Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Ulambatar (Pá, 28. 4. 2006 - 16:04)

Hleda se nejaka hodna ujeta holka z PRAHY kterou vzrusuje strihani vlasu stejne tak jako me a hlavne kterou by se nechala i ostrihat! Existuje vubec naka takova spravne prastena holcina? z PRAHY!diky moc a budu doufat ze zazraky se dejou...

Ulambatar (Pá, 28. 4. 2006 - 16:04)

Ahojky!Nezlob se ze obtezuju ale tak nak sem tu postrehnul ze mas podobnej zajem jako ja a to zalibu ve strihani vlasu! Teda myslel sem ze to ja sem tu ten nejvetsi cvok he he! A ty rada strihas nekoho jinyho a nebo se nechavas rada strihat ty sama? Jaky mas tedka ostrihany vlasky? Ja sem bohuzel z Prahy takze te asi neostriham ale hrozne me to bavi a vzrusuje. Co na tom tak laka tebe? diky za odpoved.

dlouhovlasá (Ne, 26. 3. 2006 - 00:03)

ale pro jistotu se jeste poradne podivam.. :-)

dlouhovlasá (Ne, 26. 3. 2006 - 00:03)

zatim mi nic nepřišlo, asi budeš muset ještě jednou... :-)'

Kubik (So, 25. 3. 2006 - 23:03)

ahoj Zuzko, posílal jsem Ti mailem odpovědi na tvé dotazy, přišlo to?'

dlouhovlasá (Pá, 24. 3. 2006 - 20:03)

A jak dlouhý vlasy už jsi stříhal? Můžeš mi popsat jak to děláš, a jaký u toho máš pocity? Pro mě je to zajímavý, protože sama mám hodně dlouhý vlasy, kousek pod kolena. Nechávám si jen zastříhávat konečky.'

dlouhovlasá (Pá, 24. 3. 2006 - 20:03)

A jak dlouhý vlasy už jsi stříhal? Můžeš mi popsat jak to děláš, a jaký u toho máš pocity? Pro mě je to zajímavý, protože sama mám hodně dlouhý vlasy, kousek pod kolena. Nechávám si jen zastříhávat konečky.'

jarkous (Pá, 24. 3. 2006 - 16:03)

je to nádherný - už jsem stříhal ženy víckrát a je to neskutečný zážitek...nejdřív hraní a česání a pak stříhání - snad ta zmněna, kdo ví. V každém případě jsem ochotný za tu krásu platit :o).'

dlouhovlasá (St, 22. 3. 2006 - 21:03)

Ahoj, mám hodně dlouhé vlasy, ráda bych věděla, co se vám na stříhání (dlouhých) vlasů líbí? -)'

sharpscissors (St, 22. 3. 2006 - 21:03)

Ahoj,hledám holku která ráda stříhá vlasy a chtěla by se na mě vyřádit s nůžkama jak by se ti chtělo, moc se mi to líbí když mi holka stříhá vlasy.'

Verča (Čt, 9. 3. 2006 - 07:03)

ja miluju strihani chci aby se mi splnil sen bit kadernici !!treba filmovych hvězd!me to uplne bavi i od mala jsem strihala co sem mela po ruce'

Leny (Ne, 6. 11. 2005 - 16:11)

Jednou jsem strihala muze s dlouhymi vlasy a to byl zazitek.Nadhera.Myslela jsem,ze jsem sama,ale asi ne:-)))

Karel (Út, 16. 7. 2019 - 21:07)

Ostříhala bys mě mašinkou úplně dohola a oholila pěnou a strojkem Karel

Kare (Út, 16. 7. 2019 - 21:07)

Ostříhala bys mně mašinku úplně dohola?

Radek (Út, 22. 10. 2019 - 02:10)

Rád bych tě ostříhal. Jestli to ještě platí.

A. (St, 7. 7. 2004 - 12:07)

Hmmm, tak mě to teda vzrušuje pořádně!!! Samotný stříhání, ale i představa, že mě někdo stříhá vlasy, nebo já jemu ... . Myslela jsem, že jsem divná, ale jak vidím, nejsem sama :-))). Odkud jsi Honzo? Já z Brna.'

Anna (Út, 6. 7. 2004 - 01:07)

ahoj Honzotak to mame podobnou vášeň , jenže já si to jenom představuju :-) a co ty ? jinak celkem solidní je klubík na strankach Quick - klubů , tam se semtam kouknu :-) a co Te vzrusuje víc , stříhat vlásky sobě , nebo někomu jinýmu ?'

honza (Út, 6. 7. 2004 - 00:07)

Ahojky,hledám touto cestou dívku či ženu, která má stejně jaká já vášeň ve stříhání vlasů. Snad se mi konečně splní sen a někoho takového potkám.Honza'

Monika (Út, 27. 6. 2023 - 17:06)

Vzrušuje mě to.

Reklama

Přidat komentář