Reklama

Je možné žít s mamánkem?

Návštěvník (St, 25. 6. 2008 - 06:06)

MICHAELO, TY SI PŘESNĚ TA KRÁVA, KTERÁ SI PO KAŽDÉM ŘEŠENÍ NAJDE DALŠÍ PROBLÉM? MÁŠ POSILOVNU, ALE JSI CHUDINKO ZE CVIČENÍ UNAVENÁ? TAK DO NÍ LELEZ!! MUSÍŠ DÁT NÁDOBÍ DO MYČKY? BOŽÍNKU, TO JE ALE MAKAČKA!!! TAKOVÝ JAKO TY BY SE MĚLY KAŽDÝ RÁNO PREVENTIVNĚ PROFACKOVAT!

Luisa (St, 25. 6. 2008 - 02:06)

To Jiri: souhlasim ze chlap ac nema duvod nekdy maze k mati jen z te pohodlnosti. To muze bejt pripad Dasi i nemusi.

To Pavla: ocekavam spoluucast. Taky souhlasim. Gruntovat mi nebude, ale ten talir do mycky dat muze.
Nazor Petroniuse je take velmi zajimavy. Ja sem tomu mymu na zacatku po tech jeho gruntovacich naletech nadavala 'zenstino'

A pro Adrianu: zadna nanynka nejsi, ale s tim feminismem to trochu prehanis. Nekdo tu totiz krasne vystih ze zena musi doma vytvaret dobrou atmosferu. Ono je totiz jedno zda mas na sobe kuchynskou zasteru ci tanga-chlap se musi domu tesit!!!!!

Michala (Út, 24. 6. 2008 - 23:06)

Jeste se vratim abych odpovedela prezdivce jjj: Nejradsi mam lidi kteri "tipuji" a na zaklade svych tipu pak udileji rady. Za prve mycku na nadobi mame. Nekdo ale to nadobi musi do mycky poskladat a take ho predmyt (pokud nechcete mycku behem roku zruinovat a nechcete aby pachla tak to nadobi predmyvat musite - ale to prece kazdy kdo mycku pouziva davno vi, ze jjj?) Za druhe co je to Zelena vdova? Fakt nevim ale zni to priznacne.
Za treti Hlavne ze beham? A co na tom je spatnyho? Posilovnu mame taky, ale pokud jjj pouzivas posilovnu tak vis ze z posilovny se clovek unavi nejvice... Behani je nejen o tom ze clovek zhubne, ale take pomuze mentalne, clovek se zklidni, popremysli si, ziska rovnovahu, a v neposledni rade se dostane na cerstvy vzduch coz v posilovne nehrozi. Take s tim pecenim to ze mi neveris ze pripravuju jidlo 2x denne to si klidne never - ja se ted aspon citim jako nejaka superzena...

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 22:06)

Souhlasím s Michalem: Mě máma také vždy rozmazlovala. Sama je rozvedená a můj fotr, který se ke mě už dvacet let nehlásí, jí hodně mlátil a týral. Nic si v životě neužila a jí ji mám moc rád. Do vztahu se mi však neplete, naopak mou holku chválí a ona má mou mámu také ráda. Svojí holce pomáhám jak můžu a chovám se k ní co nejlíp. Nemyslím si, že by má drahá polovička mým vztahem s mámou nějak trpěla.

Michal (Út, 24. 6. 2008 - 22:06)

Jsem nejmladsi syn a priznavam, ze se o mne matka dobre stara. To ale neznamena, ze jsem rozmazleny. Muj vztah s ni ale neni v konfliktu s mym vztahem s moji holkou a nebude ani az se vezmeme. Ne kazdy hyckany nejmladsi syn je blbecek, ktery dopusti, aby jeho vztah s matkou znicil jeho manzelstvi.

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 22:06)

Xena: Naprosto nejlepší názor celé této diskuse:-))

Xena (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

Z toho mi vychází jediné: Matky, učte své syny vařit, uklízet a prát, protože nikdy nevíte, kdy se mu to bude hodit.Až si najde nějaké sexy silikonem vycpané kopyto, aby se také najedl a nechodil špinavý.

bolek (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

to no jo no: Naprostý souhlas:-).

no jo no (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

:o)) překlep...ne si toho druhá cena cení, ale druhá STRANA cení :o)))

no jo no (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

ale práci si může najít v každém prostředí :o)) Můj je z vesnice, žádná práce mu nesmrdí, a to se živí hlavou a ne rukama. Prostě je to o tom, že musí chtít a musí vidět, že si toho druhá cena cení, ne že jen štěká další příkazy.

bolek (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

Ono chlap v bytě a chlap v rodinném domku se zahradou je trošku rozdíl.

no jo no (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

Vždycky když mužský chce, vždy si najde způsob jak pomoci. Jen toho některé nesmí zneužívat, to je pak přestane bavit. Musí se diplomaticky.
Takře ten můj v paneláku rád myje nádobí, proto nemáme myčku, jeho to baví od počátku manželství. Pak klidně vytře podlahy, nedávno opět vymaloval a uklidil po malování sám, prý mám jiné práce dost.Když uklízím automaticky mi pomáhá třeba u vysávání odsunout stůl, židle,celé roky je on jediný kdo vynese odpadky, teda pokud není občas odjetý mimo.Finančně nás zabezpečí, má 2 vysoké školy,docela vysoké firemní postavení. A to klidně obložil celou koupelnu, vymění baterie, prostě Ferda Mravenec práce všeho druhü. A já chválím a on potom zase rád něco udělá.
A třeba vařit neumí vůbec, ale pomocné práce umí na jedničku. Loupání, strouhání a podávání má zvládnuté :o)) A taky vaří skvělé kafe!

bolek (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

to 24. 6. 2008 21:39:01,: Ty jsi určitě nějaká měšťačka, že jo?

Rejpalka (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

Jo úbytek mužských prací může být důvodem gaučové kultury:-)

bolek (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

Rejpalka: Tak to máš samozřejmě pravdu a situaci to dost mění. Pak se chlap musí více zapojit vykonáváním těch "ženských" činností, to je jasné.
Já bydlím na venkově, v rodinném domku s velkou zahradou, kde přes zimu topíme i dřevem (kromě nechutně drahé elektřiny), proto jsem uvedl příklad z mého prostředí:-).

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

Takže je Bolek z obliga a nemusí nic dělat:-)))

Rejpalka (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

Bolku je to hezké, ale v měěstských bytech se štípat dříví nemusí, opravy a nahození omítky zařídí správcovská firma, auťák opraví v autoservisu:-)
Může se přihodit, že z domácích prací zbyde třeba fakt jen to vaření, praní a úklid.

bolek (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

to Ji: Je mi 30 proč?

Ji. (Út, 24. 6. 2008 - 21:06)

To Bolek: kolik ti je?

Pro Bolka - Jan (Út, 24. 6. 2008 - 20:06)

Jestli jsi to nepochopil, tak to je to, co píšeme. Že se účastnit mají oba a ne že vše má dělat ženská. To, co píšeš je to, s čím souhlasím já, že se chlap má zapojit a pomáhat-toto nepíše emancipovaná kráva, ale OBYČEJNÁ ženská. Protože existují chlapi, kteří doma nedělají nic, fakt jen přijdou z práce a sedí u telky a čekají vše až pod nos - za odměnu ale nic nenabídnou! S tímto já nesouhlasím, představuji si to tak, jak píšeš ty (podle mě se to shoduje s názory tady).

Reklama

Přidat komentář