors (St, 22. 3. 2006 - 21:03)

Ahoj,hledám holku která ráda stříhá vlasy a chtěla by se na mě vyřádit s nůžkama jak by se ti chtělo, moc se mi to líbí když mi holka stříhá vlasy.'

Verča (Čt, 9. 3. 2006 - 07:03)

ja miluju strihani chci aby se mi splnil sen bit kadernici !!treba filmovych hvězd!me to uplne bavi i od mala jsem strihala co sem mela po ruce'

Leny (Ne, 6. 11. 2005 - 16:11)

Jednou jsem strihala muze s dlouhymi vlasy a to byl zazitek.Nadhera.Myslela jsem,ze jsem sama,ale asi ne:-)))

Karel (Út, 16. 7. 2019 - 21:07)

Ostříhala bys mě mašinkou úplně dohola a oholila pěnou a strojkem Karel

Kare (Út, 16. 7. 2019 - 21:07)

Ostříhala bys mně mašinku úplně dohola?

Radek (Út, 22. 10. 2019 - 02:10)

Rád bych tě ostříhal. Jestli to ještě platí.

A. (St, 7. 7. 2004 - 12:07)

Hmmm, tak mě to teda vzrušuje pořádně!!! Samotný stříhání, ale i představa, že mě někdo stříhá vlasy, nebo já jemu ... . Myslela jsem, že jsem divná, ale jak vidím, nejsem sama :-))). Odkud jsi Honzo? Já z Brna.'

Anna (Út, 6. 7. 2004 - 01:07)

ahoj Honzotak to mame podobnou vášeň , jenže já si to jenom představuju :-) a co ty ? jinak celkem solidní je klubík na strankach Quick - klubů , tam se semtam kouknu :-) a co Te vzrusuje víc , stříhat vlásky sobě , nebo někomu jinýmu ?'

honza (Út, 6. 7. 2004 - 00:07)

Ahojky,hledám touto cestou dívku či ženu, která má stejně jaká já vášeň ve stříhání vlasů. Snad se mi konečně splní sen a někoho takového potkám.Honza'

Monika (Út, 27. 6. 2023 - 17:06)

Vzrušuje mě to.

Reklama

Přidat komentář