Reklama

klystýr, výplach střev

Pavel (Čt, 21. 1. 2010 - 11:01)

Řekni o tom problému doktorovi, předepíše ti Yal gel. Nebo si ho kup v lékárně, ale bez receptu dáš 200Kč. Jsou tam dvě lahvičky s aplikátorem, v každé je 67,5ml velmi řídkého gelu. Lahvičku protřebeš tak dlouho, až bude plná pěny (to je důležité,jinak to nezabere). Potom odlomíš zátku, aplikuješ a pokud možno si lehneš. Snaž se gel udržet alespoň 20 minut. A když už máš pocit že to neudržíš tak jdeš na WC a to je celé. Vymyje to velmi dobře. Druhou lahvičku z balení můžeš prodat nějaké mamince do porodnice (tam se to taky aplikuje). Ale za víc než 30-40Kč ji většinou nikdo nekoupí.

Iska (Čt, 21. 1. 2010 - 10:01)

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu : mám jít na vyšetření - rektoskopii a mám problém se před tímto vyšetřením vyprázdnit. Prostě mi to na povel nejde, zvlášť, když musím z nějakého důvodu... Uvažuji, že bych zkusila klystýr. Stačil by mi klysterovací balónek? Děkuji moc za odpověď.

vašek (Pá, 15. 1. 2010 - 07:01)

V&;253;plachy si...chtěl bych požadat pani doktorku jak často a jeli to zdravé vyplachy střev

Žabka carevna (So, 2. 1. 2010 - 16:01)

Už ho má omytej...:)))

uklízečka (So, 2. 1. 2010 - 15:01)

Napíše mi slečna doktorka,...Nepotřebuje pán omýt mozek?

evička (So, 2. 1. 2010 - 14:01)

bože chlapče....docela dobře složené, vidět, že máš smysl pro humor

Martin (Čt, 14. 3. 2013 - 17:03)

Když si budete každej den...Jsi kretén Katko.

Ota (Čt, 7. 2. 2013 - 17:02)

Nemotejte politiku a zdraví. Politika kazí nervy a zdraví. A nehled? na to, pokud by jste si přečetl diskuzi, tak zjistite, že tu spousta lidi používá tuto techniku pro upevnění zdraví a dobrou kondici. Takže ho vlastně máte rad a přejete mu dlohe zdraví a vitalitu do další práci a to vas šlechtí ;)

Aleš (Út, 5. 2. 2013 - 20:02)

Pořádný výplach střev by...Tibor je retardovaný chudák, který pořád dokola mele ty svoje kraviny.

! (Út, 5. 2. 2013 - 18:02)

Opakuješ se, chlapče.

Tibor Mičinec (Út, 5. 2. 2013 - 15:02)

Pořádný výplach střev by zasloužil pan Kalousek. Měl by dostat takový klystýr že by se vysral z podoby. Darebák ožralý!

Ota (Po, 4. 2. 2013 - 18:02)

Nepřevařená voda z kohoutku by neměla vadit. Studená musí byt pitná tak jako tak a u teple je to složitější. Tepla voda se bere jako užitková. Nemusí splňovat tak přísné normy, ale m?la by být také v pořádku. Pokud si chcete byt jista. Studenou vodu si ohřeje v konvici nebo kastrolu na požadovanou teplotu. Pokud si ale děláte nálev který v sob? držíte do další stolice, tak zde bych radil vodu převařit.

Petra (Po, 4. 2. 2013 - 13:02)

Před 14 dny jsem si zakoupila irigátor na klystýr a občas jsem použila nepřevařenou vodu pouze teplou z kohoutku a nyní se mi na těle objevila drobná nesvědivá vyrážka, myslíte, že to může být z nepřevařené vody?
Jinak vše v pořádku díky

! (Po, 4. 2. 2013 - 10:02)

Pořádný výplach střev by...Nemas pravdu, jestli znas Svejka, tak ten dostaval klystyr i vyplach zaludku, ale jelikoz si myslel, za na tom stoji Rakousko-Uhersko, tak rikal -Nesetri mne! Jestli ma Kalous stejny pohled na deni u nas jako Svejk na Rakousko, stejny obsah sede kury mozkove, tak z toho vznika jen ta fraska, co u nas vladne, ale jemu to nedojde.

Ota (Ne, 3. 2. 2013 - 22:02)

Kombinujete někdo klystýry a psyllium?

Tibor Mičinec (So, 2. 2. 2013 - 15:02)

Pořádný výplach střev by zasloužil pan Kalousek. Měl by dostat takový klystýr že by se vysral z podoby. Darebák ožralý!

Jičín (So, 2. 2. 2013 - 13:02)

Zpřízněná duše na podávání klystýrů ? Já symp.kluk 777 416264 sms

Márty XXX (Ne, 6. 1. 2013 - 16:01)

Ahoj, všem jak se tu máte, já supr. Jinak pořád stejný plním si pořád bříško bud vzduchem nebo vodou zadečkem a je to moc supr, hlavně ten tlak uvnitř bříška a pak jsem jako těhotný a moc mě to vzrušuje. Jinak dívkám to můžu ukázat na skype tak se tu mějte pěkně a holky piště díky moc M

nat (St, 2. 1. 2013 - 08:01)

Je vhodný slanou vodou?...Slanou vodu ne!! Střevo i střebává vodu. Vysoká koncentrace soly může ublížit ledvinám .

Advent? (Pá, 18. 12. 2009 - 19:12)

Ty máš myšlenky, v tuhle dobu...

Reklama

Přidat komentář