Reklama

klystýr, výplach střev

Milan (St, 10. 6. 2009 - 06:06)

Ahoj.

Návštěvník (St, 10. 6. 2009 - 04:06)

Ahoj Milane

xss (Čt, 4. 6. 2009 - 18:06)

http://www.doks.dragonadopters.com/

Milan (Po, 1. 6. 2009 - 12:06)

Halooo Martine.

Martin (Po, 1. 6. 2009 - 06:06)

Chci si provádět klistýr,ale napoprvé raději s pomocí.
Ozvěte se dík Martin

Jira (So, 30. 5. 2009 - 14:05)

A kam na něj chodíš za 400Kč.? Je to sice dobrá věc ,ale musíš za to zaplatit, ale je to pohodlnější jak říkáš. Já si také dělám klystýr každých čtrnáct dnů, ale problémy s tím nemám i když je lepší když Ti s tím někdo pomůže.

Lentilka (So, 30. 5. 2009 - 10:05)

zdravím:)))

Lentilka (So, 30. 5. 2009 - 08:05)

Hodně si lidi pletou klystýr s pojmem hydrocolon. Klystýr si můžete udělat doma sami, ale jen s omezeným množstvím vody v nálevce (2litry - a opakovaně)
ale při hydrocolonu ležíte, a celá procedura je naprosto komfortní, bez všech smradů a pachů, a výkalů kolem vás.....
neboť vše probíhá v uzavřeném systému, v trubkách, které přivádějí neustále vodu do střeva, a druhý systém hadic zas odvádí kaly a odpady ven. Vy jen ležíte, sestra vám masíruje břicho a podbřišek, a řídí přívod vody. Za cenu 400Kč za proceduru se mi ten komfort zdá lepší, než se doma kroutit u klystýru, kdy často máte technický problém(kam pověsit nádobku aby voda tekla samospádem, jak regulovat množství vody které přitéká (na ventil třeba nedosáhnete), ted se u toho různě kroutíte, a je to na ho-vno.... prostě efekt je mizivý. I když jsem si dlouho dělala klystýr doma, nikdy se mi nepodařilo vyplavit všechno, hlavně ze záhybů střeva. Při hydrocolonu odešly i candida(plíseň) a kvasinky, které bych jinak klystýrem doma nikdy nedostala ven. To bych musela být joginem, ti to možná umí..... takže v současné době se přímo těším na další proceduru, je dobré to absolvovat tak 5 x za rok (hydrocolon), je to fajn, a zmizí vám všechny kožní afekty, ekzémy, lupenky (vlastní zkušenost)

Petr 28.05.2009 (Čt, 28. 5. 2009 - 21:05)

Prázdná pet láhev,dole přidělat hadičku.Heřmánkový čaj,lehnout do teplé vany a užívat si. Pak vše spláchnout.

__utma=48467763 (Čt, 28. 5. 2009 - 21:05)

Prázdná pet láhev,dole přidělat hadičku.Heřmánkový čaj,lehnout do teplé vany a užívat si. Pak vše spláchnout.

richard (St, 20. 5. 2009 - 21:05)

Ahoj, zdravím všechny kolegy a kolegyně z této rubriky. Dávám si klystýry už řadu let, takže mám spoustu zkušeností a mohu poradit s čímkoli,co se týká klystýru zdravotního i erotického. Kromě toho bych byl rád, kdyby se tu našla slečna nebo paní na sdílení zážitků a výměnu zkušeností, ale prosím jen slušně a seriózně. Díky.Příjemné chvíle všem přeje p.richard"centrum.cz

Miro (Út, 19. 5. 2009 - 09:05)

Poslední klystýr co jsem v nemocnici dostal byl studenou vodou.To je pošušňáníčko.Kdýž jsem chtěl vstát ,pro silný bolesti v podbřišku to nešlo.Co mi ho dala mi řekla,že jsem expert.

silvo (Čt, 14. 5. 2009 - 01:05)

Receptur na kavovy klystyr je viac. Do 2 l.vriacej vody daj 2-4 polievkove lyzice kvalitnej kavy. Nechaj povriet cca 3 min. Ochladene na teplotu 37 stupnov daj do irigatoru. Najdi pohodlnu polohu a zaved rektalnu hadicku cca 20-40 cm hlboko. Kavu musis v sebe udrzat minimalne 12 minut. Pred touto procedurov je dobre dat si ocistny klystyr.

jano (St, 13. 5. 2009 - 18:05)

Pozor!!! Tepla voda z vodovodu nieje uzitkova. To znamena, ze nieje upravena a nie je urcena na pitie!!! Pitna je iba studena voda. Mimo to obsahuje mnoho chloru, ktory takisto neposobi dobre na hrube crevo. Prosim vas taketo experimenty ani nahodou neskusajte. Pouzivajte zasadne prevarenu vodu!!!

jano (St, 13. 5. 2009 - 18:05)

Ja som si takisto irigator zhotovil, pretoze som sa hambil si ho zakupit v obchode. Staci PET flasa, tu ma kazdy doma, infuznu supravu si mozes v pohode zakupit v lekarni za 15 korun. Do viecka flase som spravil malu dieru pre infuznu hadicku z infuznej supravy(pouzil som iba hadicku a ventil). Zlepil som to z vnutra viecka lepidlom z tavnych tyciniek, ktory je vraj netoxicky. Koniec hadicky som nahrial nad ohnom aby sa koniec zaoblil. Vyhoda takehoto irigatoru je v tom, ze ventil nemoze tiect a tekutina tecie cez hadicku pomalsie. Na zavesenie som pouzil obycajnu snuru ktora priviazana o hrdlo flase a dno flase. Velmi som spokojny.

Karel (Út, 5. 5. 2009 - 18:05)

Zkoušeli jste si udělat detoxikací?1tab.ráno a 1 tab.večer + 1 gelový produkt s probiotiky a prebiotiky.Zcelé přírodního složení,do 3-4 měsícu Vaše problémy zmizí.Bezbolestně.

Samo (Út, 5. 5. 2009 - 14:05)

Pro Nikolu S. Klystýr s citronovou šťávou je pro Tě nevhodný, protože všechno kyselé dráždí sliznici konečníku a tlustého střeva. Dal bych přednost čisté vodě či slabšímu odvaru z meduňky nebo jiné byliny, která má ukldňující efekt, o teplotě 40 až 42 stupňů Celsia. Množství vody je OK. Problém to neodstraní, ale možná zmírní. (Vlastní zkušenost.)

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2009 - 12:04)

Před měsícem mi dali v nemocnici klystýr,ale studenou vodu.Pak se hrozně divila,že se svíjím bolestí střev v podbřišku.Zdravotníci...

ester (St, 29. 4. 2009 - 22:04)

Dobry den,
Vyte nekdo ,jak se provadi kavovy klystyr?
dekuji

Pomoc s klystýr (Po, 30. 3. 2009 - 16:03)

Ahojky, může mi nějaká hodná žena nezištně pomoci s klystýrem? Mám z toho děsný strach, ale nutně klystýr potřebuji pro potlačení stále silnějších a častějších bolestí hlavy. Budu moc šťastný, když se mi někdo ozve. Čím dříve, tím lépe. Je mi 27 let, jsem z Prahy. Z celého srdce předem děkuji.

klystyr"atlas.cz

Reklama

Přidat komentář