Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

Franta (Út, 24. 5. 2011 - 20:05)

Mně vůbec nevadí chodit do práce, mně spíše vadí že v práci musím něco dělat.

--- (Út, 24. 5. 2011 - 20:05)

Petříčku, Petříčku... Ty jsi ale primitiv. Takže zaprvé... Pokud je člověk schopný, najde si dobrou práci. Zadruhé, pokojská není doktor, aby jí lidi cpali dárky. A že si vydělala víc? To sotva, ale i kdyby... Na vysoké si má hledat práci třeba i za míň peněz, ale takovou, která jí dá praxi a může si jí napsat do CV.

Petr S. (Út, 24. 5. 2011 - 19:05)

Dvě vysoké? Při těch...Nauč se číst, hlupáku, psala, že má 2 semestry! Hrubky tu hážeš leda tak ty! Nauč se používat čárky! Ona tam nemá ani jednu chybu! Ono se v dnešní době velice špatně shání práce, natož brigáda, vy hlupáci! Člověk je rád v dnešní době za cokoli! Beztak si vydělala víc, než vy, věřím, že lidi jim cpou peníze do kapsy, bonboniéry a kdo ví co všechno ...

--- (Út, 24. 5. 2011 - 11:05)

2 semestry a 2 vysoke je trochu rozdil, hlupaku.
_____
Najit si behem studia VS brigadu jako pokojska je fakt myslenka roku. Proc sis nenasla neco, kde bys pouzivala hlavu a mohla si to napsat do CV?
BTW VS muzes delat i s deckem, pokud na to mas hlavu.
A vubec, co si tu stezujes? Moct se v praci ucit je snem mnoha studentu, jinej se v praci pomalu nestihne ani vycurat a ty si tady stezujes, ze ses nudila.

Kristýna (Út, 24. 5. 2011 - 10:05)

To budeš asi hodně...Zapomněla jsem dodat, že jsem tam pracovala brigádně. :-) Ano, četla jsem tam i knihy, jelikož tuto brigádku jsem měla během studia na VŠ a ke studiu na VŠ je čtení knih opravdu nezbytně NUTNÉ! :-) Jinak co se týká vzdělání, mám ukončené 2 semestry na vysoké škole ekonomické. Dál jsem to nedotáhla, :-) teď jsem na mateřské.

Kikino (Po, 23. 5. 2011 - 23:05)

To budeš asi hodně inteligentní když jsi pracovala jako šůrovačka. Kdybys nebyla tupá jako poleno, tak by ses v práci nenudila ale četla si knihy. Víš co to je ne?

Kristýna (Po, 23. 5. 2011 - 23:05)

Dobře se vdát a jít na..."Jít na mateřskou" není řešení, kolikrát je to ještě horší a náročnější, než v nějaké práci! Já jsem pracovala jako pokojská v hotelu. Bylo nás tam těch pokojských víc, takže až jsem uklidila svoje pokoje, nudila jsem se! Můžu říct, že kolikrát jsem si přála, aby chtěl host alespoň převléct lůžko nebo znovu vysát, jak jsem byla znuděná ... A mateřská? Vstávat v jakoukoli noční hodinu, plačící dítě, vyvařování a sterilizování lahví, saviček, praní, chystání jídla, pití, převlékání, přebalování, až je dítě větší, chodí, na vše sahá, musí se pořád hlídat, děti mají opravdu moc energie. Takže práce pokojské pro mě byla odpočinková, teď konečně makám jak divá!!!!! :-D

??????????????? (Po, 23. 5. 2011 - 16:05)

život není o tom dělat jen věci, které vás baví. účty se samy nezaplatí, je třeba pracovat. tak držte huby a makejte.

y (Po, 23. 5. 2011 - 16:05)

Kdybyste byli co k čemu, najdete si práci, která vás bude bavit. Fňukny.

!!!! (Po, 23. 5. 2011 - 16:05)

potrebujete profackovat

pavol (Po, 23. 5. 2011 - 12:05)

mám taký problém, pred...Treba nato prestat mysliet a proste tam ist zo zvyku...ked uz som vpraci tak si to az tak neberem...

ttt (Čt, 24. 2. 2011 - 01:02)

Nechce se mi ani vylist z domu vyhejbam se lidem a mam jit do prace? to nikdy nemyslim ze toho nekdy budu schopnej... kamkoli prijdu kazdej me hned nesnasi nejsem schopnej s nikym mluvit ... studuju a ziju ze stipendii nechodim nikam ven kdyz jssou prazdniny jsem cely dny zavrenej doma je pro me nepredstavitelny zebych byl nekde v praci

xxx (So, 12. 7. 2008 - 20:07)

jj, přesně! Takže budu muset vynalézt vlastní know how. ;)

Nefachčenko (So, 12. 7. 2008 - 10:07)

To xxx: A to si myslíš, že v tržním systému budu jen tak rozdávat své know how? Přece aby se jeden mohl flákat, tak několik jiných musí makat a odvádět.

xxx (So, 12. 7. 2008 - 09:07)

Nefachčenko: Přesně tak. ;) Jen bys mohl příspět nějakou radou pro ty méně zběhlé...

Nefachčenko (Čt, 10. 7. 2008 - 23:07)

Blb jsi Ty, když si to neumíš zařídit tak, abys pracovat nemusel. Tak jen makej a odváděj.

Návštěvník (Čt, 10. 7. 2008 - 14:07)

A proč?, však nemusíš chodit do práce. Před revolucí by to bylo příživnictví, dnes se můžeš stát třeba OBZP, nebo jít na pracák. taky můžeš měnit zaměstnání podle libosti, podnikat, nebo se zastřelit. Nikdo tě nepolituje. jen my, co pracujeme na tebe odvádíme do státní kasy, ty blbe.

ivan (Čt, 10. 7. 2008 - 08:07)

mám vydržet ještě 23 let ale asi se z toho dřív picnu kvůli těm politickým kokotům..-

xxx (St, 9. 7. 2008 - 21:07)

ALE JAK TO PROBOHA JEŠTĚ 34 LET VYDRŽET V PRÁCI????????????? :-(((((((((

xxx (St, 9. 7. 2008 - 21:07)

"3Q: tobe je tipuju aspon 70 - s timhle pristupem. Kdo nic nedela, ten nic nezkazi. Nejlip sedet doma na zadku a nechat se nekym zivit (napr. statem)."

Přesně tenhle postoj sdílím taky. A

Reklama

Přidat komentář