Reklama

jak se odmilovat ?

Saba (Út, 6. 3. 2007 - 13:03)

No vidis, jsem rada, ze jsi prisla na to, ze jako jeho partnerka bys byla peknej chudak. I kdyz.....kdo vi.:-) Ne, to si delam legraci. No, tak treba kdyz pritel navrhne tu hospodu, rekni, ze mas neco jinyho v planu, zkus zmenit plan, nebo zustan doma, nebo jdi nekam s nejakou kamoskou...ono se toho da hodne vymyslet. Jenze pokud se ti po nem i styska, kdyz myslis na tu dovolenou...ajajaj....tam to uz asi hodne skripe. Asi se te hospode nevyhnes.:-) Zkus byt vic silna, vis, ze ti za to nestoji, i kdyz zakazane ovoce nejvic chutna, mysli na sebe a na svuj zivot. Psala jsi, ze je ti 30, vim, ze casu mas jeste dost, ale co takhle manzelstvi, deti ap.? To s pritelem neplanujes? Nebo to pokazil ten kamarad? Nevim jak ti poradit, opravdu, zkousim se do toho nejak vzit, asi bych byla hodne v prdeli, jsem vdana. Nehaz flintu do zita, zalezi jenom na tobe. Urcite to casem vyprcha, tim jsem si jista, jen se mu musis nejak vyhybat jak jsem psala pred tim. Musis to zkusit, pokud ti za to jeste pritel stoji. Pokud ne, mozna bude lepsi se netrapit a vztah zabalit. Takova je realita. Nebude to lehke, ale bude to mnohem lehci, nez myslet treba pri sexu na nej, nebo na nekoho jineho, necitit to co uz driv, nevim nevim Kajo, ale na to jsi jeste dost mlada, aby jsi "prezivala" a trapila se pro jineho ve vztahu s nekym jinym. Zalezi jenom a jenom na tobe. Preju ti odvahu a silu a hlavne....mozek na spravnem miste. Podle toho co pises, tak to mas v hlave srovnany, ale co s tema citama??? co takhle jet nekam s pritelem, jen vy dva, nebo si sama najit nejaky zajem, zalibu, myslet na to, jake to bylo driv, snazit se to nejak vratit....a nebo si dat pauzu od pritele...nevim, jak to by jsi vysvetlila, ale variant je dost. Mozna, ze nejake odlouceni by ti pomohlo najit zase ty spravne hodnoty vaseho vztahu a ziskat zpet to, co jsi citila pred tim.

Kája (Út, 6. 3. 2007 - 13:03)

To je právě ono, myslela jsem, že to mám srovnané, ale vyhnat z hlavy prostě nejde. Má neuvěřitelné charisma a pokaždé, když si vzpomenu na tu dovolenou, první myšlenka je na něj a je mi smutno. Jezdí s námi prostě jako kámoš, jelo nás celkem 10 lidí, my vždycky jezdíme takhle. Ale jeho jsem několik let neviděla a najednou se kluci zas "dali dohromady". Do té práce už jezdit nebudu, ale když by přítel řekl, že společně všichni zajdem do hospůdky nebo tak, tak mi "srdce poskočí" :-) Prostě si nemůžu pomoct a chci ho vidět, když už nic jinýho. A nebo můžu dělat, že neexistuje, vyhýbat se mu, ale co udělám se svýma myšlenkama? Když si miluju s přítelem a představuju si někoho jinýho a když něco vypráví, už mi to nepřijde tak vtipné, jako dřív. Zato s tím druhým jsem se nasmála jak nikdy v životě. Ale to je tak všechno, jinak není zodpovědnej, zajištěnej, je to až moc velkej blázen, nemá moc smysl pro rodinu a je na ženský, takže jako jeho partnerka bych byla pěknej chudák...Já vim, zním jak blázen, a to jsem byla přesvědčená, že mně se nikdy nic takového nestane. Nikdy neříkej nikdy!!!! Díky Sabo za porozumění;-) Potřebovala jsem se vykecat.

Saba (Út, 6. 3. 2007 - 12:03)

Ahojky, to ti nezavidim, musis byt v docela neprijemne situaci. Myslim si, ze jsi tomu i tak dala trochu podnet se zamilovat do jeho kamose, i kdyz oni se ty city kolikrat uhlidat nedaji. Zkus si predstavit, ze vubec neexistuje, navrhni priteli, ze s nim chces byt sama a ze nechces, aby s vami nekam jezdil..., ze ti to pripada treba divny...ja fakt nevim. Zkus myslet vice na sveho pritele nez na jeho kamarada, nejezdi za nim do prace, kdyz vis, ze tam bude i on, snaz se tomu proste vyhnout, jinak jsi ztracena....je mi to lito, protoze jak pises, ve vztahu jsi moc spokojena. Jinak, tomu tvemu priteli nevadi, ze ten vas kamos s vami travi vikendy a jezdi na dovolene? Nepripada ti to divne? Nechces si o tom s nim promluvit? Udelej neco nez bude pozde a cely vztah tim znehodnotis. Myslis, ze pritel nema vubec tuseni?? Byla by to rana, kdyby se to dozvedel. Psala jsi, ze pro zivot by to nemelo smysl.Vis, ze by to nemelo cenu. Zkus na to myslet pokazde, kdyz ti vstoupi do hlavy a neda ti klid. Nejak ho proste z tvych myslenek vyzen...

Kája (Út, 6. 3. 2007 - 12:03)

Ahoj.Mám trochu jiný problém.Mám dlouholetý vztah, ve kterém jsem moc spokojená.Myslela jsem si, že z mé strany nikdy k rozchodu nedojde, protože to mám "spočítané" a vím dobře, proč chci zůstat se svým současným přítelem.Jasně, že se občas někdo naskytl, ale prostě jsem neměla zájem a s tím člověkem jsem se dále nescházela. Jsem schopná se zamilovat až když toho člověka poznám víc, takže jsem tomu nikdy nedala příležitost. A teď ten můj problém: Přítel má kamaráda, kterému se dost dobře vyhýbat nejde, protože s ním občas trávíme víkendy, nedavno dokonce dovolenou. A já jsem v tom až po uši, ale platonicky! Není to vůbec člověk pro život, takže i kdyby náhodou měl zájem (ale asi by do partnerky svého kámoše nešel), tak by to nemělo žádnou cenu. Najednou mám pocit, že jsem se skoro ve 30 zbláznila, o všem, o čem jsem byla přesvědčená, že mám pod kontrolou, je pryč. Rozum mluví jasně, ale proč na něj myslím, kudy chodím, chudák můj přítel pro mě přestává být zajímavý, i když je přitažlivý a chytrý a všechno. S tím jeho kamarádem jsem se neviděla několik let - už tenkrát to z mé strany trochu jiskřilo, ale teď jsme se viděli celkem 3x od nového roku a dokonce jsme byli společně na dovolené. Moje otázka zní - jak se odmilovat? A pokračovat v normálním vztahu se svým přítelem? Čas to částečně asi spraví, ale zatím jsem ve stavu, kdy vyhledávám jeho přítomnost jak můžu, chovám se jak blázen, jezdím za přítelem do práce když vím, že tam bude...Sory za tak vyčerpávající text, musela jsem se vypovídat a doufám, že má někdo třeba podobnou zkušenost. Díky K.

Radek, zamilova (Út, 6. 3. 2007 - 09:03)

Až na tohle jednou někdo přijde, skákne si rovnou pro Nobelovku!

jana (Po, 5. 3. 2007 - 22:03)

Nejhorší je, když se snažím odmilovat se v té nej nej fázi. Tohle pak přechází fakt docela dlouho. Je asi lepší ten vztah nějakou dobu ještě udržovat a až ten druhý přestane být už tak úžasný atd(čili opadnou růžové brýle), pak odejít a to se pak zapomíná líp

Asmothea (Po, 5. 3. 2007 - 20:03)

Mě přesně tohle "odmilování" trvalo dva roky anejsem si úplně jistá, že je to pryč

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 19:03)

to je zajimavá situace, žárlil?

Janjulka (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

dobrý den,jsem na tom prakticky stejně jako vy,jenže já už to skončila, vím hodně to bolí ještě teď,ale pokud se nechcete cely život jen trápit tak to udelejte co nejrychleji!!

Romana (St, 24. 1. 2007 - 19:01)

..je to dva měsíce a žádná změna:(...viz 25.11.06

Sue (Ne, 21. 1. 2007 - 22:01)

Tak ses nemela dopisovat.

Angel (Ne, 21. 1. 2007 - 20:01)

Ahojky...Chodila jsem s mym pritelem 2 roky a ted nedavno jsme se rozesli.Meli jsme uzasny vztach a kazdy nam ho zavidel!Milovali jsme se strasne moc!Prvni chybu jsem udelala ja,protoze jsem si dopisovala s jednim klukem a on mi to nedokazal odpustit,takze jsme se rozesli a on zacal chodit s jinou.Pak najednou prisel na to,ze beze me nemuze byt,tak jsme se k sobe vratili.A ted po mesici jsme se rozesli a ani nevim proc a on zase chodi s tamtou.Problem je v tom,ze ja ho strasne moc miluju a nedokazu si porad predstavit zivot bez nej,byl pro me uplne vse!I kdyz ted chodim s nekym jinym,miluju jeho!Vim,ze za cas mu dojde,ze udelal chybu,ale to uz ho chit nebudu!Prosim pomozte...dekuji

dio (Ne, 21. 1. 2007 - 17:01)

pre fiši, ak tu niekde je.TAk som sa v tom našla, ale sakra prečo až po dvoch rokoch? kde som čumela? bože, keby som to čítala vtedy, bola by som natom približne rovnako. Nuž čo, život beží, nič nie je tak ako pred tými dvoma rokmi ... bola by som ve?mi zvedavá ako sa to u teba vyvrbilo, či sa v tom nájdem zase. Bolo by zaujímavé to porovnať.

Markéta (Ne, 21. 1. 2007 - 17:01)

Ano...s tou slecou je to přesně tak!!!!!!! člověk si musí vážit sám sebe a mít se obrovsky rád!!!! Pokud toho dosáhne, nedovolí ostatním, aby mu ublížili..

Markéta (Ne, 21. 1. 2007 - 17:01)

Ahojky...prožívám to samé.Není lék... jedině čas pomůže.Alespon chod trochu za zábavou, i když se bavit nebudeš, přijdeš alespon na jiné myšlenky..aspon na tu chvíli malou.Snaž se mu neozývat.A já když to nemohu vydržet, tak aspon odešlu smsku prázdnou, beze slov.To mi trochu pomůže... Jinak rada žádná není, myslím.Bohužel.

Janka (St, 13. 12. 2006 - 02:12)

Ahojky Slavko, moc rada bych ti poradila,ale bohuzel jsem na tom stejne jako ty a mozna jeste o trosku hur...takze ti uplne rozumim. Jeden den se citim byt silna, ze to opravdu bez nej zvladnu a zacnu si zit vlastni zivot,ale po par hodinach to vzdavam,mam nevyhodu v tom,ze spolu bydlime a jeste chodime i do stejne prace, takze 24hodin spolu.Momentalne nezijeme v CR, ale v zahranici a tak jedina moje zachrana asi bude to,ze on mam v palnu se za par mesicu vratit zpet a ja tu jeste nejaky cas pobudu,sama,bez nej,to jedine me vysvobodi z toho trapeni se.Stvu sama sebe,ze nedokazi byt tak silna....kazdopadne drzim ti palecky at to vse zvladnes v pohode.:)

Návštěvník (Út, 12. 12. 2006 - 02:12)

mne asi nej pomohlo, kdyz mi byvaly pritel oznamil, ze se nechal vykourit od kamaradky a ze ma zcela jinou techniku nez ja:-) enjoy your life, brouku..without me:-D

Dana (Ne, 10. 12. 2006 - 18:12)

Pravda je,že můj současný přítel přišel v období mého "odmilovávacího se žalu",a tím pádem mi pomohl se odmilovat,ale už to,že mne v té době dokázal natolik zaujmout někdo jiný,v době ,kdy jsem si myslela ,že to je nemožné-už to něco znamená.

Dana (Ne, 10. 12. 2006 - 18:12)

Jak se vyrovnat s rozchodem? Rada jediná=ČAS. Před rokem a půl jsem tady skuhrala,jak se nemohu odmilovat,před nedávnem jsem asi po roce byla s bývalým přítelem na večeři a najednou jsem vůbec nechápala,co jsem na něm kdy viděla.Jsem vyléčená. Sice lítám v dalším problémovém vztahu,ale po této zkušenosti,kdy jsem si myslela,že už nemůže přijít někdo,kdo by " na mého bývalého měl",a on se vyskytl někdo,komu můj bývalý nesahá ani po kotníky,vím,jak je vše relativní.

Dana (Ne, 10. 12. 2006 - 18:12)

ke Křížková: Pokud by jste to i dali spolu znovu dohromady,on Ti ten Tvůj úlet asi jen tak neodpustí,příležitostně Ti to bude připomínat,budeš v nevýhodě.

Reklama

Přidat komentář