Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

Jája (St, 25. 5. 2011 - 22:05)

Tak odkud bereš peníze?Má ségra se kdysi tzv. "dobře vdala". Je v cizině půl roku (moře, lyže), spí do dvanácti a ve 45ti letech akorát z toho bere prášky na hlavu a závidí každému, kdo se baví o práci. V těhlech letech už nemá odvahu jít do práce, ani podnikat. Manžel se jí kurví na každém rohu s mladýma holkama, dcery jsou velké, studují v zahraničí a na ní každý kašle. To je život opravdu k nezaplacení...

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

už se do těch lží docela...Nezáviď. A připrav si svačinu do práce.

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

No psal jsi tu, že sem...Kdybych seděl celej den na prdeli, tak bych měl proseděniny. Nebo když bych celej den spal, tak bych měl proleženiny. Nemyslíš? Nejsem důchodce.

kokr (St, 25. 5. 2011 - 22:05)

už se do těch lží docela zamotáváš :-)

(St, 25. 5. 2011 - 21:05)

Tak odkud bereš peníze?No to by tě zajímalo. Stejně když ti to řeknu, tak ti to bude k hovnu. Tak se nestarej a makej a makej. Není nad to si udělat den po svým. Nemuset nikam. Nemuset vstávat.

(St, 25. 5. 2011 - 21:05)

No psal jsi tu, že sem...No to jsem napsal, když bude venku škaredě, můžu ti kterejkoliv den psat co 5 minut. Když bude venku lejt jak z konve- tak budu doma. Nebo si myslíš, že jako sedím 365 dní 24hod denně doma? No sice mám velkou zahradu, ale i tak by mě to nevadilo. Ale někdy jsem fakt celý den doma a válím se na zahradě. Zítra třeba doma nebudu, ale až přijde slejvák, tak si rád odpočinu. Taky nemusím každý den někam lítat.

Ale prosimtě (St, 25. 5. 2011 - 21:05)

No psal jsi tu, že sem můžeš každých 5 minut odpovídat, takže si sereš do huby.

cxcx (St, 25. 5. 2011 - 21:05)

a kdo říká, že jsem celý...Tak odkud bereš peníze?

(St, 25. 5. 2011 - 21:05)

Aha, tak to musíš mít...a kdo říká, že jsem celý den doma? Náhodou pořád někde jsu...když je hezky jsem u vody, koncem léta u moře, leden -unor - moře, zima - lyžovačky... atak dále.....také mám své koníčky, furt lepší být doma, to ale neznamená - sedět doma. Je to furt lepší- mít čas pro sebe- než být v práci. Můžu si dělat co chci a jít si kam chci.....

Ale prosimtě (St, 25. 5. 2011 - 21:05)

nejsem snílek. Můžu ti tu...Aha, tak to musíš mít velmi zajímavý život, když jsi celý den doma.

(St, 25. 5. 2011 - 20:05)

na pracáku- ti dávaj peníze asi půl roku- nevím - ale kamoši byli tak nějak to říkali a na invalidní důchod- musíš být nejlépe bez ruky, nohy.

(St, 25. 5. 2011 - 20:05)

ani jedno.

dsfdf (St, 25. 5. 2011 - 20:05)

a již si šetřím na...A tak co děláš? Jsi na invalidním důchodě nebo na pracáku??? Z něčeho žít musíš, prachy určitě odněkud dostáváš. Anebo se necháš někým živit?

(St, 25. 5. 2011 - 20:05)

ano opravdu existuje menšina : některé z nás práce baví a je i koníčkem, aby byla ještě dobře ohodnocena. Kdo to může říci?

Většina lidí to štěstí nemá. Kamoška sice chodí na 9h ráno- ale dělá do 17h- to už nestihne ani to sluníčko.

(St, 25. 5. 2011 - 20:05)

To víš že jo ty snílku....jo taky chodím k vodě, ale dnes u nás bylo 17 stupňů- to bych vodu fakt nedal. brr
Ale zítra se pojedu koupat- hned jak vstanu .-)

(St, 25. 5. 2011 - 20:05)

To víš že jo ty snílku....nejsem snílek. Můžu ti tu psát- každý den- co 5 min. Ale vstávám kolem 12h. Zaměstnanec opravdu nejsem.

Ale prosimtě (St, 25. 5. 2011 - 19:05)

To víš že jo ty snílku. Pohádky vykládej zítra u pásu.
A jen tak mimochodem, některé z nás práce baví a je i koníčkem. No a odpoledne je ještě dost času na kolo a plavání, ostatně před chvílí jsem přijel, voda v rybníku paráda.

nemakám (St, 25. 5. 2011 - 15:05)

a již si šetřím na důchod. Mám 10 let dovolenou. Prázdniny. Nikam nevstávat. Horší je to, když musím k doktorovi - třeba na 8ráno. Počítejte, že důchod budete mít až tak v 70- pro mladší ročníky- nebo dokonce žádný- s naší vládou. Takže šetřit a šetřit- abyste na ten důchod měli. Já to tak dělám- a již mám tak na 10 let důchodu našetřeno.
Nezávidím vám- pracujícím- že musíte vstávat a v hezkém počasí dřepět v práci.

Tamta (St, 25. 5. 2011 - 13:05)

Mně vůbec nevadí chodit do...Já to mám naopak. Nesnáším když není co dělat, to se pak čas strašně vleče. Když jsem zabraná do práce, tak směna uteče mnohem rychleji.

wfrsfdf (Út, 24. 5. 2011 - 20:05)

Mně vůbec nevadí chodit do...:-DD

Reklama

Přidat komentář