Reklama

klystýr, výplach střev

jana (Ne, 13. 2. 2011 - 19:02)

doporučuji provést jogínskou očistu střev - šank prakšalánu .... zadat do googlu

juranda (Ne, 13. 2. 2011 - 17:02)

Často trpím na zácpu a...Ahojky Lilly. Tak to není možné. Dej si nejdříve klystýr balonkem a pak po vyprázdnění si dej nálev z irigátoru. Zkus vlažnou vodu asi 1-1,5l lehni si na levý bok a pomalu napouštěj pak si promasíruj břicho a asi po deseti minutách si dojdi na stolici .

Lilly (Ne, 13. 2. 2011 - 15:02)

Často trpím na zácpu a zkoušela jsem klistýr doma a mam problém, že ta voda potom ze mě nejde ven. Jenom mě hrozně bolí břicho a s hroznym usilim ze sebe dostanu jenom trochu vody... Takže očista střev žádná. Bojim se, že když dostanu klistyr v nemocnici před zakrokem, že tu vodu ze sebe taky nedostanu. Mam s tim hrozny problem, nedokažu se v cizim prostředí a před někym ani vyčůrat..

malgren437 (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

Pro Lenku K.:Najdi si e-shopy Lékárna.cz, nebo eOD.cz, kde jsou k dostání dvoulitrové irigátory s příslušenstvím za 393 korun. Ten litrový od zdr.výživy je malý (1litr). Na slušný "úklid" je jeden litr málo a dlévet irigátor za provozu není žádné pohodlí.

juranda (Po, 7. 2. 2011 - 12:02)

ahoj , dělám si doma...Ahojky,jak může klystýr bolet když je vše řádně namazáno a provedeno?

Simono, (Po, 24. 1. 2011 - 22:01)

ahoj , dělám si doma...normálně to nebolí, ale chce to namazat hadičku a zadek olejem, já používám olivový, ale je to jedno.

Simona (Po, 24. 1. 2011 - 18:01)

ahoj , dělám si doma klystýry nebo mi je dělá manžel, docela to bolí, můžete se i třeba vzít čípky

Juranda (Pá, 14. 1. 2011 - 21:01)

Nebolí.Je to stejné jako...Colon hydroterapie je tam hodně článků na toto téma.

juranda (Pá, 14. 1. 2011 - 21:01)

Jurando a bolí to? Nebolí.Je to stejné jako když si děláte klystýr.Vše je popsané na vebových stránkách Colon

Zdena (Pá, 14. 1. 2011 - 20:01)

Jurando a bolí to?

juranda (Pá, 14. 1. 2011 - 18:01)

ahoj ale kde se to da...Tak to se provádí na vybraných pracovištích.Když si dáš do vyhledávače Hydrocolon tak to tam najdeš kde to všude dělají a ta procedura trvá tak půl až tři čtvrti hodinky.Napouští do Tebe přes takový přístroj střídavě vlažnou a studenější vodu a při tom Ti masíruje břicho. Jednou slabší hadičkou do Tebe jde voda a do druhé jde rozmělněný obsah ze střev to pak odchází do kanálu takže nikde není nic cítit. Nechá se dokonce pozorovat v hadici to co z Tebe odchází.

ivik2 (Pá, 14. 1. 2011 - 16:01)

Hodně si lidi pletou...ahoj ale kde se to da provadet?a jak dlouho ta jedna procedura trva?

Maru (Čt, 13. 1. 2011 - 20:01)

Noto prvni sezeni je zvlastni, hlavne nevis do ceho jdes. Muzes se ale podivat na you tube tam se dozvis jak to presne probiha. Poloha je jako u gynegologa.Po prvnim sezeni me bolelo bricho po tech masazich bricha. Po treti citis podstatne zlepseni zdravotniho stavu at mas cokoliv. Dokonce se ti i znami budou ptat , co delas ze tak dobre vypadas. Premluvila jsem tky meho skeptickeho manzela, neverila sem, ze by tam sel, ale sel uz mu bylo asi dost zle. Bolesti zaludku, neustaly kasel, zanety prudusek. Byl zatim jen dvakrat, ale je tak nadseny, ze to doporucil svym znamym. Ted , kdyz se nekdy vsichni sejdem, je to namet, no umite si to predstavit, kazdy da ten svuj komentar, vzdycky se strasne nasmejem, ale vsichni se shodujem na jednom zlepseni zdravotiho stavu.

juranda (Čt, 13. 1. 2011 - 20:01)

Dobry den urcite je dobry...Ano máš pravdu jedná se o kolonhydrologii a je to zpoplatněné okolo 500 i více Kč za jedno provedení. Tělem projde více litrů vody a někdo si to chválí. Já mám raději klystýr neb ten je zadarmo.

Crock (Čt, 13. 1. 2011 - 19:01)

správně tušíš, že je to...Pro majitele ordinace,i pro pacienta.

Veru, (Čt, 13. 1. 2011 - 19:01)

správně tušíš, že je to prospěšné. Pro majitele ordinace.

Veru (Čt, 13. 1. 2011 - 14:01)

Není ta kolonoterapie u doktora nějaká nepříjemná, nebo abych tak řekla ponižující...tuším, že je to prospěšné, ale nemám odvahu.

Maru (Čt, 13. 1. 2011 - 14:01)

Dobry den urcite je dobry domaci klystyr na problem , kdy z nemuzes jit dlouho na toaletu a tak , ale pravidelne bych ho neprovadela. Ja mam velice dobre zkusenosti s kolonoterapii. Kdy ti lekar provede vyplach tlusteho streva stridave teplou a studenou vodou, provadi ti zaroven masaz bricha , aby hlavne z tech zatacek vyplavaly usazeniny. Jedna ovsem moc nepomuze , ale tri ti zmeni zivot. Mam vlastni zkusenost.

juranda (Čt, 13. 1. 2011 - 10:01)

to MUDr. Honza: díky za...Nemáš za co Lenko a pokud budeš chtít se na něco zeptat tak Ti rád poradím.J.

Lenka K. (Čt, 13. 1. 2011 - 00:01)

to MUDr. Honza: díky za obsáhlý komentář. Ano, jde mi o očistné klyzma. Materiál uvítám, můj mail matejckova"seznam.cz

to juranda: díky za Tvůj názor.

Oba jste mne mile potěšili rychlostí reakce.

Pěkný večer,
Lenka

Reklama

Přidat komentář